Arama sonuçları: *

• Users: enesoguz
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. enesoguz

2 Saatlik videoyu kolayca nasıl editleyebilirim ?

Merhabalar ben Enes. Videographerim. Elimde 2 saatlik bir düğün videosu var bunu kolayca nasıl cut atabilir ve 1.5 2 dakikalık hâle getirebilirim. Kolay yolu var mıdır bildiğiniz ?
  2. enesoguz

Yardım Ehliyet Harcını Nasıl Yatıracağım Yardım

Merhaba ben kredi kartıyla yeni ehliyet harcını yatıracaktım. İnternetten araştırınca ivd gov dan sanal pos ile odeme yapabilecegimi gordum fakat Ziraatte ödemeler kısmında B ehliyet harcı 3259 lira gozukurken. İVD de 2.489,90 olarak gozukuyor. Nasıl yapacağım ne yapmam lazım lütfen yardım edin...
  3. enesoguz

Forza Horizon 5 Para Hilesi Var mı ?

Merhaba ben maalesef bütçem olmadığı için forza horizon 5i internetten indirdim. Yani online girmiyor single player oynuyorum. Para hilesi yapmak istiyorum bu mümkün müdür ?
  4. enesoguz

Hacklendi̇m Ne Yapmalıyım

Merhaba bir mail gelmişti ve bir link gondermişti ona tıkladım bi site acilir gibi oldu sonra kapandi. Ne yapmam gerekiyor ?
  5. enesoguz

Lenovo IdeaPad Gaming 3 82K200K2TX Ram Yükseltme Acil yardım

Merhabalar Lenovo IdeaPad Gaming 3 82K200K2TX laptopa sahibim 3050ti 5600h var ve 8gb ram var. Fps gerçekten hiç tatmin etmiyor valorant en en düşük ayarlarda 130 fps alıyorum birkaç kişi ramdan kaynaklı dedi tek kanal oldugu icin. Ram yükselteceğim bi 8lik takacağım bütçem 500 600 civarı...
  6. enesoguz

Tek bilgisayardan birden çok bilgisayara veri aktarımı nasıl yapılır ?

Merhaba bir çağrı merkezi şirketimiz var 50 tane bilgisayar ve 1 ana bilgisayarımız var. Ana bilgisayardan 50 bilgisayara dosya aktarımı yapmak istiyoruz kolay bir yolu var mıdır ?
  7. enesoguz

Valorant Düşük FPS Laptop (IdeaPad 3)

Lenovo ideapad gaming 3 "5600h RTX3050" laptopum var benchmark videolarında 200fps alıyorlar fakat ben low ayarlarda maks 130fps alıyorum sebebi nedir?
  8. enesoguz

Orjinal Windows Lisans Anahtarımı Nasıl Bulacağım ?

Merhaba 1 ay önce Lenovo laptop aldım ve win11 orjinal lisansıyla kurulu geldi sonrasında office cracklerken windowsu da crackledi bu yüzden orjinal lisansım yerine kms yazıyor. Orjinal Windows keyimi nereden bulabilirim ? Kutu üstündeki içindeki kağıtlara baktım da anlamadım çok
  9. enesoguz

GTX 1650 Ti vs RTX 3050 laptop

Merhabalar. sizce hangisini almam daha mantıklı olur? Monster https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-dizustu-notebook-monster-garantili-16-ram-512-sd-dev-ekran-1056488139/detay HP...
  10. enesoguz

3.kez Konu Açıyorum Lütfen Yardım Edin Artık 🥺

Bütçem 10 ile maks 15 arası. Laptop bakıyorum. Bilgisayar mühendisliği okuyorum onerilerinizi bekliyorum 🤙🏿❤️
  11. enesoguz

Laptop Onerisi F/P 16K

Arkadaşlar bu sene bilgisayar programcılığı okumaya başladım nasıl bir bilgisayar alayım. Web tasarım var Grafik tasarım var oyun tasarım falan var uygulamaları kaldıracak bir laptop önerisi verir misiniz?
  12. enesoguz

Üniversite İçin Laptop Önerisi

Beyler selam Bilgisayar Programcılığı 1.sinifim visual studio photoshop gibi hem algoritma kod vs hem de web grafik tasarimi yapacağım. Bütçe gönül isterdi ki yüksek olsun ama cok yüksek değil. Valorant csgo gta 5 gibi oyunlar da oynamayı seviyorum arada bir. Bana uygun bir laptop önerebilir...
  13. enesoguz

Kilo Almaya Çalışıyorum

Merhaba dostlar 178 boy 55 kiloyum ve spora başladım artık kilo almak istiyorum. Diyetim bu şekilde: Sabah 3 yumurta + yulaf Öğle 3 yumurta + lor 1 makarna Akşam 1 pirinç 1 yulaf Gece 20 cicibebe + süt + muz + çikolata (shake) Yalnız yumurta gerçekten yiyemiyorum artık kusucam yani...
  14. enesoguz

Oyun videolarımı nasıl kaydedebilirim ?

Beyler selam. Bilgisayarımın özelliklerine göre kasmayacak bir şekilde Valorant oynarken hangi programları kullanarak kayıta alabilirim. OBS ise ayarlarını da atabilir misiniz ? Güncel olarak Insight Capture kullanıyorum fakat ara sıra drop giriyor ona da. Fikirlerinizi bekliyorum. Sistem...
  15. enesoguz

Dolap Uygulaması İlan Bölme Olayı

Selamlar dostlar. Dolap üzerinden 1000tl üst limit 100 lira cashback sistemi varmış. Ben 10K lık bir ürün alacağım. o 10klık ürünü 10 a bölsem ve tüm ilanlarını satın alsam (Satıcıyla anlaştıgım takdirde) Satıcıya herhangi bi yan etkisi olur mu bu durumun ? Yada bilgisi olan varsa ilan bölme...
  16. enesoguz

YKS 2022 Sonuçları Tercih Yardım Eder Misiniz ?

Selamlar Dostlar konuyu fazla uzatmadan sorayım sorumu, Hedefim Bilgisayar Mühendisliği idi ancak rehber öğretmenim "Baraj 300K. Tercih yapamazsın PC mühendisliğine" dedi. Doğru mu ? Var mı öyle bir şey. Beni aydınlatın lütfen kalp krizi geçirmek üzereyim. Bu sonuçla bilgisayar mühendisliği...
  17. enesoguz

Beyler bu 3x kasa fanı alınır mı ?

3 tanesi 150 diyor. Sıfırı akakçe de 70 falan
  18. enesoguz

Donanım Arşivi GT2 parça kutuları gönderiliyor mu?

Selamlar bir şey sormak istiyorum bu sistemi alınca parçaların kutusu, faturası da geliyor mu ? :) Dipnot: Stoklar kalmadı o nedenle sarı sitede alacağım uyguna bulursam
  19. enesoguz

Bu template'i bulabilir misiniz ? (After Effects)

Merhaba dostlar acilen ekteki templateleri bir şekil bulmam gerekiyor yardımcı olabilir misiniz ? 1. Intro: https://elements.envato.com/crypto-nft-youtube-intro-DEEZM2A 2. Intro: https://elements.envato.com/home-music-production-promo-X9ZQ9DS 3. Intro: https://elements.envato.com/dj-VV23BRJ
  20. enesoguz

Elimdeki PC'yi Satıp Yeni Bir PC Toplamak İstiyorum Yardımcı Olur Musunuz ?

Merhaba elimdeki bilgisayarı satıp Üstüne bir miktar para koyup bilgisayar toplamak / hazır pc almak istiyorum. Önerebileceğiniz sistemler var mı ? Birkaç kişinin önerdiği sistem: "RX6600 ve Ryzen 5 3600" Elimdeki bilgisayarı kaça satabilirim ? Anakart: H81H3-M7 Ekran Kartı: RX550 4GB 128Bit...
Top Bottom