Arama sonuçları: *

1. 1

Devamsızlığım liseye girişimi etkiler mi

Yazılım konusuna ilgim var. Lgs konuları 1.dönem üzerinden sorulacak. Sayısal tarafım iyi olmasa da sözel bölümden iyi iş çıkartırsam bölgemdeki proje okullarından birine yerleşebilirim. Eğer Lgs puanım iyi gelirse proje okuluna, değilse de OBP puanı ile meslek lisesine gidip okuldaki yazılım...
  2. 1

Devamsızlığım liseye girişimi etkiler mi

Ortaokul 8.sınıf öğrencisiyim 8 gün özürsüz devamsızlığım var. Liseye OBP Puanı ile gireceğim. Devamsızlığım, liseye gidişimi etkiler mi?
  3. 1

Devre dışı bırakılıp silinen google hesabını getirme

Küçükken bir google hesabı açmıştım ve hesabı küçükken tabletimden kaldırmak istemiştim yanlışlıkla hesabı devre dışı bıraktım. Denediğimde benden kimlik falan istiyordu bunu yapamayacağım için hesabı kurtaramamıştım aradan yıllar geçti o hesabı kurtarmayı deniyorum ama e posta kabul etmiyor...
  4. 1

Windows 11 desteklemeyen işlemci

Teşekkürler
  5. 1

1050 ti ekran kartı 8 gb ram 256 gb ssd İ5 7500 işlemci Asus h110m-k anakart
  6. 1

işlemcim intel i57500 windows 11 kurmama engel olan işlemci oluyor diğer şeylerde tik var indirsem sıkıntı çıkar mı?
  7. 1

Windows 10 İnsider'a kayıt olamıyorum

insider programına katılmak istediğimde bu hatayı alıyorum
  8. 1

SteelSeries kulaklık padi ne kadar sağlıklıdır

SteelSeries Arctis 3 kulaklığımın padi çıktı ve kullanılamıyacak duruma geldi bende...
Top Bottom