Arama sonuçları: *

1. Patates Köftesi

Öneri 9k-10k bütçeye monitör önerisi

Merhabalar uzun zamandır monitör arayış içerisindeyim Playstation 5 için Monitor alıcam ama çok kararsızım öneri yaparsanız sevinirim 27inc veya daha yüksek olsun 2k tercihimdir en az 120hz panel olarak ıps renkleri olsun görüntüsü olsun ghosting lütfen olmasın yardımcı olursanız sevinirim iyi...
  2. Patates Köftesi

Çözüldü✓ Trendyol Hazır PC Alınır Mı ?

Arkadaşlar merhaba arkdaşım bundan almayı düşünüyor bana pahalı gibi geldi sizce alınır mı sizde önerebilirmisiniz bütçe= her şey dahil 20k...
  3. Patates Köftesi

Hangi El Konsolu Daha İyi ?

Merhabalar Yakınlarda el konsolu almak istiyorum ama aralarında hangisini seçeceğim fikrim yok. Düşündüğüm bazı modeller Steamdeck , Asusrog ally , lenovo Go Sizce hangisi fiyatına göre en iyisi Benim için önemli olan fps batarya performansı önemli değil bütçe hepsine yetiyor ama önemli olan f/p...
  4. Patates Köftesi

Öneri PS5 İÇİN M2 SSD ÖNERİSİ

Merhabalar hali hazırda ps5 im var ama depolaması yetmiyor ve bende m2 sse almayı karar verdim sizce ne almalıyım Max: 3500 TL Okuma yazma hızları yüksek olursa iyi olur (6000 7000 ) Uzun süre idare edecek Yardım ederseniz sevinirim. 1712341466...
  5. Patates Köftesi

Standart Donanım Güvenliği Desteklenmiyor Hatası

Merhabalar bu gun bilgisayari sifirladim ve boyle bir sorunla karsilasiyorum yardim edebilirseniz cok tesekkur ederim.
  6. Patates Köftesi

Kendiliginden tam ekrana alma sorunu YARDIM

Herkese iyi forumlar bu gun pc ye format attim ve driverlari yuklerlerken bir sey canimi sıktı mesala dosya konumu ac diyorum ilk once ayri pencerede aciliyor sonra hemen ardindan tam ekrana aliyor bunu nasil kapatabilirim yardim ederseniz sevinirim tesekkurler
  7. Patates Köftesi

Sistemim ne kadar eder? Parca Parca Mi Toplu Mu?

Merhabalar Artik oyunlarla aram olmadigindan sistemimi satmak istiyorum piyasadan anlayan bir arkadas yardim ederse sevinirim. Sistemim; Msi b450m-pro v2 msi rtx 2060 ventus amd ryzen 5500 500 gb m2 ssd kasam msi forge 101m ve 650w shape 80 plus sertifikali butun parcalarin kutusu faturasi...
  8. Patates Köftesi

Yardım Yazlık Altyapı Sıkıntısı Kablo Yok

Merhaba Yazın yazlıkta internet sıkıntısı çekiyorum bu yüzden internet almaya karar verdim ancak altyapı yoktu aslında var sadece internet kutusu var evlere dağıtım yok internet kutusu bizim eve 140 metre kablo çektirmek istediğimde 4500 TL (işçilik dahil) fiyat biçtiler bu işleri çok...
  9. Patates Köftesi

Öneri 125cc En iyi fiyat performans motor???

Merhabalar yaklasik 3-4 aya 16 ya girmemle beraber 125lik bir motor almayi dusunuyorum max 80-85k dusunuyorum sehir ici kullanim olucak okula gidip gelicegim babamda sehir ici kullanicak scooter olmasin naked veya racing olabilir tatmin edicek bir motor onerisi lazim cevap verenlere tesekkur...
  10. Patates Köftesi

❌İndirim Bitti! Nike Kyrie Flytrap 6 1299 TL 🔥🔥

Nike Kyrie Flytrap 6 1299 TL 🔥🔥 bu fiyata adam akilli ayakkabi kalmadi disari kullanim icin uygun tabani sert yastiklama cok basarili degil https://www.nike.com/tr/t/kyrie-flytrap-6-basketbol-ayakkabısı-nRfK0J/DM1125-002
  11. Patates Köftesi

Çözüldü✓ Gigabyte G24 F2 monitör panelde çember çıktı !!

Merhaba Yaklaşık 6 ay önce almış olduğum monitörde böyle bir şey çıktı kesinlikle herhangi bir darbe almadı bu nasıl bir sorun nasıl çözerim yada çözebilirmiyim garanti ne yapar bu durum karşısında 1678480038
  12. Patates Köftesi

Yardım A JavaScript error occured in the main process Hatası Nasıl Çözülebilir

Merhaba truckers mp indirdim ama setup da bu hatayı veriyor nasıl çözerim teşekkürler A JavaScript error occured in the main process 1676124773 Sistem windows 11 1676126387 sorunu çözdüm 3 kere setupı yeniden yükleyip sildim iyi günler ve yeniden başlatdım pc yi
  13. Patates Köftesi

Windows Temiz Format Atamıyorum Değişik Bir Hata 0X80070424- 0x90018

Merhaba korsan windows 10 kullanıyorum windows 11 e temiz bir format için mediacretiontool indirdim ve flash a windows 11 kurarken şöyle bir hata aldım windowsdan anlayan arkadaşlar yardım edebilirmi.
  14. Patates Köftesi

Bilgisayar fazladan ram harciyor opera (virus olabilir mi) YARDIM

herkese merhaba bu sabah bir program indirdim exe dosyasi virus totalde temizdi ama windows defender baya bildirim basiyordu aptallik ettim defendere kapatdim ve exe dosyasini calistirdim ve program acilmadi o an anladim kotu seyler oldugun ve bir anda bir suru discord acilamaya basladi hemen...
  15. Patates Köftesi

Yardım Kulaklikdan anlayan biri arctis nova 7 paket kaybi sorunu cozen yok

merhabalar arctis nova 7 aldim ve valorantda paket kaybi yasiyorum yt videosunuda koyarim cok sacma bir sekilde kulakligi bagladigim zaman paket kaybi oluyor valorant da videoda gorunce anlarsiniz zaten sorunun cozumunu bilen birisi yardim ederse sevinirim
  16. Patates Köftesi

Öneri Steelseries Nova 7, 7p, 7x Hangisi Alınmalı

Merhabalar yukarıdaki 3 üründen birini alıcam tabii ki sizde önerebilirsiniz bütçe=4000 TL yukarıdaki ürünlerin 3 de nova arasındaki farklar sadece chatmix gözüküyor sitesinde bunun yanın başka bir farklılık varmı? yurt dışında 3 de aynı fiyatda ama türkiye 7p 700 TL daha ucuz chatmixi arctis...
  17. Patates Köftesi

Yardım Steelseries Arctis Nova 7 Paket Kaybi Sorunu

Herkese Merhaba steelseries arctis nova 7 im var 3 gun once elime ulasti gayet memnunum ama bir sorun fark etdim valorant da paket kaybi sorunu yuzde 2 ile 3 arasinda degisiyordu internetde sorun var sandim gecmedi sonra youtube da arastirmaya basladim videoda bilgisayarda herhangi bir parcada...
  18. Patates Köftesi

Hangi Kulakligi almaliyim Arctis 9 vs Arctis Nova 7

merhaba arkadaslar 2 tane fiyati yaklasik olarak ayni olan 2 kulaklik arasinda kaldim 1 secenek Steelseries arctis 9 2. secenek steelseries arctis 7 nova farklari goz onune alinca sizce hangisini almaliyim not: nova da 4-5 saat kullanimdan sonra rahatsiz etmeye basliyormus
  19. Patates Köftesi

Öneri Sizce Hangi Kulakligi Almaliyim

1. secenek Arctis 7 Nova 2. secenek Arctis 7p sizce hangisini almaliyim bu fiyat araliginda baska kulakklida onerebilirisiniz tesekkurler
  20. Patates Köftesi

Asus ROG Claymore Klavye 600 TL INDIRIM !!

asus rog claymore ii 3839 https://www.hepsiburada.com/asus-rog-claymore-ii-aura-sync-rgb-bilek-destegi-mekanik-oyuncu-klavye-p-HBCV00000LV3HS?magaza=Hepsiburada hepsibuarada disinda en ucuz 4399 TL SUANDA 3828 TL 2 saat ve 15 tane stok kalmis
Top Bottom