Arama sonuçları: *

• Users: MAER
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. MAER

Çözüldü✓ Windows'u hangi SSD'ye kurmalıyım?

Format atıcam fakat windows'u hangi ssd'ye kurucağıma karar veremedim bi türlü + Kingston A2000 SA2000M8/1000G PCI-Express 3.0 1 TB M.2 SSD + Kingston NV2 SNV2S/1000G PCI-Express 4.0 1 TB M.2 SSD Bu ssd'lerden hangisine kurmam daha mantıklı olur sizce? Birinde DRAM var diğerinde yok, fakat...
  2. MAER

24 GB RAM (8+8+8) kullanmak ne kadar mantıklı?

2 yıl önce 8+8 RAM daha alıp sistemi 32 GB'a yükseltmek istedim fakat RAM'lerden biri arızalıydı ve garantisi bitene kadar 4 kere servise yolladım. Fakat hep arızaya rastlanmadı diyerek geri yolladılar. Şu an garantisi bitti elimde kaldı ürün. Sizce çalışan tek RAM'i takıp 8+8+8 şeklinde RAM'i...
  3. MAER

Yardım Ethernet ile özel oyun lobilerine bağlanamıyorum.

Ethernet üzerinden internete bağlıyken oyunlarda arkadaşlarımın kurduğu özel lobilere giremiyorum. 2-3 oyunda da aynı sorunu yaşadım. Telefonumun internetine Wi-Fi ile bağlanınca düzeliyor sebebi ne olabilir acaba, yardımcı olursanız sevinirim.
  4. MAER

Sıvı Soğutma pompa hızı kısmında N/A yazıyor?

Sıvı soğutmamın hız kısmında n/a yazıyor pompa çalışmıyor olabilir mi? Çalışmıyor olsa, 5600X işlemci 4.5ghz 1.2 voltage'da boşta 38 derecede 1 saattir pc açık 44 dereceyi geçmedi. Pc'yi açtığımdan beri ısılar böyle olmazdı heralde? İçime bi kurt o yüzden sorayım dedim. Şimdiden teşekkürler.
  5. MAER

Arızasız ekran kartını bakım için servise verebilir miyim?

ASUS TUF GAMING RTX 3070 OC ekran kartımı garantisi bitmeden servise vermek istiyorum. İlk aldığımda oyunlarda 65 dereceyi geçmiyordu fakat son zamanlarda 72 dereceyi görüyor. Termal macun ve pedlerin yenilenmesi için böyle bir şey yapmak istiyorum. Garantisi 3 ay içinde bitecek, bitmeden önce...
  6. MAER

Ram Upgrade Sorunu ve DRAM Işığı

Merhabalar, geçenlerde sistemime ram upgrade'i yapmak için sistemimde hali hazırda kullandığım ramlerden aldım fakat ürün elime geldiğinde şöyle bir sorun yaşadım. Ramleri takınca dram ışığı yandı ve ekrana görüntü gelmedi, yeni ramlerin birini söktüm ve sorunsuz bi şekilde çalıştı fakat diğer...
Top Bottom