Arama sonuçları: *

1. Atlas Savaş

CS2 TAKAS DOLANDIRICILIĞI acil yardım

elimde stattrak bir gut knifem var ve bunu takaslamak istediğim için discorddan trademart diye bir sunucuya girdim. Sunucuda takas kanalları var ve ben bu kanallardan birine takas yapmak istediğini yazan birine takas yolladım ve tam takası mobilden onaylamak için telefonu açtığım anda steamden...
  2. Atlas Savaş

Only Climb better together fatal error hatası

Oyuna ne zaman girsem 10dk oynadıktan sonra fatal error hatası verip kendiliğinden kapanıyor. 54 liram gitti :/ iade de edemiyorum Nasıl çözerim?
  3. Atlas Savaş

Valorant 1000vp radyant krizi klasik alınır mı?

Gece pazarıma 1000vp ye radyant krizi klasik gelmiş alınır mı? Klasikte sadece battlepass skinim var.
  4. Atlas Savaş

Yemeksepeti veya getir indirim kuponu olan var mı?

Soru başlıkta. Acıktım yemek söyleyeyim dedim ama indirimsiz olmaz 🙂
  5. Atlas Savaş

kingston fury rgb ram rgb kontrol edemiyorum

2x8 kingston fury rgb ramim var ve hyperx in kendi yazılımı olan fury ctrl yi kurdum ama hiçbir şekilde rgb yi kontrol edemiyorum silip silip yükledim sorun değişimiyor. sorun yazılımsal mı yoksa donanımsal bir sıkıntı olabilir mi? nasıl çözerim?
  6. Atlas Savaş

Dark maxima v20 kasa fan hızı ayarlama

Dark maxima v20 kasam var önde 2 arkada 1 olmak üzere toplam 3 fan mevcut. Kasanın kontrolcüsü üzerinden kasa fan hızını kontrol edebiliyorum ancak biri yüksek diğeri daha yavaş hızlı olmak üzere sadece 2 mod var ve bu modlardan yavaş olan bile bana sesli geldi (ses konusunda takıntım var...
  7. Atlas Savaş

Fiber modem önerisi lazım

Şuan evde türktelekom fiber altyapısı ve türktelekom 50mbps download 8mbps upload paketi kullanıyorum ama türktelekomun verdiği modem bazı odalardan çekmiyor sinyal arttırıcıya da 300tl vermek istemedim. Fiber destekleyen 2.4 ve 5 ghz yayın yapabilen sağlam bir modem önerisi yapabilir misiniz...
  8. Atlas Savaş

Yardım Ekran kartı güç girişi koptu

Arkadaşlar nolur çok acil yardım lazım msi gaming x gtx 1070 ekran kartının termal macununu değiştirmek için içini açıyordum ve bu kırmızı kablo çıktı takılabilir mi nasıl takarım tamirvite götürsem halleder mi lütfen yardım edin
  9. Atlas Savaş

Yardım Hyperx cloud 2 ses kartı dip ses problemi

Ya ben ne alırsam alayım bi sorun çıkıyor arkadaş ya. Cloud 2 aldım dün geldi ama çok denemeye fırsatım olamamıştı bügün denediğimde böyle bir şey açık olmadığında daha çok duyulan tısss diye bir ses var bunu nasıl düzeltirim bir ayar vs mi yapmam lazım. Bu ses sadece ses kartı takılıyken oluyor...
  10. Atlas Savaş

🔥İndirim Asus dual rx 6650xt 6500tl 🔥🔥🔥 (incehesap şaşırttı)

1000 liraya yakın indirim var üstelik peşin fiyatına 6 taksit İncehesap sonunda İNDİRİM yaptı https://www.incehesap.com/asus-dual-rx6650xt-o8g-gaming-ekran-karti-fiyati-56339/
  11. Atlas Savaş

🔥İndirim Toplu amazon indirimleri

Belki işinize yarar şöyle bırakayım https://www.amazon.com.tr/hz/wishlist/ls/2KZRWOI932RIF?ref_=wl_share&_encoding=UTF8&tag=cihaz.tv-21&linkCode=ur2&linkId=699aaf45b3fb6e112e9eff0950842649&camp=247&creative=1211
  12. Atlas Savaş

❌İndirim Bitti! Razer blackshark v2 x 794tl

100 lira gibi bir indirimi var https://www.trendyol.com/razer/blackshark-v2-x-oyuncu-kulaklik-p-50723594?boutiqueId=612724&merchantId=468128&utm_source=aff_t&utm_medium=cpc&utm_campaign=akakce_urun_listeleme&adjust_tracker=ejav2ha_253g15b&adjust_campaign=akakce_urun_listeleme&v=1.58.6
  13. Atlas Savaş

Yardım TP-Link TL-WR844N işimi görür mü

Benim odamla salon arasında 3 tane duvar var ethernet kablosu çekme imkanım yok bu ürünü alsam kablosuz olarak modeme bağlayıp odama koysam ve ethernet kablosuyla bilgisayarıma bağlasam çalışır mı, bunu nasıl yapabilirim veya yapabilir miyim, valorantta pingim kaç olur...
  14. Atlas Savaş

Yardım Apex 7 Bazı Tuşlar Basmıyor

Arkadaşlar çok acil yardımınıza ihtiyacım var az önce dolap üzerinden aldığım apex 7 klavyem geldi açtım bilgisayara taktım ve bazı tuşlar basmıyordu ancak çok sert basarsam basıyordu ben de klavyenin tüm tuşlarını söktüm ve switchlerin üstünde böyle garip yağ gibi bir şey var sağa sola taşmış...
  15. Atlas Savaş

Öneri Fury z alınır mı 832tl

Sizce fury z bu fiyata alınır mı ramgage olduğuna bakmayın bu aslında pwnage Symm wireless modelinin aynısı. Ama bu fiyat sizce verilir mi Başka önereceğiniz mouse var mı Aradığım kriterler: -Elime tam oturması (palm ile claw arası tutuyorum) -kablosuz olması -kaliteli switch ve skatez...
  16. Atlas Savaş

(yardım edebilir mi biri artık) Bu modem router olarak kullanılabilir mi?

İyi akşamlar değerli DA forum sakinleri, bugün evde biraz etrafı kurcalarken eski evde kullandığım bir modem buldum kullanım klavuzunda router yazması ilgimi çekti. Şimdi asıl soruma gelicek olursak şuan aktif kullandığım modem salonda duruyor benim odansa salona en uzak oda (arada 3 tane kalın...
  17. Atlas Savaş

İkinci el Artis 9, apex 7, aerox 5 wireless 4000tl alınır mı?

Arkadaşlar selam. İkinci el dolap üzerinden bir satıcıyla arctis 9, apex 7 ve aerox 5 wireless için pazarlık yaptık en son 4000 liraya bırakacağını söyledi ürünlerin hepsi sıfır teşhir ürünleri fakat faturaları bulunmuyor sizce alınır mı, bu fiyat iyi mi, başka ne önersiniz?
  18. Atlas Savaş

H.O mu G.O mu sizce hangisi

Az önce dolap üzerinden 1600 lira + 100lira komisyon fiyatına steelseries arctis 9 satın aldım daha yeni alınmış ve jelatinleri bile üstünde, ürün eğer kusurlu gelirse 3 gün içinde iade edebiliyorum sizce H.O mu G.O mu
  19. Atlas Savaş

İnstagram 3fps ses geriden geliyor

Selam. Bugün instagrama girip reels kısmından birkaç video kaydırdım ve videolar 3fps gibi dona dona oynuyor ve ses de biraz geriden geliyor siz de böyle bir sorun yaşıyor musunuz, nasıl düzeltebilirim (Not: Uygulama güncel son sürümü yüklü, internetim iyi youtubeda vs kasmıyor 7mbps indirme...
  20. Atlas Savaş

Yardım İkinci el arctis 7 alınır mı

Dostlar selam uzun süredir ekipman arayışı içindeydim, ikinci el arctis 7 ler 1400 liraya bulunabiliyor. Dolap üzerinden bir adet buldum kutu fatura var garanti haziranda sona ermiş sizce alınır mı bu fiyata nasıldır, bir de dolaptan ikinci el kargoyla alınır mı sizce ilk defa dolaptan alışveriş...
Top Bottom