Arama sonuçları: *

• Users: Dutqi
  • Order by date
  1. D

Kablosuz gaming kulaklık önerisi

İyi sosyaller, 3500-4000 TL bütçe ile kablosuz Gaming kulaklık almak istiyorum önerebileceğiniz kulaklıklar varsa öner misiniz?
  2. D

F/P Creatine Önerisi

Creatin almayı düşünüyorum kingsize 1 kg aromasız mı almalıyım yoksa supplementler.com creatin(500 g) mi servis başı maliyeti olarak supplementler.com daha avantajlı duruyor.
  3. D

Düşük Fps Sorunu (laptop)

8+8 16 gb ddr4
  4. D

internetteki performans testlerinde daha fazla fps ler gördüğü için sormuştum sağol
  5. D

Laptopta R7 5800H ve RTX3060 olmasına rağmen Valorant'ta dahi 250 FPS'i geçmiyor(rekabetçide) sorun ne olabilir yardım eder misiniz lütfen. Laptop markası Lenovo.
  6. D

Kablosuz Mouse Önerisi

Şu an halihazırda Razer DV2 kullanmaktayım ama kablolu olması artık beni rahatsız etti kablosuz bir mouse a geçmek istiyorum aynı özelliklerde ( ergo şimdilik önemli değil ) bir mouse önerebilir misiniz?
  7. D

Lenovo Ideapad Gaming 3'ten Tıkırtı Sesi Geliyor

evet düşürüldü ama servise gönderdim ve sadece kasada sorun olduğu yazıldı
  8. D

Lenovo Ideapad Gaming 3'ten Tıkırtı Sesi Geliyor

Lenovo dizüstü bilgisayarımda klavyenin sağ üst tarafından sürekli olmamakla birlikte garip bir ses geliyor. Bu ses 4-5 kere üst üste çıkıyor arkasından 15 saniye sonra bir daha aynısı. Bilgisayarımın kasasında 2 yerde ufak kırık var, garantiye gönderdim ve bana sadece kasada sorun olduğu, iç...
  9. D

Amd Software Uygulaması

sorun yok hocam
  10. D

Amd Software Uygulaması

ddu nun bundan ne farkı var herkes onu söylüyor
  11. D

Amd Software Uygulaması

youtube a ddu ile amd driver kaldırma yazsam çıkar değil mi ?
  12. D

Amd Software Uygulaması

ben grafik kartından dolayı indirmiştim 1667896887 bi arkadaşım indir demişti ben de indirmiştim
  13. D

Amd Software Uygulaması

ben neden amd software ı kaldırıyorum peki
  14. D

Amd Software Uygulaması

nasıl kaldıracağım ve nasıl kuracağım nvidia driverını tarif eder misin lütfen
  15. D

Amd Software Uygulaması

rtx 3060 r7 5800 h 16gb(2x8 gb) lenovo ideapad gmaing 3 laptop
  16. D

Amd Software Uygulaması

1 saniye hemen yüklüyeyim hata olmuş herhalde
  17. D

Amd Software Uygulaması

Ben bu uygulamayı her gün güncelliyorum ve PC yeniden başladığında yine böyle bir hata alıyorum neden acaba.
  18. D

Kyrie 6 neon graffiti

Ben uzun zamandır kyrie 6 neon graffiti Edition'u arıyorum nereden bulabilirm sadece basketballshoestr diye bir sitede var.
  19. D

Lenovo Laptopda Kasa Kırığı Var

şuan servis saat dışında o yüzden bir foruma sormak istedim
  20. D

Lenovo Laptopda Kasa Kırığı Var

Lenovo laptopumda kasada kırık var garantisi daha var desteği arasam yardımcı olurlar mı parayla da olsa yapsınlar maksat orijinal parça olsun.
Top Bottom