Arama sonuçları: *

1. OzanTK

Bu Mentalmentor Nedir acaba arattığım da bir şey bulamadım

Dosya konumu gözükmüyor devre dışı bırak veya çevrimci arat gözüküyor
  2. OzanTK

🔥İndirim Vatan bilgisayar asiri ucuz ram fiyatlari.

hocam Apacer Panther-Gold 16GB (2x8) DDR4 3200MHz ram var sistem de 32 gb yükseltmek istiyorum öneriniz var mı acaba
  3. OzanTK

Sistem Upgrade Önerisi

İŞLEMCİ -- RYZEN 5 5600 ANAKART -- ASUS PRIME B450M-K II RAM -- 8GB DDR4 3200MHZ APACER PANTHER-GOLD EKRAN KARTI -- SWFT 309 RX 6700XT 12 GB SSD -- 500 GB PNY KASA - GAMETECH PRİME V2 Arkadaşlar elimdeki sistem bu parçaları değiştirmek istiyorum tavsiyenize açığım.
  4. OzanTK

Çözüldü✓ 5600 ıcın hangı kule tipi ?

hocam bende deepcool gammax ag400 var yük altında 60 dereceyi geçmiyor
  5. OzanTK

Yardım Game Master 3 Fanlı Argb 360mm Watercooler Beyaz Sıvı Soğutma Alınır Mı?

Beyaz takıntın yoksa eğer bunu öneririm https://inventus.com.tr/mi_products/Product.aspx?PID=14057
  6. OzanTK

Yardım Iphone 11 hiçbir türlü açılmıyor

şarj aletini apple almıştım batarya 85 civarıydı 1717525979 evet denedim yine aynı sorun oluyor
  7. OzanTK

🔥İndirim ARCTIC Liquid Freezer II - 360 A-RGB 3418TL

benim de üst tarafın da siyah kısımlarında cizikler mevcuttu radyatör de ufak bükükler vardı ama yine de iade etmedim
  8. OzanTK

her yolu denedim görüntü gelmiyor 1717524693 şuan şarj etme logosu gözüküyor açma kapama düğmesine basınca ama şarja takıp 10 dakika sonra elime aldıgım da yine açma kapama tuşuna basmam fayda etmiyor görüntü gelmiyor
  9. OzanTK

merhaba arkadaşlar dün gece telefonumu şarja taktım ve gayet normal bi şekilde doluyordu sonra bir şeylere bakmak icin elime aldım telefon bi an donup komple gitti kapandı hangi yolları denesem de hic bir türlü görüntü gelmiyordu apple logosunu bi türlü göremedım sonra sabaha karşı tekrar...
  10. OzanTK

benimde kargom bugün geldi ama radyatörün bi kaç tanesi yamuk ve büyük ihtimal iade ürün takma kısımlarında çiziklerde mevcut
  11. OzanTK

🔥İndirim 🔥FIFINE AMPLIGAME A6 NEO 1325₺ - Aliexpress *YENİDEN STOKTA*🔥

bende simdi baktım jetonlarla 1120 geliyor almaya değer mi acaba
  12. OzanTK

🔥İndirim Arctic Liquid Freezer II - 420 Intel / AMD Uyumlu, 420mm 3.298,97 ₺

merhaba hocam başka fotoğraf mecvut mu bir de hangi kasa acaba o bende de onma benzer bi kasa var gibi
  13. OzanTK

🔥İndirim Arctic Liquid Freezer II - 420 Intel / AMD Uyumlu, 420mm 3.298,97 ₺

hocam 360 ile 420 arasında kaldım ne önerirsiniz kasaya olmaz büyük ihtimalle de ilerde kasa değişicem bi kaç ay sonra olmadı ona takarım durur köşede alınır mı yine de
  14. OzanTK

hocam r5 5600 var bende de alsam mı bu kadar indirime girmişken kule tipi takılı şuan değer mi almaya
  15. OzanTK

🔥İndirim Tekli Monitör Kolu 879 TL İkili 1337 TL

Hocam bende tekli var simdi ikinci monitörü aldım ikili almak mı mantıklı olur yoksa bi tane daha tekli cekip ona mı baglasam bu tekli satılan uyguna geliyor gibi cekesim geldi 1 tane
  16. OzanTK

Bu Monitör Nasıl Alınır mı

Arkadaşlar ikinci monitör almayı düşünüyordum bu modeli alıcam sizce nasıl bütce 4 k şuan ki monitör 27 inç onun icin almışken 27 alıcam yanına https://www.pttavm.com/lg-27mp400p-b-27-1920x1080-75hz-5ms-hdmi-vga-ips-monitor-p-796641941?utm_source=comp_epey&utm_medium=cpc&utm_campaign=epey_genel
  17. OzanTK

HyperX Cloud 3 oyunda sesler çok karışık geliyor

Arkadaşlar Hyperx cloud 3 aldım ve DTS kullanmıyorum. Ancak valorant oynarken patlamalar silah sesleri vs çok fazlayken. ayak seslerini engelliyor resmen ayak sesi alamıyorum alsam bile silah sıktıgım da inanılmaz fazla cıkıyor bunun bir ayarı vs var mıdır? dts açıp deniyorum sesleri...
  18. OzanTK

Çözüldü✓ Hangi Modeli Almalıyım 2 Mi 3 Mü

Arkadaşlar merhaba başlıkta gördüğünüz gibi kulaklık almaya karar verdim ama cloud 2 ve cloud 3 arasında gidip geliyorum bazıları 2 cloud 3 e göre sesin daha iyi oldugu söyleniyor ama cok kararsız kaldım yardımcı olursanız sevinirim alırsam da fps oyunları icin alıcam genel ses kasmak icin
  19. OzanTK

🔥İndirim HyperX Cloud II Gaming Kulaklık 1.829,00TL

Bu fiyata alınır mı dostlar yoksa 3 modeline mi bakmalıyım
Top Bottom