Arama sonuçları: *

1. kelebek

macfit bu fiyata değer mi

güncel macfit fiyatları böyle sizce değer mi çok spor tecrübem yok.
  2. kelebek

8 gb mi çift mi tek 16 mi

ama arada 8gb fark var. Belleğin hiç mi önemi yok
  3. kelebek

8 gb mi çift mi tek 16 mi

soru biraz clık bait gibi oldu ama. laptobumda 4x2 ram var elimde de 1 adet 16gb ram var. 2 adet ram slotu var. tek kanal 16 mı daha iyi olur çift kanal 8 mi? ve farkı ne
  4. kelebek

Yardım Hp Victus işlemci performans düşüşü

model numarası aynı ise öyledir
  5. kelebek

Yardım Hp Victus işlemci performans düşüşü

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B0BH4ZY4SH/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o04_s00?ie=UTF8&psc=1 2023 mayıs sonunda aldım. Cs de 200e yakın fpsler alıyordum fakat kasım ayının başlarında fps 30 sevşyelerine düştü ve grafikleri düşürmem ya da yükseltmem çok bir şey fark ettirmiyor. Aynı şekilde...
  6. kelebek

Modding Windows 11 kurulum hatası

Eyw deniyorum
  7. kelebek

Modding Windows 11 kurulum hatası

Selamlar. Format atıyordum shift tuşuna basılı tutup yeniden başlattım kurulum ekranına geldim vs herşeyi yaptım sonrasında yükleme tamamlandıktan sonra yeniden başlatılıyor deyip aynı ekrana tekrar geliyor . Ne yapmalıyım
  8. kelebek

Yardım cs go lag sorunu (ping değil)

pingim 40 55 arasında değişiyor ama genelde 45 falan rekabetçide oluyor nasılına gelirsek mesela elime silah çekerken silahı 2 kere çekiyor gibi animasyon oluyor bomba atarken takılıyor milisaniye olarak gibi gibi.. 1692284997
  9. kelebek

hayır kullanmıyorum paket kaybı da yok :(
  10. kelebek

pingim düşük çünkü ve pingim yüksekken olandan farklı olarak laglanıyor
  11. kelebek

ping sorunu değil lag sorunu onu belirteyim pingim 40 50 arası değişiyor. yardım edin pls
  12. kelebek

Yardım cs go da fps im bir anda düştü ve artmıyor

şarj kablosu takılı ve performans modunda
  13. kelebek

Öneri 20.000 mah f/p powerbank önerisi

bütçe max 900 tl civarı
  14. kelebek

Yardım cs go da fps im bir anda düştü ve artmıyor

cs go da dün oyunu açtım fps 100 lere düşmüş normalde 250 350 arası alıyorum. Laptop Hp victus 16 R5 5500h rtx 3060 6gb. Oyuna girince normalde fanlar bi anda hızlanmaya başlıyordu şu an normal çalışıyor fanların sesini bile duymuyorum. ne yapabilirim
  15. kelebek

Öneri laptop için f/p ssd önerisi

hp victus 16 laptobum var 500 gb gibi bi ssd si var ama yetmiyor. 1 tb mi taksam 500 gb mı bilemedim 1 tb varsa fp iyi olur
  16. kelebek

Öneri f/p direksiyon seti önerin

logitech olmasın param yetmiyor
  17. kelebek

Öneri F/P Laptop çantası öneri

laptop um 16 inç. çok büyük ve kapa durmayacak, ince ve olursa su geçirmez bi laptop çantası arıyorum. F/P olursa mük olur.
  18. kelebek

Yardım steelseries rival 700 elektrik almıyor

mouseda sadece bağlayınca ışık yanıyor tuşlarına tıklayınca kısa süre ışık yanıyor rgb falan yanmıyor zaten pc de aygıt yöneticisinden kontrol ettim algılamıyor
  19. kelebek

Yardım yeni laptop aldım fpsler niye düşük

kral, ben bunu anlamadım :D nasıl oluyor ve igpu ne oluyor
  20. kelebek

Yardım laptop ram takmak garanti bozar mı

anladım eyw. victus modeli, sorucam
Top Bottom