Arama sonuçları: *

• Users: marina
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. M

pc durduk yere ekran gelmiyor kırmızı ışık yanmıyor

Arkadaşlar merhaba, iyi günler. Çok araştırdım hiçbir şey bulamadım bilgisayarım açılıyor anakartım yeni aldım RAM ekran kartını başka PC de denedim açılıyor işlemciyi deneyemedim ama ekran gelmeyen PC de fanları dönüyor çalışıyordur herhalde. Normalde yayın PC'si olarak kullanıyorum dün akşam...
  2. M

İnternet hızım normal degil

İnternet hızım 75 indirme 8 yükleme normalde ama 2 günden beri problem var dün 65 indirme 0 yükleme oldu şaşılacak bir şey bu gün ise fotoğrafta olduğu gibi 2.50 indirme 4.30 yükleme turktelekom kullanıyorum defalarca kapatıp açtım modemi ama olmadı şu anda kablolu hiç bir şekilde internete...
  3. M

Çözüldü✓ Bilgisayarım darboğaz oluyormu

Arkadaşlar hayırlı geceler ekran karım 3060 işlemcim 2600x ama overclocksuz kullanıyorum ramler 2x8 16 GB 3200 MHz PSU 600w monitör 2k MSI yardımcı olursanız sevinirim
  4. M

Yeni Ram Aldım 8x16 3200 mhz warzonda siyah ekran veriyor

arkadaşlar merhaba ben yeni ram aldım warzonda ısmada sıkıntı yok oyun başlarken siyah ekran geliyor ekran kartı yanıp sönüyor am bu olay 8gb 2666mhz ram de olmuyordu yeni ramlerimi taktıktan sonra olmaya başladı şu anda 2400 mhz test ediyorum sıkıntı yok 2800 üstünde siyah ekran alıyorum...
  5. M

Düşük GPU Kullanımı rtx 3060

Arkadaşlar Merhabalar 2 Gün Önce Yeni Ekran Kartı Aldım (PNY Rtx3060 12gb Xlr8 Gamıng) Her şeyini yaptım geforce üzerinden temiz kurulum hepsini kaldırıp yeni sürümünü kurdu oyun fark etmeksizin bütün oyunlarda ekran kartı kullanımı 50 60 arası geziyoroluyor ve buna bağlı olarakda düşük fps...
Top Bottom