Arama sonuçları: *

1. D

Acer Monitör Kontrast

https://www.trendyol.com/acer/um-wx2ee-b03-21-5-inc-1ms-75hz-vesa-audio-zeroframe-monitor-ka222q-bbmiix-p-372670976?boutiqueId=617585&merchantId=114271 Verdiğim bağlantıdaki monitörü alacağım fakat kontrast kısmında 100.000.000:1 yazdığını gördüm. Biraz araştırınca bazı monitörlerde bu sayının...
  2. D

FORUMA ÖZEL ÜCRETSİZ 5 EKRAN KARTI

Umarım kazanırım tam ihtiyacım olduğu zamandayım
  3. D

Yardım Durduk Yere Reset atıyor

60 dereceler bildiğim kadarıyla gayet normal dereceler bilgisayarıızı resetleyen başka bir şey olmalı güvenilir bir teknik servise götürmenizi öneririm
  4. D

İşlemcim 70 derece Kötü mü ?

i3 6006u
  5. D

youtubeda video falan izlersem donanımda sıkıntı çıkarmaz yani
  6. D

Laptop fanım bozuldu ve işlemcim boşta 50, oyunda 70 derecelerde seyrediyor. Tamir ettirene kadar böyle kullanırsam bir sıkıntı çıkar mı ?
  7. D

Laptop Fan Bozulması

Dün laptop kullanırken fandan "tıırrrrrr" gibi bir ses geldi ve ardından laptop çok sessizleşti. Laptopu kapatım açtığımda biostan 90B cooler fan error verdiğini gördüm. Danıştığım kişiler bunun birçok sebepten olabileceğini söylediler ve tam bir fiyat veremediler laptopu açmadan. Fan en kötü...
  8. D

Asus TUF 550B 550w PSU kaliteli midir ?

Rx6400 ekran kartlı sistem için almayı planlıyorum. Koruma özelliklerini araştırdım ama var mı yok mu bir türlü bulamadım. Bu PSUnun akım koruma ile ilgili özellikleri var mı / herhangi bir olayda kolayca sistem bozulur mu ?
  9. D

Dark Diamond Pro Mesh ile Asus b550 550w psu uyumlu mu ?

Bu kasa ile psu birbirlerine uyumlu mu ? başka kasa veya psu tavsiyesi istemiyorum bana uyumlu olup olmayacağı gerekiyor . 1-2 defa daha aynı konuyu açmıştım fakat soruma cevap yerine tavsiyeler geldiği için belirtmek zorunda hissediyorum.
  10. D

Asus Tuf b550 550w psu güvenli midir ?

Psuların boyutları bulunuyor, bu yüzden alacağım kasa ile uyumlu olup olmadığını araştırıyorum
  11. D

Öneri Asus TUF Gamıng 550B 80 Plus Bronze ve DARK Diamond Pro Mash alınır mı ?

Benim attığım kasa ve psu birbirine uyumlu mu ? Sonradan harddisk takacağım için slot kapatmaması önemli
  12. D

Peki bu psu DARK Diamond Pro Mesh ile uyumlu mu ? sığmaması gibi bir durum var mı veya sığarsa hard disk kısımlarını feda etmem mi gerekiyor ?
  13. D

Korkum Watt yetersizliği değil. Elektrik kesintilerinde sıkıntı çıkarmasından korkuyorum bu sistemi almak için yıllardır para biriktirdim şimdi fırsatım varken uzun ömürlü bir şey almak istiyorum.
  14. D

RX 6400 Ekran Kartı, i3 10100f İşlemci, Msi B460M-A Pro Anakart, 2x8 Kingston Fury 3200Mhz Ram, Pny 250Gb SSD Kasa-Psu harcayabileceğim max 2000Tlm bulunuyor
  15. D

PSU olarak Asus Tuf B550 550w psu almayı planlıyorum. Bu psunun akım koruma gibi özellikleri var mı ? ne kadar kaliteli ?
  16. D

Peki attığım PSU ve kasanın uyuşmazlık durumu var mı ? PSU kasanın içine sığmaz falan gibi bir durum olmasından çekiniyorum ilk sistem toplayışımda :I
  17. D

RX 6400 Pulse ekran kartlı ve i3-10100f işlemcili sistem topluyorum. yaklaşık 200-250w harcıyor ama işi garantiye almak için kaliteli bir PSU almak istiyorum. Başlıkta gördüğünüz PSU - kasa kaliteli ve birbirlerine uyumlu mudur ? Bilgi: PSU 900TL, Kasa 1000TL
  18. D

Corsair PSU 650W ne kadar tüketir ?

CV650 PSUnun akım koruma özelliği var mı ?
  19. D

Corsair PSU 650W ne kadar tüketir ?

Peki PSU kaliteli mi ? RX 6400 sistem topluyorum ve yanma gibi bir durumdan korkuyorum.
Top Bottom