Arama sonuçları: *

1. Cevahir Paşalıoğlu

Film izlerken minik takılmalar oluşması

Google üzerinden herhangi bir siteden Film açıp izlediğimde, özellikle Filmde kameranın sağa sola yavaşça döndüğü sıralarda ufak takılmalar görebiliyorum Ekranda. Bu neden oluşur? AMD Ekran Kartı kullanıyorum ve Sürücü 23.12.1 yüklü. Öneri ya da tavsiye var mı bunun hakkında?
  2. Cevahir Paşalıoğlu

Defender'ın Cheat Engine'i Virüs olarak algılaması

Cheat Engine'i kendi sitesinden indirdim. İndirilenler kısmına exe'si düşer düşmez arkadan defender hemen uyarı yaptı. Dedim bari kaldırayım, Windows dosya gezgini yavaşladı birden. Sonra bi şekilde kaldırdım Sisteme kurmadan. Fakat Defender kısmında bu uyarı hala duruyor. Kaldır dememe rağmen...
  3. Cevahir Paşalıoğlu

Yardım AMD ADRENALIN 24.3.1 Nasıl?

23.12.1 kullanıyorum ve dün FH4 oynarken oyundan attı. İlk defa karşılaştım bununla. Galiba Sürücü kaynaklı bir sorun. Bunun için ne yapabilirim? Önerdiğiniz bir sürüm var mı? 24.3.1 Sürümü boşta yüksek sıcaklıklara sebep oluyor diye okudum. Var mı aslı astarı bu durumun? Özellikler imzada...
  4. Cevahir Paşalıoğlu

Yardım DFGT Gaz Pedalı Temizliği Hakkında

DFGT setinin Gaz pedalı kısmı arada titreme yapıyor. Daha önce temizliyordum hava tutarak ama, bu sefer elektronik devre temizleyici alayım diyorum. Bu devre temizleyici ile sıksam potansiyometre kısmına, faydası ya da zararı olur mu?
  5. Cevahir Paşalıoğlu

Öneri 1.3m TL araç önerisi

Sportage olabilir, bi tık kavramaları sıkıntılıdır özellikle bu kasaların. Ama onun dışında iyi araba, örnek gösterdiğiniz kadjardan ise çok daha başarılı bir arabadır.
  6. Cevahir Paşalıoğlu

Instagram Kullanıcısı Ne demek?

peki nedir bunun amacı? PP'sini arattım fake değildi, buulamadım yani internette. Konuşmalarına bakılırsa öyle bir hissiyatta vermedi. Ya stalk atmak istedi, ya da fake hesap. Bi yerde 10k üstü beğeni gelen yorumum vardı, sanırım buradan buluyolar bunlar. Ama baktım geri takibe izin vermiyor...
  7. Cevahir Paşalıoğlu

Tamam işte benim açmadığım hesaptan girdim onda da çıkmadı
  8. Cevahir Paşalıoğlu

Beyler instagramdan biriyle konuştum. İstek atmıştı, kabul ettim. Bende istek attım o kabul etmedi. Sonra bu kişiyi takipçilerden çıkardım. Daha sonra hesabının adında İnstagram Kullanıcısı yazmaya başladı. Dedim herhalde engelledi. Benim açmadığım başka bir hesaptan girdim ismini yine...
  9. Cevahir Paşalıoğlu

Yardım Sağ tık Radeon Ayarları gözükmüyor

Bu şekilde kullanılmaz mı 😃
  10. Cevahir Paşalıoğlu

Şimdilik bu sürücüde kalacağım gibi, bu sorun dışında stabil gibi duruyor. Pekte önemli değil zaten. Alt taraftaki Sistem Tepsisinden girebiliyorum Software'a.
  11. Cevahir Paşalıoğlu

Yok yine gözükmedi hocam, peki bunun bir ayarı falan yok mu arayüzde? O mu kapandı ne yaptı acaba arkada
  12. Cevahir Paşalıoğlu

Yeniden Başlatınca Düzelme ihtimali yok mu hocam?
  13. Cevahir Paşalıoğlu

6600XT ve 23.12.1 sürümünü kullanıyorum. Normalde sağ tık yapınca gözüken ayarlar şimdi gözükmüyor. Altta gözüküyor, ama sağ tıkta gözükmüyor. Ne yapılabilir?
  14. Cevahir Paşalıoğlu

PC ye format atacağım

Sıfırdan Windows 10 22H2 kurmanı öneririm.
  15. Cevahir Paşalıoğlu

Yardım Bios Güncellemesi Sonrası Fan Hızı Artışı

Maalesef, BIOS güncellemesinden sonra oluşan bir durum. Ayarlar, güncelleme sırasında varsayılana döndürüldüğü için oluyor %90 bu olay.
  16. Cevahir Paşalıoğlu

Çözüldü✓ Adrenalin 24.2.1 Nasıl?

Tamam bulmuştum hocam, yine de eyvallah.
  17. Cevahir Paşalıoğlu

23.12.1 i kurdum ama Adrenalin Arayüzünde Ekran doygunluk ayarlama kısmı yok.
  18. Cevahir Paşalıoğlu

Hangisini? Bi de arkada Windows kendi Display driver indirmiş Formattan hemen sonra. Fabrika Ayarları seçeneği olmadan yüklersem sorun olur mu?
  19. Cevahir Paşalıoğlu

Format atmıştım, yani daha önce bir şey kurulu değildi. Sadece arkada Windows kendi ne yaptıysa o yüklemiş bi şey. Direkt Yükle desem bir sorun olur mu?
  20. Cevahir Paşalıoğlu

Ama 23.12.1'de Farbrika ayarlarına sıfırlama kısmı aktif değil hocam?
Top Bottom