Arama sonuçları: *

1. Z

apple watch yaptırma

hocam teşekkürler yanıtladığınız için bir sorun çıkmaz mı çünkü saat başkasının üzerine yani korkuyorum açıkcası biraz
  2. Z

apple watch yaptırma

merhaba elimde kırık bir apple watch 5 serisi var çalıştığım yerde biri düşürmüş ve kırıldı aylarca sahibini bekledik ama gelmedii patronum da çöpe atıyordu ben atmadan aldım yaptırırım belki vs diye bunun yaptırma ücreti vs ne kadar bilgisi olan var mı ekranı tamamen kırık ve açıldığında...
  3. Z

önerebileceğiniz 144 veya 165 hz fp monitör var mı acaba

merhaba bu aralar monitorumu 144 veya 165 hz yapma gibi bir planım var. Yardımcı olur musunuz sizde 144 ve 165 arasında çok fark var mı ve 144 veya 165 hz olarak f/p önmerebileceğiniz bir ürün varmı şimdiden teşekkürler
  4. Z

Yeni̇ Ekran Karti Aldim (rx6500xt) Goruntu Gelmi̇yor

Evet var taktım ama sanırım yarın bilgisayarciya gideceğim
  5. Z

Tabi 1662917029 Anakartım b450m var mi bilginiz var mi
  6. Z

Merhaba arkadaşlar iyi forumlar. Kendime geçen hafta ekran kartı aldım ve bugün takmaya çalıştım. Taktigimda bilgisayarıma görüntü gelmedi. VGA kablosu birlestiren şeye de sahibim. Eski ekran kartımı taktım ama görüntü verdi. Nedeni ne olabilir? Anakartımı günceleme ile alakalı bir sorun...
  7. Z

RX6500XT ALINIR MI ALINMAZ MI

sizce rx6500xt gibi bir ekran kartı alınır mı 3.5 4k arası bir fiyat düşünüyorum işlemcim ryzen5 3500x sizce o fiyat bandında daha iyi bir ekran kartı var mı şimdiden teşekkürler
Top Bottom