Arama sonuçları: *

1. Patates Köftesi

🔥İndirim 15₺ —-Bluetooth Mikrofonlu Işıklı Kedili Kulaklık

Dostum zaten göndermek istemezse göndermez neyin kafası ???
  2. Patates Köftesi

🔥İndirim Taahhütü olmayan kaçırmasın(Turkcell paket)

Beyler daha önce hiç hat taşıma yapmadım benim şimdi 2 ayı kalan Vodofone bir paketim ve taahhüt ücreti bana makul geldi ama benim yapmam gerek ilk önce Vodofone arayıp hattı iptal ettirip Türkcell mi yapmam lazım yoksa direk türkcellden mi yapmam lazım yardımcı olursanız sevinirim.
  3. Patates Köftesi

Liseler arası nakil nasıl oluyor?

kendi yılın
  4. Patates Köftesi

Liseler arası nakil nasıl oluyor?

Dostum öncelikle tercih de sadece o liseyi yazman tam bir fiyasko 82 odp ile alan lisede her hangi bir boşluk açılırsa girersin genellikle 9. sınıfın sonunda illa açılır belki dönem arası ama onun dışında oraya giremezsin. Senin ilk istediğin lise taban puanı senin obp puanından düşükse oraya da...
  5. Patates Köftesi

🔥İndirim TCL 50" 4K UHD LED Google TV 13,999₺🔥🔥

TCL pişmanlıktır çok yavaş bir işletim sistemi var bunu göz önünde bulundurarak alın televizyon çok yavaş.
  6. Patates Köftesi

Disk frenin tekerden ayrı olması

diski tekere bağlayan çivi gibi şeyler var fotoğrafta gördüğün şeyler onların tamamının bisiklete bağlı olduğuna emin ol
  7. Patates Köftesi

PES yamacıları ile aramda geçen diyaloglar

Hacı bu pes yama lisanslı olmayan formaları felan lisanlamak değil mi ? Bunlar zaten ücretsiz ?
  8. Patates Köftesi

🔥İndirim GameBooster 27" 240hz VA 1ms Gaming Monitör 4.599 TL

ideal boyut kesinlikle 24 inç 23 inç arası fps oyunları olsun rekabetçi oyunlar olsun daha hızlı görmeni sağlar. Direksiyon felan bağlanıcaksa bütçede kısıtlıysa alınabilir bir ürün.
  9. Patates Köftesi

Dolandırıldık , yardım edin

alıcı tarafımı ? ulan cüzdan almıştım farklı renk gelmişti iade etmek istemiştim satıcı bile kabul etti dolap kabul etmedi ayarı verince iade sağlandı , kesinlikle iade olmaması çok kötü.
  10. Patates Köftesi

Tel no vermek güvenli mi?

ismini soyismini biliyorlarsa antartikadaki akrabanın bile numarasını bulurlar o yüzden verebilirsin sorun çıkmaz.
  11. Patates Köftesi

Call Of Duty Black Ops Cold War Offline desteği var mı?

playstation da gerekmiyor ancak pc de gerekiyor diye biliyorum ama mobil hattını bağla zaten internet harcamıyor oyunda 4-5 saat bitiyor kral.
  12. Patates Köftesi

Antalya'da 1000MB indirmeye sahip olan Cafeler

nereden indiriyor 4k bende indirmek istiyorum da
  13. Patates Köftesi

🔥İndirim Okey Nirvana 35'Li Prezervatif Avantaj Paketi 3x Alımda 232TL

Hocam bunu aldıktan sonra ne yapıyoruz.
  14. Patates Köftesi

iPhone ekran yanması

Garantiye yolla sıfırını verirler hiç riske değmez.
  15. Patates Köftesi

Kamburluk göz bozuklugu profesyonel mma boksörlüğe engelmidir?

Göz için lens kullanırsın kamburluk çok ileri seviye değilse çözülebilir ama bence MMA mantıklı bir spor değil.
  16. Patates Köftesi

Spor İçin Bluetooth Kulaklık Önerisi

kulakiçi al
  17. Patates Köftesi

Logitech G733 - Nova 7 Wireless - Cloud III Wireless mi

zaten benimde favorim kesinlikle arctis 9 ancak nova 7 nin basları olsun mikrofon kalitesi derken teknik özellikler daha iyidi yani oyun performansı daha iyidi ancak rahatlık benim için en önemli nokta 5-6 saat durmadan oyun oynarım arcits bunu başardı ancak nova ile 3 saate gelince çıkarman...
  18. Patates Köftesi

Logitech G733 - Nova 7 Wireless - Cloud III Wireless mi

Arctis 9 ve nova 7 kullandım çoğu konuda nova 7 daha iyi ancak bana hiç rahat gelmedi ben olsam g733 tercih ederdim 1722271323 dostum büyük ihtimal seninkinde sorun vardı kesinlikle batarya performansı arctis 9 dan daha iyi.
Top Bottom