Arama sonuçları: *

1. ibico_89

Excalibur G770 Gömülü Windows Sorunu

Merhaba arkadaşlar bende Excalibur G770 cihazım var daha öncesinde aldığımda Windows 11 vardı sonrasında ufak tefek sıkıntılar olunca Windows 10 yaptım. ama herhangi usb vs yok direk üstüne yükleyip yaptım. sonrasında dedim içindeki siliniyormu bilmiyorum. yani eski işletim sistemi Windows 11...
  2. ibico_89

Yardım Excalibur G770 Sorun nerede ?

Merhaba arkadaşlar Excalibur G770'de farklı bir sorunum var uzun vadede olan bir şey değil hergün değil Açtığım zaman asıl şöyle 15-25 kullanmadığım günler adaptör takıyorum fişe kablosu soketi taktıkdan sonra güç tuşuna basıp sonrası masaüstü ekranı geliyor oradan hızlıca bakıp pil %0 olup şarj...
  3. ibico_89

Öneri Güneş Enerjili Powerbank

Arkadaşlar selamlar daha öncesinde aliexpress'den "Baseus" powerbank aldım bayadır 5 yıldan beri kullandım. Çok farkına varamadım powerbank şişmiş onun yerine "Güneş Enerjili" powerbank bakıyorum. Tavsiye öneriniz hangisi olur şimdiden Teşekkürler. 🙂🙏
  4. ibico_89

Dead Island 2 Kaldırırmı

Teşekkürler dostum. 1682019355 Bakıcaz artık
  5. ibico_89

Dead Island 2 Kaldırırmı

Peki siz laptop marka olarak hangisini tavsiye ediyorsunuz günümüzde monster,HP victus,Acer nitro, Lenovo, MSI,Asus, uygun olarak eğerki
  6. ibico_89

Dead Island 2 Kaldırırmı

Teşekkürederim. Onun dışında bilgisayarı satsam laptop yani Excalibur G770' var onun yerine RTX 4050 4060 bakıyorum. Sence geçilir mi GTA 6 için yoksa oo zamana kadar RTX 5000 serisi gelicek Tekrardan evet laptop mu dersen olabilir kafa karışık işte 🙂
  7. ibico_89

Dead Island 2 Kaldırırmı

Teşekkürler. Dostum aslında kafamda bir soru işareti vardı çözdün birde bir şey sorucam GTA 6 bu sistemlerde gelebilirmi çünkü Dead Island 2 grafikleri benzer gibi olucak sence
  8. ibico_89

Dead Island 2 Kaldırırmı

Bende Epicgames'den baktım
  9. ibico_89

Dead Island 2 Kaldırırmı

Oyunun özellikleri bana yüksek geldi oda minimum sistemde
  10. ibico_89

Dead Island 2 Kaldırırmı

Bilmiyorum. Ama özellikleri baktınız mı 1682013957 Özellikleri baktınız mı
  11. ibico_89

Dead Island 2 Kaldırırmı

Excalibur G770' var Sistem Özellikleri 11.nesil i511400H 16 GB DDR4 Ram 1x RTX 3050 Ti 4 GB 500 SSD Windows 11 64 BİT Home Oyun : Dead Island 2
  12. ibico_89

Excalibur G770 Nedir sizce ?

ben onuda sordum. isterseniz dedi kargoyla yollarız diye isterseniz siz gelirsiniz. diye seçim size bağlı
  13. ibico_89

dostum slm yazıyı dikkatlice oku
  14. ibico_89

dostum slm bugün bilgisayarı verdim. casper genel merkezine teknik servise teslim ettim. bana dedikleri şuydu 2 gün kalsın dedi bayan arkadaş sonuç olarak ne olur tahmin edemiyorum. ben gereken şifreyi kaldırdım dosyaları yedekledim. ama problem karşı tarafın artık video'yuda attım zaten onlar...
  15. ibico_89

Usb flash bellek var oo problem değil ben diğer olan hesabı nasıl kaldırcam açılışdaki hesabı
  16. ibico_89

nasıl yapıcam onu zormu yapmam birde dosya yedekleme problem değilde
  17. ibico_89

peki ayrıca olarak bir şey sorucam vericez ama bilgisayarı şifresini boş kağıda yazıp mı koyayım kutuya yoksa onlar farklı yerden mi giriyor sisteme şeyden dolayı bilgisayar bana gelirken tekrar format atılmış bir şekildemi gelicek sizce
  18. ibico_89

sizdemi kullanıyorsunuz Excalibur G770
  19. ibico_89

valla anlamış değilim bir şey sorun normalde kullanıyorum. bir problem yok ama böyle 2 ay kullanmasam bilgisayarı güç kablosu takıp sonra güç tuşuna basıp excalibur yazısı çıkınca şifreyi girip masaüstü ekranı geliyor geldikten sonra arka planda olan dosyalar açılıyor pil %0 iken gayet normal...
  20. ibico_89

teşekkürler öyle yapıcam
Top Bottom