Arama sonuçları: *

1. D

Wraith Spirit of Aim Mousepad

Anladım ben onun yerine klasse tiger longteng aldım 0.27 sens için gayet memnunum mousepad seçimi yapacağın zaman aklında bulunsun
  2. D

Wraith Spirit of Aim Mousepad

Mousepadi aldın mı acaba aldıysan yorumunu merak ediyorum çünkü valorant sensimiz aynıymış seninle
  3. D

AOW_DRV Nedir? Yardımcı olabilir misiniz ?

Bilgisayarımda bu dosyayı buldum her açtığımda boyutu büyüyor fakat hiçbir şekilde kaldıramıyorum.Pubg Mobilela alakalı bir durum olduğu belli ama herhangi bir işlem yapamıyorum.Silmek için farklı programlar ve yazılımlar denedim ancak işe yaramadı yardımcı olabilirseniz sevinirim
  4. D

Jaho vs Modart sistem karşılaştırma

Başlıkta da belirttiğim üzere Jahonun sistemini 8GB RAM ile alıp daha sonra RAM eklemek mi veya diğer sistemi daha ucuza almak mı yorumlarınızı merak ediyorum (Sadece Cs go oynuyorum)...
  5. D

Huawei Y6

Arkadaşlar dede ve anneanne kullanımı için büyük ekranlı wpden görüntülü konuşmayı yapıp rahatça kullanabilecekleri bir telefon arıyorum 1000-1500 TL arası Y6 2019 sanki güzel gibi siz ne düşünüyorsunuz ne önerirsiniz bu konuda şimdiden teşekkürler
  6. D

GTA 5 SATIN ALAMIYORUM

Çok teşekkürler dostum halletim video sayesinde 1589502261 Yok ya ilk denememde bu oldu hesapta zaten 2 oyun vardı önceden 😂 1589502266 Yok ya ilk denememde bu oldu hesapta zaten 2 oyun vardı önceden 😂
  7. D

GTA 5 SATIN ALAMIYORUM

Arkadaşlar sistem düzelmiş giriş yapıp başka oyunları ekleyebildim ama gtayı alırken böyle bir hatayla karşılaşıyorum ancak başka ücretsiz oyunları kütüphaneye ekleyebiliyorum sebebi nedir
  8. D

CS GO Hata

Güncel halde
  9. D

CS GO Hata

Arkadaşlar yıllardır oynadığım csgoya son aylarda giriş yaptığımda mavi ve siyah ekran hataları alıyorum laptopun özelliklerini aşağıya yazıyorum yardımcı olursanız çok sevinirim İşlemci ModeliIntel® Core™ i5-3317U İşlemci Hızı1.70 GHz. Ekran Kartı AMD Radeon HD 8730M. Sistem Belleği 8 GB 1600...
  10. D

URBANEARS

Urbanears Sumpan Control Mikrofonlu Kulak İçi Kulaklık kullanan oldu mu arkadaşlar tavsiye eder misiniz sizce nasıl bir kulaklık
  11. D

Belirtilmemiş Aygıt Sorunu

Arkadaşlar yeni room yüklediğim tabletimi pcye bağladımda şu sorunla karşılaşıyorum driverlarla alakalı bişeyler deniyor ancak ben eksik driver görmedim nasıl çözebilirim bunu https://hizliresim.com/5uPKE3
  12. D

Kulaklık önerisi

Jbl t205 aklımda onu da düşünüyorun sağolun hocam
  13. D

Kulaklık önerisi

Müzik için daha çok Daha çok müzik için düşünüyorum neden o markalara bulaşmayın dedin
  14. D

Kulaklık önerisi

ikisine de açığım şuan uzun süreli kullanımda ağrısız olması en önemlisi basslar ve tizler benim için o kadar önemli değil 1587932104 düşüneceğim teşekkürler
  15. D

Kulaklık önerisi

Jbl c100 kullanıyordum ama bir tarafı bozuldu ve iyice kulak ağırtmaya başladı artık daha fiyatı max 100 olan önerebileceğiniz gündelik kulaklık var mı kulak ağrısı yapmaması en önemlisi
Top Bottom