Arama sonuçları: *

1. T

Airpods 3 sesi birden azaldı

Merhaba abimin eski airpodsunu kullanıyordum sesi birden azaldı ve farkettim ki ses fotoğrafta işaretlediğim yerden geliyor normal yerden gelmiyor denecek kadar az ama gösterdiğim yerden fazla geliyor ne yapabilirim
  2. T

Airpods sesi farklı yerden geliyor

Arkadaşlar birden Airpods 3.nesilin sesi hem normal yerinden hemde fotoğrafta işaretledigim yerden gelmeye başladı işaretli yerden gelen sesi nasıl kapatabilirim?
  3. T

Yardım Wolfteam maçtayken klavye ve mouse çalışmıyor

Merhaba wolfteam indirdim ana ekrandayken sorun yok ama maça girince esc dışında tuş çalışmıyor ve sadece mouseyi döndürebiliyorum oyunu sildim tekrar kurdum falan ama olmuyor nasıl çözeceğim bunu?
  4. T

R3 2200G Ekran Kartsız Sistem Alınır Mı?

Merhaba bir bilgisayar almak istiyorum bir tane buldum Sistem özellikleri bunlar linki de burada bu bilgisayarı alıp şuan kullandığım 500GB harddiski sıfırlayıp takmayı düşünüyorum ne diyorsunuz bu konuya? •RYZEN 3 2200G •EKRAN KARTSIZ •BALLİSTİX SPORTS 8 GB RAM •CRUCİAL BX500 120 GB SSD •600W...
  5. T

ATI Radeon HD 4800 Fan Hızı Çok Düşük

Merhaba, bende HD 4800 bir ekran kartı var boştayken 30-40 derecelerde ama yük altına girince 70-80 arası geziyor macunları yeni değiştirdim AIDA 64 ten baktım ekran kartı fan hızı %16 da çalışıyor ve yük altındayken de maksimum %20 görüyor fan hızını manuel olarak arttırmanın bir yolu var...
Top Bottom