Arama sonuçları: *

1. T

Airpods 3 sesi birden azaldı

Merhaba abimin eski airpodsunu kullanıyordum sesi birden azaldı ve farkettim ki ses fotoğrafta işaretlediğim yerden geliyor normal yerden gelmiyor denecek kadar az ama gösterdiğim yerden fazla geliyor ne yapabilirim
  2. T

Airpods sesi farklı yerden geliyor

Arkadaşlar birden Airpods 3.nesilin sesi hem normal yerinden hemde fotoğrafta işaretledigim yerden gelmeye başladı işaretli yerden gelen sesi nasıl kapatabilirim?
  3. T

Öneri Kesinlikle oynamalısın dediğiniz oyunlar.

Portal 1 Portal 2
  4. T

10 SENELİK İNTERNET FATURANIZ

Bu yanıtı gören 123kral14'ün sıfad-ı eşgal havakkelü lügat şerif-i didar sünuh-u sifadül tevvek-razimidündârîy-e vetekkülhavakkelü lügât slamil-ü dindar-ü ahv kelile-i çehre el simadür-ul tecr-mün-el-tehra düdarü sizamü
  5. T

Yardım MSI Afterburner Fan hızı ayarlanmıyor

Ayarlara girip fan sekmesine bakın
  6. T

Yardım Wolfteam maçtayken klavye ve mouse çalışmıyor

Merhaba wolfteam indirdim ana ekrandayken sorun yok ama maça girince esc dışında tuş çalışmıyor ve sadece mouseyi döndürebiliyorum oyunu sildim tekrar kurdum falan ama olmuyor nasıl çözeceğim bunu?
  7. T

Steam kart düşürmek için oyun önerir misiniz

Zaten yüklemeden iddle masteri açarsanız kendisi yüklüyor oyunları iddle masteri açtıktan sonra steame girerseniz oyunlar yükle değil oyna olarak gözükür. 1656637786 @Çağrıı Bir şey daha sorucam İddle Master açtım 9 oyun vardı ama 8 oyun içinden kart düşürüyo Over The Dream görmüyo kara listede...
  8. T

Tamam teşekkürler
  9. T

Hocam dediğiniz yerin altında Ad İçerik Yol falan birsürü şey var hangisini yazacağım? 1656630152 İçerik yazan kısımdaki sayıları mı?
  10. T

Bu anakart Kaç GB ram destekliyor

Sitesinde 8 yazıyor ama bazıları ben 16 kullanıyorum falan demiş bilmiyorum. http://www.gigabyte.com.tr/products/page/mb/ga-h55m-s2rev_13#sp
  11. T

Idle Maste,Steam hesabına bağla dıyor tıkladım hesabımı gırdım gırıs yap dıyorum ama gırmıyor nasıl cozecegım?
  12. T

Bende Over The Dream video olarak gözüküyordu aldım ama yanlış olanı almamışımdır umarım
  13. T

Tamam teşekkürler
  14. T

Cevap verir misiniz artık? Gta dan ban yemek istemiyorum kesin bir cevap verin ona göre başlayacağım kart kasmaya kara listeye eklememe gerek var mı gta v ve portal 2 yi?
  15. T

Bir de cevap alamadığım için tekrar soruyorum gta v ve portal 2 de online oyunlar onlarda ban yeme sorunu olmaz değil mi portal değilde gta v 70 lira şimdi.
  16. T

Şuradaki Cs;Go Gta V ve Portal 2 oyunları dışındaki oyunlardan kart kasacağım bitmesi kaç saat sürer tahminen?
  17. T

@Çağrıı Bir şey soracağım 8 tane oyun seçtim kart düşürmelik olarak dediğiniz oyunlardan sadece satın alsam yetiyor mu yoksa hepsini indirmem mi lazım?
Top Bottom