Arama sonuçları: *

• Users: OzanTK
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. OzanTK

Bu Monitör Nasıl Alınır mı

Arkadaşlar ikinci monitör almayı düşünüyordum bu modeli alıcam sizce nasıl bütce 4 k şuan ki monitör 27 inç onun icin almışken 27 alıcam yanına https://www.pttavm.com/lg-27mp400p-b-27-1920x1080-75hz-5ms-hdmi-vga-ips-monitor-p-796641941?utm_source=comp_epey&utm_medium=cpc&utm_campaign=epey_genel
  2. OzanTK

HyperX Cloud 3 oyunda sesler çok karışık geliyor

Arkadaşlar Hyperx cloud 3 aldım ve DTS kullanmıyorum. Ancak valorant oynarken patlamalar silah sesleri vs çok fazlayken. ayak seslerini engelliyor resmen ayak sesi alamıyorum alsam bile silah sıktıgım da inanılmaz fazla cıkıyor bunun bir ayarı vs var mıdır? dts açıp deniyorum sesleri...
  3. OzanTK

Çözüldü✓ Hangi Modeli Almalıyım 2 Mi 3 Mü

Arkadaşlar merhaba başlıkta gördüğünüz gibi kulaklık almaya karar verdim ama cloud 2 ve cloud 3 arasında gidip geliyorum bazıları 2 cloud 3 e göre sesin daha iyi oldugu söyleniyor ama cok kararsız kaldım yardımcı olursanız sevinirim alırsam da fps oyunları icin alıcam genel ses kasmak icin
  4. OzanTK

ikinci monitör bu nasıl ?

ikinci bir monitör almayı düsünüyorum suan ana monitörüm 2k 165 hz 27 inc asus marka bi monitör https://www.hepsiburada.com/viewsonic-23-8-va2432-h-100hz-1ms-ips-hdmi-vga-monitor-pm-HBC00005DJHIH Bu monitörü gördüm 100 hz fiyatına göre alınır mı ?
  5. OzanTK

Mouse pad onerisi yapar mısınız

Arkadaşlar mouse pad almak istiyorum iyi güzel bi mousepad önerebilir misin FPS oyunları icin genel olarak Bütçe 1 2 k arası
  6. OzanTK

Çözüldü✓ Kulaklık önerisi yapabilir misiniz ?

Arkadaşlar bütcem 3 k zorlasam 4 k olur önerebiliceğiniz iyi kulaklıklar varsa atabilir misiniz genel fps oyunları valo cs gibi oyunlarda işimi görse yeterli
  7. OzanTK

Çözüldü✓ İkinci Monitör Önerisi ?

Arkadaşlar ikinci bi monitör almayı düşünüyorum. Aklımda şuanlık bu model var...
  8. OzanTK

HyperX Cloud 3 wireless alınır mı?

Arkadaşlar Kulaklık arayışına girdim ve kablosuz bi kulaklık almayı düşünüyorum aklımda HyperX Cloud 3 wireless var sizce almaya değer mi genel fps oyunları oynarım valorant cs gibi başka model önerilerine de açığım
  9. OzanTK

Arkadaşlar bu alınır mı ?

Arkadaşlar bu kulaklık alınır mı fps oyunları icin alıcam valorant csgo gibi https://www.incehesap.com/steelseries-arctis-nova-7-wireless-siyah-kablosuz-gaming-kulaklik-fiyati-58581/
  10. OzanTK

Bu kulaklık alınır mı ?

Merhaba arkadaşlar bu kulaklığı almayı düşünüyorum sizce nasıl ? genel coğunluk fps oyunları valo cs gibi oyunlarda işimi görür mü bir de arada müzik dinleyip film izlemek icin alınır mı ...
  11. OzanTK

Kaliteli mouse pad önerisi

Mouse pad alıcam genelde fps oyunları oynuyorum 1k 1,5k arası bildiginiz önerdiginiz modeller varsa cok sevinirim
  12. OzanTK

2 2,5 k arası wireless mouse önerisi lazım

Arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi 2 2,5 k arası wireless mouse önerebilir misiniz
  13. OzanTK

Bu 2 sıvı soğutma arasında kaldım

Merhabalar yıkarsa bahsettiğim gibi bu iki sıvı soğutma arasında kaldım hangisini almalıyım 1 - Bitfenix cube 360mm 2 - Thermalright Frozen Horizon 360mm Bu ikisi arasında kaldım
  14. OzanTK

Ajazz AK820 Pro modeli FPS oyunları için ideal midir?

Başlıkta da yazdığı gibi Valorant, CS2 gibi oyunları fazlasıyla oynuyorum. Markayı ve klavyeyi yeni duydum denilebilir, klavyemi değiştirmek istiyordum ve indirimi de çok hoşuma gitti . Sizce FPS oyunları için alınabilecek bir klavye midir? ona göre almayı düşünüyorum da
  15. OzanTK

Bu garip fiyatlı 360 mm sıvı sogutma alınır mı

Merhabalar darkflash dx360 v2.6 Alınır mı 2,237 TL https://www.gamegaraj.com/urun/darkflash-dx360-v2-6-360mm-siyah-sivi-sogutma/
  16. OzanTK

Çözüldü✓ Hava Soğutma Önerisi?

Sistemim Ryzen 5 5600 - Anakartım Asus Prıme B450M-K II Hocam hava soğutma almayı düşünüyorum sizce bu ürün nasıl bir de ekran kartıma değme gibi bir durum söz konusu olur mu...
  17. OzanTK

Çözüldü✓ Kule Tipi Soğutucu Önerisi

İşlemci ryzen 5 5600 Anakart Asus prime b450m-k ıı kasam gametech prime v2 Aklımda Bu Model var https://www.gaming.gen.tr/urun/298503/thermalright-peerless-assassin-120-se-argb-TL-c12c-s-120mm-intel-amd-uyumlu-hava-sogutucu/?ref=akakce&v=1.78.4 Bu soğutucu anakartıma takarsam RAM'lari...
  18. OzanTK

Çözüldü✓ 80 ile 81 Derece CPU sıcaklığı normal mi

Merhaba arkadaşlar işlemcime Prime95 testi yaptım ilk 15 dakikada 80 dereceydi 20. dakikada 81 oldu en son 81 derece ile Prime 95 testini 25 ile 30 dakika yaptım stok fan ile sonuç 81 derece. Yardım ederseniz mutlu olurum. İşlemci ryzen 5 5600 Anakartım - Asus Prıme b450m-k ıı Stok fanı...
  19. OzanTK

Sıvı Soğutma veya hava soğutma tavsiyesi

Merhaba arkadaşlar işlemcim ryzen 5 5600 Stok soğutucu mevcut şu sıralar cok ısınıyor güzel önerebileceğiniz sıvı soğutma veya hava soğutma var mı ama almışken güzel bi tane ileriye dönük almak istiyorum ve bu işlemciden sonra ryzen 7 5800x3d gecmeyi düsünüyorum onun icin ilerde sıkıntısız...
  20. OzanTK

Çözüldü✓ ReSize BAR açıldığında BIOS'ta kalıyor

Öncelikle merhaba donanımım şu şekilde; -AMD Ryzen 5 5600 -Microsoft Windows 10 Pro. -ASUS PRIME B450M-K II - XFX RX 6700 XT -16 GB RAM. BIOS'tan ReSize BAR açtığım zaman bilgisayar masaüstüne dönmüyor tekrar BIOS menüsüne geri dönüyor ama ReSize BARI kapattıgım da masaüstüne dönüyor açık...
Top Bottom