Arama sonuçları: *

• Users: saype
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. saype

RDR 2 'yi bu SSD ye kurmam doğru olur mu?

Beyler SSD'de windows kurulu. 147 gb boş yer var. RDR 2 kursam 5-6 gb boş yer kalcak ve disk kırmızı gözükcek. Yüklemeye değer mi? Bu şekilde kurulu kullanınca pc yi , sorun yaratırmı ? Not: HDD'de 450gb bos yer var. RDR 2...
  2. saype

Hayali - Güz şarkısını bulamıyorum.Elinde olan yazabilir mi.

Yıllar önce youtubda Hayali diye bir rapçinin Güz adlı şarkısını dinlemiştim. Seneler sonra arattım intette sadece şarkı sözlerine rastlayabildim. Hiçbir platformda yok. Elinde bulunan paylaşabilir mi rica etsem. Baya aklıma taktım. :peeposad::peeposad::shy:
  3. saype

50-55" 8.500 Liraya kadar Smart Tv önerisi?

Dostlar malum yeni yıl yaklaşıyor elde 8500 var . Sizden ricam bu meblaya kadar 50-55" boyutunda görüntü kalitesi iyi-güzel olan televizyon öneriniz. Ne kadar hızlı dönerseniz ona göre hızlıca yorumlardan birini sipariş vericem. Teşekkür ederim şimdiden :shy:
  4. saype

❌İndirim Bitti! HyperX Streamer Pack 1157,83 TL

Bu fiyata alınabilir gibi sadece mikrofonu 1000 TL idi bi ara. :blobdance::blobdance::blobdance::blobdance::blobdance::blobdance::blobdance::blobdance...
  5. saype

Gamenote H2016D Kulaklık veya Başka bir şey

Merhaba dostlar 300 -310 TL bütçem var kulaklık lazım o yüzden Gamenote H2016D almaya karar verdim 260 TL ye sizce bu fiyat bandına Amazon prime günlerinde daha güzel bir şey düşer mi yoksa hiç beklemeden almalı mıyım. Ne alabilirimki başka zaten. Galax Sonar A1 mi 01 mi ne vardı tipi baya...
  6. saype

100-200 TL kulakiçi bluetooth kulaklık

Dostlar bluetooth kulaklık alacağım daha önce QCY T1 modelini kullandım kulaklığın performansını çok beğenmeme rağmen ,kulağımda kocaman duruyordu. Başka bir tane almaya karar verdim. 100-200 TL kulakiçi bluetotth kulaklık önerilerinizi bekliyorum.
Top Bottom