Arama sonuçları: *

1. O

W11 den W10 geçersem orijinal anahtar kaybolurmu?

Windows 11 den windows 10 geçmek istiyorum iso dosyasıyla. Orijinal windows kalırmı?
  2. O

BAŞLIYORUZ! | 🇹🇷 Türkiye 1-2 Hollanda 🇳🇱 | Çeyrek Final'de elendik.

3 nüde yaptım farklı internettende girdim telefondanda girili olan hesaptan attı ordada giremiyorum
  3. O

BAŞLIYORUZ! | 🇹🇷 Türkiye 1-2 Hollanda 🇳🇱 | Çeyrek Final'de elendik.

arkadaşlar selam tabiiye giremiyorum vE1 hatası veriyor konu açtım fakat ilgilenen olmadı nasıl çözüceğimi bilen varsa bana dönerse çok sevinirim tv den izleme şansım yok
  4. O

Tabii ye giriş yapamıyorum Türkiye maçını nasıl izleyebilirim

TV ye erişimim yok iş yerindeyim. Ne yaptıysam bilgisayardan trt 1 ri açamadım. Telefonda girili olan hesaptanda kendi kendine çıktı. Webden tabiiyer girmeye çalışınca vE1 hatası veriyor ne yapmalıyım?
  5. O

Ryzen 5 5600g apu için minimum psu önerisi

Amd ryzen 5 5600g/16 gb 3200 mhz ram/asus b450 mk anakart/500 gb m2 ssd için minimum kaç watt psu lazım? Elimdeki eski bir bilgisayarda 220 watt psu takılı onu kullanabilir miyim eğer kullanamıyor isem uygun fiyatlı bir öneride bulunun.
  6. O

Mavi Ekran Bilgisayar mavi ekran yedi sonrasında açılmıyor.

Kardeşim roblox oynarken mavi ekran yemiş sonrasında bilgisayar daha açılmadı. Bilgisayarda ses olarak bir sorun yok güç düğmesine bastığımda her şey çalşıyor gibi fakat hiç bir şekilde görüntü gelmiyor. Ne yapmalıyım?
  7. O

2. el iphone 11 64 gb 17 k alınır mı?

iphone 11 64 gb siyah 5 ay garantisi var pil sagligi 84 kozmetik iyi durumda 17000 e alınır mı
  8. O

Bilgisayarda ses yok

Selamlar az önce zar zor windows 10 yüklemeyi başardım. Şimdi de ses aygıtını görmüyor. Aygıt yöneticisinden HDAUDIO\FUNC_01 bunu aldım fakat nasıl kurucam bilmiyorum. Ne yapmalıyım?
  9. O

Bilgisayara win 10 kurulmuyor açamıyorum bilgisayari

Zaten o videodan izleyerek yaptım ne olur ne olmaz daha önce 2 defa kurulum yapmıştım başka bilgisayarlara fakat böyle bir hata almamıştım. 1677362323 Flash belleği sok tak yaptiktan sonra biostan hdd yi birdaha 1. Disk olarak seçtim kapat aç yapınca hazırlanıyor yazmaya başladı bekletiyor 2 3...
  10. O

Bilgisayara win 10 kurulmuyor açamıyorum bilgisayari

Selamlar bilgidayara win 10 yuklemek icin flash bellek hazirladim taktim biosa girdim 1. Disk olarak flash bellegi sectim kurulum ekranina kadar geldim. Sonrasında 2 defa kurmama rağmen bilgisayar restart attiginda sorun ekranını açıyor ve asla bilgisayar açılmıyor. Eski işletim sisteminede...
  11. O

Yardım Spotify şarkı sözü paylaşamıyorum

Merhaba spotifydan şarkı sözü paylaşmak istediğimde cümle cümle değil kelime kelime devrik bir şekilde paylaşılıyor nasıl çözebilirim?
  12. O

Gaming gen tr güvenilir mi??

Merhaba gaming gen tr den https://www.gaming.gen.tr/urun/212613/blade-5600-amd-ryzen-5-5600-asus-geforce-rtx-3060-ti-dual-v2-oc-8gb-16gb-ram-500gb-m-2-ssd-gaming-bilgisayar/ bilgisararını işlemciyi 5600x ssd yi de 1 tb ' ye yükseltip satın almayı düşünüyorum fakat güvenemiyorum. Güvenli bir sitemi?
  13. O

Intel i5 650 dahili ekran kartı ile valorant açılmıyor

kanka normalde düşük fps den oynanmasa okeyim gidip böyle saçma bişiyden açılmayınca sinir bozuyo
  14. O

Intel i5 650 dahili ekran kartı ile valorant açılmıyor

Merhaba bilgisayara valorantı kurdum açarken dx11 hatası veriyor. Dxdiag den baktım directx 11 gözüküyor. Neden açılmıyo hiç bir fikrim yok ne yapmalıyım. Sistem özellikleri; intel it 650 dahili ekran kartı 4 gb ram win7 zaten fps beklentim yok 25 fps alsam yeter ama açılması lazım önce .d
  15. O

Intel i5 650 windows 7 den windows 10 na yükseltilirse sıkıntı olurmu?

ramı arttırmayı planlıyorum fakat artırana kadar win10 yükseltmesem daha mı iyi olur?
  16. O

Chill Oyun Önerisi.

kanka gris' e bakabilirsin sevmeyebilirsin ama güzel oyundur
  17. O

Intel i5 650 windows 7 den windows 10 na yükseltilirse sıkıntı olurmu?

Merhaba elimde i5 650 4gb ddr3 ramli bir pc var. Ekran kartı malesef yok. Windows 10 na alışkın olduğumdan win10a yükseltmek istiyorum. Sıkıntı olur mu? Microsoft mediacreation toolu açmaya çalıştığımda hata veriyor bende win10 bir pc den flash belleği hazırlıyorum şu an fakat ama bilgisayar...
  18. O

Bu bilgisayarda ne oynaya bilirim.

2 tane usb yuvası var kulaklığın sadece ses veren çıkışını takabildim usb çıkışını kullanamıyorum:(
  19. O

reis uzun süreli oynayabiliceğim bir oyun lazım mafia 1 oynamıştım zaten daha önce başka pc de
  20. O

Merhaba bilgisayarımda uzun süreli, insanlara sinir olmadan, oynayabiliceğim ne gibi oyunlar var? Sistem özellikleri: İntel celeron n3455 1.4-2.2 ghz intel hd 500 4 gb ram 55 gb hdd (25 gb boş yer var) Ortalama lol'de 20 fps cs'de 30 fps alıyorum
Top Bottom