Arama sonuçları: *

• Users: GameOver
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. GameOver

Çözüldü✓ incehesap iade (cayma) hakkında tecrübeli arkadaş varmı ? güç kaynağı

cuma indiriminde msi mpg a550bn güç kaynağı almıştım fakat ürünü teslim aldıktan 2 gün sonra iade talebi oluşturdum ürün kendilerine ulaşmış bugünde servis kaydı diye mesaj geldi baktım OKSİD BİLİŞİM TEKNOLOJİ SAN. VE TİC. AŞ. diye servis gösteriyor kafam karıştı. iade edilemeyen ürünler...
  2. GameOver

Modüler güç kablosu (bu bir iade sebebi mi) ?

2800tlye nzxt marka 650w gold psu aldım cpu kablosunun 1 pini icerde duruyordu ben endişeden dolayı bilgisayara takip çalıştıramadım dün satın aldım Satıcı n11 aptek bilgisayar; urun acildiysa iade almıyoruz diyor bu bir geçerli neden midir uzmanlar yazabilir mi ? hafifçe oynattım ama kablo...
  3. GameOver

A620 Anakart Ryzen Master -Curve yaptırıyor mu ?

merhabalar sıfırdan sistem toplayacağım a620 anakart ile 7600 ryzen (kutulu) almayı düşünüyorum fakat ryzen master - curve yapabiliyormu ? ve pbo vs bilmediğim konular var işlemcinin özelliklerinde 5.1Ghz Turbo Boost yazıyor fakat bu hıza A620 ile erişebiliyor mu yoksa B olandan mı almalıyım ...
  4. GameOver

Amazon 150TLye 60TL indirim

https://www.amazon.com.tr/yourpromotions/0d92a08d-f72e-4f3e-8635-9777095e5ad0/?_encoding=UTF8&pd_rd_w=DfpCk&content-id=amzn1.sym.bf60dc29-4d47-4a8e-8171-fd4bcd9c7609&pf_rd_p=bf60dc29-4d47-4a8e-8171-fd4bcd9c7609&pf_rd_r=JWA7K274TMJ6BA73TPZF&pd_rd_wg=Ux591&pd_rd_r=a8930a7f-ef76-40ae-a3ea-35e635c7ae25
  5. GameOver

Islemci secimi tavsiye sıfır sistem topluyorum

Ekran karti kesin olarak rtx 4060 alacağım 12500e asus düşünüyorum. Bana 8gb vram yeterli. İşlemci konusunda kafam çok karışık elimde hiç bir parça yok ama 35kya kadar monitör + klavye + full kasa toplayacağım nakit olarak paramı hazırladım. Aklımdaki kombolar şöyle 12400f + b660 = 4350tl...
  6. GameOver

Öneri asus tuf fa507 wifi optimize etmek (rehber niteliğinde)

burada yazanlar wifi güçlendirme ayarları değildir, bağlı olduğunuz ağın sinyali çok iyi olmasına rağmen 2 3 saniye oyunlarda yüksek ping (200-300ms) çıkması veya anlık bağlantı kopması sorunlarını düzeltmek adına yazıldı. fa507nv modelini kullanıyorum forumda bir hayli alan vardı bende...
  7. GameOver

Yardım RTX 4050 laptoplar ne zaman yaygınlaşır ?

sadece hp victus çıkıyor diğer markaları bulamıyorum bulduklarımda amd oluyor açıkcası 13.nesil 4050 kombini yapmak istiyorum bulabildiğim hp victus ve 29k gibi yüksek bir rakama satılıyor öncelikli amacım oyun değil ama oyunda tabii ki oynuycam daha çok günlük kullanım ama 24 saat on olur...
  8. GameOver

Öneri Tkl klavye istiyorum

%80 ebat olarak bilinen tkl (numpad) kısmı olmayan klavye arıyorum ama neredeyse hiç yok ve fiyatları çok garip çok daha ucuza mekanik var fakat onlarda mini klavye diye geçiyor bana tam olarak şu formatta ne önerirsiniz fiyatı mühim değil indirim beklerim ama model bulamıyorum...
  9. GameOver

itopya ne kadar sürede kargoluyor ? güç kaynağı aldım 3-4gündür bekliyorum

hızlı gönderi yazan ve hala stokta olan bir güç kaynağı aldım 3 gün önce öğle saatinde fakat kargolanmamış bu siteden ilk alışverişim genelde hep böyle bekletiyorlarmı ? canlı destekte yok soramadım telefonla ztn arama yapamıyorum ben öbür sitelerden aldığım her şey ertesi gün elimde oldu hep...
  10. GameOver

Ryzen 5 5600 2.745,50 TL, Vatan %15 indirim

https://www.vatanbilgisayar.com/amd-ryzen-5-5600-soket-am4-4-4ghz-19mb-65w-7nm-islemci.html fena değil gibi oyun hediyesi varmı yokmu bilmiyorum, diğer ürünlerde de %15 indirim var en son 2700e 1dk'dan az bir sürede tükenmişti bu işlemci incehesapta
  11. GameOver

Yardım Radeon manuel fan ayarı hakkında yardım [6650xt]

arkadaşlar manuel ayar yapan varmı ? ben yapmaya çalışıyorum fakat şöyle bir sorunla karşılaşıyorum oyundayken gpu sıcaklığı 70 derece oluyor gayet normal ama fan 2500rpm dönüyor ve rahatsız ediyor bende manuel olarak fan hızını düşürmeye çalıştım örneğin 70 derecede 1500rpm yapıyordum fanı...
Top Bottom