Arama sonuçları: *

1. Shaduel

Ps4 dualshock controller beyaz ışık sorunu

Hayır playstation 4 proya
  2. Shaduel

Hocam orijinal kablo yok elimde farklı bir kablo var resetlemeyi denedim ama işe yaramadı ne yapmam lazım
  3. Shaduel

Vallahi hiç bi fikrim yok sahteyse de bire bir yapmışlardır şüphelenmedim çünkü arkasındaki seri numarasına kadar vardı. Beyaz isik yanıp sönüyor sanırım bluetooth cihazı arıyor ama kabloyla bile denedim normal şekilde bağlanması ps ye
  4. Shaduel

Arkadaşlar ps4 pro için dualshock 4 kolu aldık 2.el ama adam sanırım Bluetooth modunda kullanmış şimdi kendi cihazıma baglayamiyorum beyaz ışık yanıp sönüyor nasıl çözebilirim bu sorunu bilgisi olan var mi
  5. Shaduel

Ibana para transferi cezasi

Hepinize çok teşekkür ediyorum arkadaşlar aklımdaki soru işaretlerini cevapladınız sağ olun
  6. Shaduel

Ibana para transferi cezasi

Merhaba arkadaşlar bildiğiniz üzere ibana para attirmanin artık cezasi var benimde sizlere bir iki sorum olacak bu konu hakkında. İlk olarak bende yeni bir is fikri var o urunun satisini yapmak istiyorum oncelikle bu ibana attirdigimiz paradan ceza yeme olasılığımız ne kadar bilgisi olan varsa...
  7. Shaduel

Oyun oynamak icin laptop onerisi

Teşekkürler hocam
  8. Shaduel

Oyun oynamak icin laptop onerisi

Merhaba arkadaşlar oyun oynamak için laptop önerisi arıyorum da fiyatı önemli değil 30 40kya kadar çıkabilirim yalniz taksit seçeneğinin olması çok önemli benim için ayrıca yaklaşık 2 sene sonra tekrar satıp masaüstüne geçmeyi düşünüyorum onun için 2.el olarakta satabilecegim bir laptop arıyorum...
  9. Shaduel

20000-30000mah powerbank önerisi

Merhaba arkadaşlar başlıkta da yazdığı gibi powerbank ihtiyacım var ama 20000mha falan lazım ama gerçek anlamda bu kadar olmalı yani 20000 yazıpta telefonu 1 kere şarj etmesi işime yaramaz. Telefonumu en az 2 3 kere %100 seviyesine getirebilecek bir powerbank lazım önerisi olan var mı acaba
  10. Shaduel

10k bütçeye telefon önerisi

Vivo nun yazılımı falan iyi midir hocam performans bakımından
  11. Shaduel

10k bütçeye telefon önerisi

Arkadaşlar başlıkta da yazdigi gibi 10000tl civarı bi butcem var telefon önerisi yapabilir misiniz. Telefonun özellikle kamerasının iyi olmasını istiyorum.
  12. Shaduel

Telefonum aynı bildirimi defalarca atıyor

Merhaba arkadaşlar sorun başlıkta yazdığı gibi biraz daha detaylandirayim. Telefonum S20FE ve gün içinde atıyorum trendyoldan getirden falan bildirim geliyor ama aynı bildirimler defalarca gelmeye devam ediyor 1 saat 2 saat sonra falan gün içinde aynı bildirimi 5 6 kere göndermiş oluyor yani...
  13. Shaduel

Havalimaninda uyuma taktikleri

Çok teşekkür ederim bi bakacağım
  14. Shaduel

Öyle yapicam gibi görünüyor
  15. Shaduel

Uyku kabini bizi aşar 😂 başka türlü uyumam lazım
  16. Shaduel

Çanta olmayacak valiz sadece bide cebime telefon 1707847727 Nerede oluyor acaba tam olarak
  17. Shaduel

Uyumam lazım ama ne önerirsin ya reis
  18. Shaduel

Arkadaşlar merhaba istanbulda havalimaninda geceden sabaha kadar aktarmali kalmam gerekiyor bu surede uyuma taktikleri verebilecek olan var mi? Hem valizin hem telefonun falan çalınmasından korkuyorum neler yapabilirim
  19. Shaduel

Burun estetiği sonrasi için maske önerisi

Arkadaşlara herkese selamlar öncelikle. Yaklaşık 6 ay önce burun estetigi oldum ve 4-6ay kadar futbol oynamasam daha iyi olur dendi ve bende oynamadım. Artık yavaştan tekrar oynamak istiyorum öyle profesyonel bir takımda falan değil arkadaş arası hali sahalarda falan ama hala bir korku var...
  20. Shaduel

Universite ortalamam hakkinda

Teşekkürler arkadaşlar
Top Bottom