Arama sonuçları: *

• Users: Guison
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Guison

Bilgisayarda eafc 24 oynamak için gamepad önerisi

Bilgisayarda eafc24 oynamak için bir gamepad arıyorum epic games üzerinden.Bütçe 1500-2000 arasıdır.Güzel,sıkıntısız,bozulma yapmayacak bir gamepad olursa sevinirim.
  2. Guison

Bilgisayarda eafc 24 oynamak için gamepad önerisi

Bilgisayarda eafc24 oynamak için bir gamepad arıyor epic games üzerinden.Bütçe 1500-2000 arasıdır.Güzel,sıkıntısız,bozulma yapmayacak bir gamepad olursa sevinirim.
  3. Guison

geforce rtx paketi kodu

Geforce experience'de kodu kullan bölümüne nerdeki kodu gireceğiz.Bende rtx 3060 var ve klavuzda bir kod var ama ne işe yaradıgını bilmiyorum.O kodu enrden bulabilirm ve lavuzdaki kod ne işe yarıyor? (itopyadan aldıgım hazır sistemde bulunan rtx 3060)
  4. Guison

Monitörümden bu nokta nedir?

Bu nokta nedir? Monitörü uzun zamandır 1,5 yıl önce alıp test ettiğimde ölü pikselle karşılaşmadım.Yakın bir zamandır bu noktayı fark ettim
  5. Guison

ea play 10 saat süresi

(Asıl amacım) f1 22 oynamak için steam üzerinden almak istiyorum.Acaba bu oyunu sadece 10 saate kadar mı erişim sağlayabiliyoruz? Ayrıca ilk ay dolduktan sonra karttan parayı otomatik çekmemesi için nasıl üyeliği iptal edebilirim?
  6. Guison

bedava windows anahtarı

merhaba, https://www.kozba.org/windows-10-urun-anahtari-bedava/ sitesinden bir key ile ürün etkinleştirme yaptım.Bir sorun teşkil eder mi?
  7. Guison

Asus Tuf Gaming Vg249q1r 1 MS 165Hz Düşük Hz sorunu

Vg249q1r 1ms 165hz monitörüm var ve dp kablosuyla bağlandığım halde en yüksek 144 hz oluyor neden acaba? dp kablosu monitörün kendi kutusundan çıktı.
  8. Guison

asus prime b450m-k 2 hdd

asus prime b450m-k2 anakartını kullanıyorum ve 500 gb ssd var.Bana 500 gb yetmediğinden ek olarak hdd de takmak istiyiyorum.Acaba anakartta hdd takmak için slot var mıdır?
  9. Guison

ASUS Prime B450M-K II anakart için driver

Hocam herkese iyi akşamlar.Birkaç sorum olacaktı da yardımcı olursanız sevinirim.Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim. ASUS Prime B450M-K II için sadece bios güncellemesi yapmamız yeter mi? Hangi bios sürümünü kurmalıyım?(son sürüm yada önerilen sürüm gibi) diğer driverlar ne işe yarıyor...
  10. Guison

yeni aldığım omega-s sistem

İtopya'dan aldığım Omega-s sistem Ödeme Onaylandı: 3.07.2022 02:03:18 tarihimde onaylandı ama karttan parayı çekerken kod gelmedi.Bu yüzden ailemin içine bir kuşku düştü.Sizce ne zaman kargoya verilir bir fikri olan var mı?
  11. Guison

İtopya omega-s bilgisayar

DA’nın incelediği sistemi ufak bir değişiklikle aldım ama karttan parayı çekerken herhangi bir onay kodu vs. gelmedi,normal midir?
  12. Guison

laptop durduk yere kapanıyor

laptobum durduk yere kendini kapatıyor neyden kaynaklı olabilr acaba?
  13. Guison

3060lı toplama PC önerisi

1080p monitörüm var.Darboğaz yapmamayacak 3060’lı bir sistem toplamak istiyorum ama ekran kartı tek damlı olmasın.Bütçe 15-16k aşadabilir.Yardımcı olursanız sevinirim
  14. Guison

İ5 11400f rtx 3060 sisteme anakart ve psu

İ5 11400f rtx 3060’lı sisteme bu anakart ve psu olur mu?
  15. Guison

Donanım arşivi yeni f/p sistem

Donanım Arşivi’nin inceleyeceği nvidia rtx bir sistem olacak.Sizce hangi gpu ve cpu tercih edecek? Edit: rtx 3060 r5 5600
  16. Guison

AMD gpu vs NVİDİA gpu

Siz olsanız hangisini tercih ederdiniz? F/P ama hata verme şansı olan amd mi? Pahalı ama kafanı ağrıtmayacak nvidia mı?
  17. Guison

Türktelekom internet sorunu

Türktelekom kullanıyorum altyapım 78 mbps ye kadar destekliyor.Daha önce 24 mbps paketindeyken 12-15 download alıyordum.Şuan 50 mbps paketine geçtim ama download 24 ü geçmiyor.Müşteri hizmetleriyle baya konuştum ve ekip gönderdiler.Gelen adam modemin değişmesi gerek dedi ama modem eski değil 2...
  18. Guison

Vatan bilgisayar 3060 sistem

Nvidia ekran kartlı bir sistem arıyorum bu fiyata iyi midir amd ekran kartına güvenemiyorum cpu ve psu değerlendirmesi yapar mısınız? Sizce yeterli mi yoksa kötü mü?
  19. Guison

Radeon RX 6700 XT hakkında

Radeon RX 6700 XT 12 GB kartında herhangi bir driver hatası devam ediyor mu? Bu kartı kullanıpta hata alan var mı?
  20. Guison

southpaws sistem stoğu

Sistemin stoğu ne kadar kredi kartı ile ilgili bir problem yaşadım da
Top Bottom