Arama sonuçları: *

1. W

Çözüldü✓ Rx 6700xt ryzen5 5600 kullanan arkadaşlar yardım lazım

konuyla alakası yok ama benim işlemci de 5600 oc yok orjinal halinde 4.17. 4.25 takılıyor boşta 4.07 4.08 stabil bende mi gariplik var sadece kule tipi sogutucu var soguk olmasıyla alakası olabilir mi bu hızlada takılması için sen oc yaptım 4450 diyince şaşırdım
  2. W

pc sizce yeterli mi neleri değiştirmem gerek çok fazla para harcamadan

yüksek olması gereken ayarlar nedir ?
  3. W

2000₺ bütçe ile AMD sistem toplama

amd ryzen 1200 işlemci var elimde kutusu fanı duruyor sahbinden bak işine yarar mı bilmem https://shbd.io/s/sZu8qpkJ
  4. W

Regal 58R754U 58" 147 ekran 9.299TL aldım H.o? G.o?

ben 10 500 den aldım kaderrr 😅 ama güzel tv çeyize attım
  5. W

150.000TL motor onerisi (Başlangıç)

görünüş kalıp olarak rs200 den zayıf parça derdin olur ve daha pahalı trafik önemli değil ki bi viraj alamazsın kayar motor pat hasar geçen kırmızı ışıkta beklerken arkadan araba vurdu bana çok hasar yok ama hasar oluştu 2 hafta öncede dükkanın önünde park halinde arka reflöktörü söktü başka...
  6. W

150.000TL motor onerisi (Başlangıç)

bende 2022 rs200 var ara sıra ışık yakma sıkıntısı oluyo geçiyor o da onun dışınya yapılı kilolu motor dışardan 200 değil 600 cc gibi duruyor ışıklarda dikkat cekiyor fiyat olarakta makul bence rs200 kullan biri olarak söylüyorum
  7. W

Yardım Sıcaklık değerlerim çok yüksek sistem zarar görür mü? Ne yapmalıyım?

ustam abdullah çok güzel ucuz 6 borulu sogutucu paylaştı koş al birdaha bu şans gelmez 600 TL
  8. W

Yardım Ram mhz hakkinda yardim

bios da ayarlıyabilirsin
  9. W

Yardım Ekran kartım 92 derece oluyor

adres yazamaman ne demeli çocuk, akıllı ol discord 15 yaş liseli işi faca yiyorsa buluşak 1700547722 herif ml aga yardım istiyor ama adet döneminde ki karı gibi davraniyor ay yapamam ay ugraşamam, herif daha ekran görüntüsü atamamiş sıcaklık için ben bu ml dan adres istiyorum klavye delikansi...
  10. W

sakarya adapazarında yaşıyorum adres at 4 bilemedin 5 saate yanındayim delikanliysan at zerre adamligin varsa at kardes 1700534225 bekliyorum sabah kontrol edicem burayi karı gibi kaçma yaz kocum sevenimiz çok sen yaz bulurum ben seni bir kaç saat içinde evladı görürüm ozman
  11. W

yardım dileniyorsan adam giibi denileni yapıcan lan cahil herif burası senin karı gibi trip atacagin yer degil git oda da agla ***** herif sana biz gelecegi mi görüyoruz senin o rezil bilgisayarini mi tahmin edicez sıgır
  12. W

DARK Freezer X96 90 MM Fixed-RGB Fan Kule Tipi ben bunu 600 TL almıştım şuan ne kadar bilmiyorum en ucuz 4 bakır borulu bu idi kendi ayarları fbs 190 sabit sadece onun dışında bir ayar yok 1700477803 Marka: Dark 4,2 5 yıldız üzerinden 4,2 33Yorumlar Dark DKCCX94BL Freezer X94BL Intel...
  13. W

birebir aynı sistem kullanıyorum 2 fanlı kasa da senle aynı sistemi kullanıyorum aktif olarak sadece işlemcide ucuz bi kule tipi sogutucu var kasada da 2 fan ama kasanın agzı acık duruyor sadece PUBG oynuyorum onda da işlemci sıcaklığı max 56 görüyorum ekran kartı 60 65 arası anca bilgisayar...
  14. W

reset atma evresine geldiyse dikkat etmelisiniz benim gecen sene ekran kartım öyle yandı 🙄 fazla zorlamayın sorunu çözene kadar
  15. W

ben okuryorken sinir krizi geçirdim fotoğraf atmamakta neden ısrarcı ? madem söyleneni yapmayacak insanlar neden yardım adı altında konu açar ?
  16. W

Gıda Migros Müthiş Kasım 17-26

ucuz bir ürün yok malesef indirim varmış gibi görünüyor sadece
  17. W

Masaüstü Bilgisayarımı PC nasıl satabilirim

ölmez hocam ölmez sizin hayalleriniz büyük sadece
  18. W

hocam 2 el piyasada sıkıntı yok sizde ölücülük dehşet hayal yani imkan yk 11 hatta 14 sadece kart 12 bin kartı tek başına hızlı gitsin desem 9 satarım işlemci 4750 TL kutulu hızlı gitsin desem 3500 veririm sadece ikisi 12500 siz hayal peşindesiniz malesef ki 1700094776 fikirlerinize saygı...
  19. W

hepsinim garantisi kutusu duruyor tek tek sadece kasa 25 bin ediyor bana bu kasayı 11 bine bulun saniyede alırım saniyede aynı marka olacak ama tereddüt etmem valla billa
  20. W

ustam ekran kartı sadece şuan 12 bin TL işlemci en ucuz 3800 TL siz o rakama çok zor yani ne diyeyim imkanı yok abdulah bile öyle fiyata sistemm yapamaz 1700089384 yinede teşekkür ederim
Top Bottom