Arama sonuçları: *

1. H

Tulpar T7 v22.2 vs Tulpar T7 20.4

Bence laptop almak direkt çok mantıksız. Fiyatları ciddi derecede şişirilmiş geliyor bana. Ekran kartı fiyatları ciddi düşüş gösterirken kur artınc laptop fiyatları uçtu aradaki makas çok açıldı.
  2. H

Bayramdan sonra yeni DA F/P sistem 🔥

Yok dostum forumda eleştiri yapmak yasak direkt uyarı veya ban yemediğine şükretmesi lazım arkadaşın.
  3. H

2k için 3060 mantıklı olmaz 3070 olmalı.
  4. H

3060 saf güç olarak 1080p için yeterli gelmiyor aaa oyunlarda Max ayalarda 60fps veremiyor 2k için hiç yeterli değil.
  5. H

Bayramdan sonra yeni DA F/P sistem 🔥

Bir kere de kaliteli kasa PSU olsun be. PChocası çok iyi sistemler çıkardı Abdullah abi eskisi gibi yapamıyor bu işi.
  6. H

❌İndirim Bitti! Pull&Bear %50 indirim kaçırmayın!

%10 azmış çalıştığım kafede %20 çalışan indirimi. İndirimli ürünlerde ekstra indirim hakkınız yok mu?
  7. H

PC Hocası yeni sistem yolda!!!

Sonunda mantıklı bir yorum. Giriş seviyesi kart 3060tır. Orta sevite 3070 70ti gerisi üst seviye. Dünya 8kya geçecek bizim millet hala 2060a orta segment diyor. Gününü kabul edilebilir en düşük çözünürlüğünde bütün oyunlarda Max ayarlarda akıcı şekilde oynanış sunan kart giriş seviyesidir. Daha...
  8. H

i3 10105F çin ile vietnam üretimi arasındaki fark

Biri çin malı diğeri değil.
  9. H

🔥İndirim REDRAGON K552 Red Switch Klavye 550 TL

Bir süre önce gaminggentrde 491 liraya satıyordu yanlış hatırlamıyorsam nolmuş bu klavyenin fiyatına.
  10. H

Cilt bakımı/Saç bakımı için kullandığınız ürünler

Banyoda ne varsa onu kullanıyorum şampuna sabun olarak bu kadar. Cilt bakımı bize ters hacı.
  11. H

❌İndirim Bitti! Gigabyte B550M S2H 1037 TL

Çok iyi fiyat
  12. H

❌İndirim Bitti! Pull&Bear %50 indirim kaçırmayın!

Personel indirmi ne kadar. İsteseniz başkaları için personel indirimiyle ürün alabiliyor musunuz? Denetlemek imkansız gibi bişey bunu. Personel indirmi dilencem de 🙂
  13. H

3070ti ve 12400f darboğaz

Salladım
  14. H

3070ti ve 12400f darboğaz

Drop olmaz muhtemelen ama darboğaz olur.
  15. H

6700 xt li bu sistem alınır mı

Pch attack attığın sistemden çok daha iyi fiyatına göre.
  16. H

Türk Kültürün'ün Sevmediğiniz Özellikleri

Bu soruyu cevaplayabilmem için öncelikle türk kültürünü net bir şekilde tanımlanması lazım. Kültür değişken bişey cevaplamak çok zor çünkü şuan arıyorum devletin kutsal görünmesi sana kültürümüz bir parçasıymış gibi gelir ama geçmişi bilemezsin. Soru aslında günümüz Türkiye sinde neleri...
  17. H

Dolar/Euro/altın hangisini alayım

Ons hiç kaybettirmiyor uzun vadede her zaman altın derim. Kısa vadeli yatırım yapacaksan dolar da olabilir çünkü enflasyondan dolayı Fed faizi artırıyor dolar değer kazanıyor.
  18. H

720p Tv'de 1080p oyun açsam ne olur?

Dostum biraz düşün soruyu sormadan önce. 720p Tv'de 1080p oyun nasıl açıcan.
  19. H

Hangi marka rtx 3060 almalıyım

Ara ara indirimlerde 3060ti 9500e düşüyor onu da tavsiye ederim 1000tl koymaya değer.
  20. H

Hangi marka rtx 3060 almalıyım

Saydığın modelleri şahsen almazdım. 7 bine cillop gibi nitro+ 6600xt alırdım.
Top Bottom