Arama sonuçları: *

1. S

YouTube hesabım kendi kendine abone oluyor

Arkadaşlar lütfen acil yardım edin. Benim neredeyse 15 mailim var ve aynı zamanda youtube hesabım var haliyle. Ve farkettimki bütün hesaplarda benim isteğim dışında benim yapmadığım halde bir kanala abone olunmuş nasıl çözebilirim, bunun nedeni nedir?
  2. S

Bu mesajın anlamı virüs mü?

Arkadaşlar selam, dayım 55 yaşında ve WhatsApp durumunda bunu gördüm, aradım sordum kendisinin koymadığını söyledi ki %100 doğru. Virüs mü yemiş bunun anlamı nedir?
  3. S

telefon direkt İnternete bağlanıyor

Arkadaşlar telefonu açınca kendiliğinden İnternete bağlanıyor normal mi?
  4. S

WhatsApp Sohbeti geri getirme acil

İyi akşamlar herkese, Bi olay yaşadım bir şey kanıtlamam lazım sildiğim bir sohbeti geri getirmeliyim(mesaj değil komple sohbet) nası geri getirebilirim?
  5. S

İnternete bağlanamıyorum

Arkadaşlar İnternete bağlanamıyorum, ağa erişim reddedildi diyor, kaç gündür oluyor nası düzelir acil
  6. S

Bunun anlamı nedir acil?

Arkadaşlar eskiden bir sorun yoktu, artık wifiye bağlanırken bazen bağlanmıyor ve böyle bir şey yazıyor bu nedir?
  7. S

Şarj adaptörüm patladı

Arkadaşlar az önce trendeyken telefonum şarjdayken duman çıktı ve şarj aletinin arkası patladı, telefonuma bir zarar gelir mi? Bunun nedeni nedir
  8. S

İmei Numarası İle Ne Yapılır

Arkadaşlar diyelimki imei numaram birisi tarafından biliniyor, bu kişi ne yapabilir, imei numarası önemli bir şey mi?
  9. S

Telefonumun şarjı yavaşlıyor

Arkadaşlar telefonum Şarjı %0-90 arasında 1 dakikada %1 şarj doluyor, fakat 90 ile 100 arasında %1 şarj 2 dakikada doluyor şarj 90 iken 100 olması için 20 dakika bekliyorum. Bunun nedeni nedir? Nasıl çözebilirim
  10. S

En iyi operatör hangisi?

Arkadaşlar operatör olarak turk Telekom kullanıyorum, maşşalah süper çekiyor (!) operatör değiştirmek istiyorum hangisine geçmeliyim?
  11. S

Super online çekmiyor

Super online çekmiyor ne yapmalıyım
  12. S

Bu yüzden hacklenir miyim+?

Arkadaşlar bundan birkaç yıl önce sanırsam discord bedava nitro veriyordu fakat bunun için kredi kartı gerekiyordu. Kardeşiminde kredi kartı yoktu, bir adamda ona yazıp benim kartımı kullanabilirsin senin yoksa diyip vermiş. Kardeşiminde kullanıp aldı ozaman, sonra başka başka oyunlarda free...
  13. S

Telefona habersiz indirilen uyguluma

Arkadaşlar bundan yaklaşık bir ay önce annemin telefonunda SPEAR diye bir uyguluma vardı, kendisinin yüklemediğini söyledi bende uyguluma ya girdim yazılar fln çıktı sonra sildim. Bunun anlamı nedir telefonda virüs mü var?
  14. S

Virüslü telefon şarjı nasıl gider?

Arkadaşlar virüslü telefonun şarjı çok anormal mi gider? Mesela 10 dakikada 3 şarj gidiyorsa telefon virüslü müdür
  15. S

Bunlardan hangisi daha iyi?

Arkadaşlar Bi asker arkadaşım tulum gönderecek kardeşime, bunlardan hangisi daha iyi
  16. S

Telefonum hızlı şarj olmuyor

Arkadaşlar samsunun şu beyaz hızlı şarj adaptörü var bende, üzerinde hızlı şarj yazmasına rağmen hızlı şarj etmiyor (tamamen orjinal) değişik olan kısımsa siyah Samsung hızlı şarj adaptörüm var o hızlı şarj ediyor nedeni nedir? 1658685471 Samsun yazmışım samsung*
  17. S

Arkadaşım keylogger yedi

Arkadaşım discorddan gelen bir dosyayı indirip keylogger yedi, üstüne soğuk su mu Beypazarı soda mı içilir hocam?
  18. S

Oyuna girince çıkan değişik yazı

Arkadaşlar kardeşim bugün yanıma geldi, roblox oynuyor ve oyuna girdiğinde sol tarafı ya ipv4 falan yazıyor upuzun bir yazı, hangi oyuna girerse girsin bu oluyor bu yazının anlamı nedir? 1658672931 Olduğu konum falan yazıyor (oyun içerisinde değil gerçek konumum yazıyor)
  19. S

Linkler'e virüs yerleşir mi?

Arladaşlar normal linklere virüs yerleştirilebilir mi atıyorum bir discord sunucu davet linki, bu tür linklerde virüs bulunabilir mi?
  20. S

Bu yüzden virüs bulaşır mı

Arkadaşlar bir ara biliyorsunuz amongus popülerdi bende hile falan indirmiştim başka oyunların apk karını indirmiştim sonra telefonumu sıfırladım hatta birkaç kez sıfırladım virüs vb bir şey varımdır telefonda
Top Bottom