Arama sonuçları: *

1. SS

🔥İndirim SteelSeries Aerox 3 Wireless 1199TL

aerox 3 2022 ghost edition kullanıyorum. ben 650tl almıştım sanırım. Gayet memnunum şahsen mousedan. rgb sini kapatiyorum sevmediğim için o zaman şarj baya gidiyor
  2. SS

PUBG AMAZON PRIME Steam bakiye çevirme 🔥 🔥 🔥

early bird keylerden aldım hocam. sağol konu için bu arada ama neden bu kadar çok alabildim anlamadım :D
  3. SS

PUBG AMAZON PRIME Steam bakiye çevirme 🔥 🔥 🔥

hesabi bağladım 4 tane kasa geldi oyuna. 34 tane anahtar alabildim normal mi bu :D
  4. msi gtx 970

msi gtx 970

Herhangi bir kusuru yoktur. Tertemiz kullanılıp oc veya minig yapılmamıştır. Kutu içeriği tamdır. Alana hayırlı olsun
  5. SS

🔥İndirim CM ELV8 RGB 253,80TL

Şuan tr de en ucuz sanırım 450tl civarlarında. Almak istediğim bir üründü, fiyat iyi geldi. İhtiyacı olanlar için iş görür. https://www.amazon.com.tr/gp/product/B07YF64KLX/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o00_s00?ie=UTF8&psc=1
  6. Steelseries Sensei Ten & QcK Heavy Medium

Steelseries Sensei Ten & QcK Heavy Medium

Sensesi Ten : 425tl Ürün az kullanılıp çok temizdir. Garantisi süresi 1 ay önce bitmiştir. kutusu yoktur QcK Heavy Medium : 130tl Alt kısımda her qck de kullanımdan oluşan ufak kalkınmalar var. Bileğin ve mouse sürtündüğü yerlerde beyazlaşma vardır. Kullanımında hiç bir sorun yoktur. set...
  7. Msi 2060 Super Gaming X 8gb 256bit

Msi 2060 Super Gaming X 8gb 256bit

Selamlar arkadaşım başlıktaki kartı satıyor. Ürün kutusu ve faturası her şey tam. Garantisi 10.aya kadar devam ediyor. Ürün hala kasada sadece basit oyunlarda kullanılmıştır. Herhangi bir oc veya mining söz konusu değildir. Ciddi alıcılara pazarlık payı vardır. Almak isteyen istanbul içinde...
  8. i7 4790k, msi gtx 970, msi z97 gaming 7, 16gb ram, seidon 120v sıvı

i7 4790k, msi gtx 970, msi z97 gaming 7, 16gb ram, seidon 120v sıvı

set halinde satılıktır. ürünler temiz kullanılıp, hiç bir şekilde oc işlemi görmedi. işlemci stok fanına kadar kutuları eksiksiz duruyor.
Top Bottom