Arama sonuçları: *

• Users: AykutWhite
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. AykutWhite

Öneri Beyaz klavye önerisi olan var mı

Beyaz mekanik klavye ariyorum,mekanik olması çok mühim değil ama mekanik olsa daha güzel olur bide red switch olsun olursa
  2. AykutWhite

Ram almayı düşünüyorum önerisi olan var mı

Gözüme bu rami kestirdim ama benim diğer ramler cl16 acaba bir sıkıntı yaşatır mı bana? Ya da daha iyi bir önerisi olan var mı, benim ramlerde 3600mhz.
  3. AykutWhite

Çözüldü✓ Crucial ramlardeki absürt fiyatlar

Bu ramlar niye bu kadar pahalı ve bu yıl artmış fiyatları neden olabilir? 1702892667 Üretim bitmiş sanırsam
  4. AykutWhite

Çözüldü✓ Yeni ekran kartı şuanda darboğaz falan yapar mı

Şimdi yeni RX6600 ekran kartını aldım,şuanki işlemcim Ryzen 5 1600 onuda 5 5600x ile değiştircem ama işlemci ekran kartında bir hafta sonra falan gelecek.Bu yüzden ekran kartını bekletim mi yoksa taksam sıkıntı çıkarım mı bu işlemciyle?
  5. AykutWhite

Çözüldü✓ 4k ya monitör önerisi

Başlıkta belirttiğim gibi bu bütçeye uygun f/p bir monitör önerisi olan var mı? 1080p olur farketmez ,144hz ve üstü olsun.
  6. AykutWhite

klavyemde a tuşu arada çalışmıyor.

Bir anda oldu bu sıvı teması falanda olmadı anlamadım yani, klavye gamepower warlock red switch. Nasıl çözebilirim?
  7. AykutWhite

Graveyard keeper için türkçe yama var mı?

Lütfen virüssüz güvenilir indirebileceğim bir yer var mı bu oyun için.
  8. AykutWhite

Zyxel VMG3312-B10B bu modemi değişmeli miyim?

Yeni internete geçtim 75mb alacam ve bu modem yeterli mi? Ben değişmem gerektiğini düşünüyorum. Birde hangi modemi önerirsiniz.
  9. AykutWhite

Hangi Tv daha iyi

Bu televizyonlardan hangisi daha iyi ya da bu fiyatlarda başka ne alınabilir...
  10. AykutWhite

Yardım Klavye yazı yazarken takılıyor yazmıyor

Klavye oyunlarda normal olarak çalışıyor ama iş yazı yazmaya gelince takılmaya falan başlıyor arada yazmıyor bazende yazıyor bunu nasıl çözerim. Klavye modeli : Rampage Bygame-k2
Top Bottom