Arama sonuçları: *

• Users: Sparshtum
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. S

Wifi repeater cihaz ethernet çalışmıyor.

Merhaba dostlar, geçtiğimiz haftalarda haqqus-genç eco sistem aldım, 3 gündür salonda modemin yanında ikibüklüm güncelleme yükleme vs yapıyorum :). Elimde AirTies Air 4443 cihaz var. Wifi kurulumunu yapıyorum, kablosuz olarak düzgün çalışıyor ancak etherneti kullanmaya kalktığımda bilgisayar...
  2. S

Horizon zero dawn alınır mı

Epic games'te cyberpunk 2077, back4blood, ac vikings, mass effect almayı düşünüyorum ama aklım horizon'da kaldı. Sepet halihazırda 750tl. Horizon eklersen 900 oluyor. Oyunu oynayan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.
  3. S

Pc ilk çalıştırmada anakart logosu gelmiyor.

Merhaba dostlar, bugün haqqus genç eco sistemimi ilk defa çalıştırma fırsatı buldum. Anakartın kutusunda w11 ready yazıyor ve sistemi montajlayıp çalıştırıp göndermişler olması gerektiği gibi. Ancak bilgisayar ilk açıldığında bu görüntü geldi. N de bastım Y de bastım hep aşağıdaki ekran geldi...
  4. S

Solidworks için 6650xt mi 3060 mı

Liseye geçen kuzenime bilgisayar toplayacağız. Evde 3d yazıcısı var ve kendisi bi şeylerle uğraşmayı seviyor. Oyun da oynayacak ama yazılım vs öğreneceği için öncelik oyun değil. Sistemi genel hatlarıyla ayarladım ancak ekran kartı tarafında 6650xt mi 3060 mı emin olamadım. Tecrübeli arkadaşlar...
  5. S

Hangi benchmark testlerini yapmalıyım?

Dizüstü bilgisayarımı satıp kasaya geçmek istiyorum. Furmark dışında hangi testleri yapmalıyım? (Bilgisayar Casper G770 3050)
  6. S

Öneri MSİ 31.5" 2K 165 HZ CURVED MONİTÖR İNDİRİMDE

https://www.akakce.com/monitor/en-ucuz-msi-optix-g32cq4-31-5-1ms-wqhd-freesync-curved-oyuncu-u-fiyati,830443435.html Monitör hakkında çok bir bilgim yok ama 1 ay önce neredeyse 5700'e satılıyormuş
  7. S

Yardım 5000 civarında bütçeyle telefon

Foruma bir göz attım, genelde m52 önerilmiş. Telefonu oyun vs için kullanmayacağım, sosyal medyada paylaşmalık foto çekebilen bir şey istiyorum. Realme 8'e baktım ancak marka halk arasında çok tanınmış bir marka olmadığı için tereddütler oldu. Üni'ye geçiyorum telefonu bu yaz alayım tam alayım...
Top Bottom