Arama sonuçları: *

• Users: 1Youti
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. 1

Ekstre taksitlendirme hk.

Şimdi diyelimki ben 5k lık bir ürün aldım banka %2 faiz ekliyor 5k nın %2 si de 100tl yapıyor bu yüz TL yi her ay mı alacak yoksa toplam mı 100tl alacak Kısacası komisyon tutarı her ay mı çekiliyor yoksa toplam komisyon tutarı mı oluyor
  2. 1

Samsung watch 6 alınır mı?

Hoşuma gidiyor ama pahalı gibi ucuz ama aynı özellikteki alternatifi varmı acaba
  3. 1

2500tl ye kadar rahat ayakkabı önerisi

Sportif koşu yürüyüş ve gündelik için bir ayakkabı önerisi istiyorum bütçe 2500
  4. 1

Online ingilizce kursu önerisi

Paralı veya parasız işe yarayan İngilizce kursu var mıdır online isteme sebebim yoğunluk saatlerim sürekli değişiyor
  5. 1

Banggood bu üründe gümrük vergisi var mı?

https://tr.banggood.com/8Bitdo-Ultimate-C-Wireless-2_4G-Game-Controller-for-PC-Windows-10-11-Steam-Deck-for-Raspberry-Pi-p-1990360.html?akmClientCountry=TR&cur_warehouse=CN&ID=6287837 ürün bu gümrük vergisi önden mi alınıyor yoksa vergi çıkıyor mu
  6. 1

Acer nitro 5 termal macun değiştirmek garanti bozuyor mu?

Ptm7950 ile değiştirmek istiyorum fkaat garanti konusunda birisi bozar birisi bozmaz diyor kesin fikri olan var mı?
  7. 1

Ucuz halli antivirüs

Yıllık 200-300 TL ye kadar aboneliği olan av önerisi var mı defender fazla kaynak yiyor gibime geliyor ve korumasına da pek güvenmiyorum sonuçta ücretsiz bir av ne kdr koruyabilir aklımda Kaspersky var ama emin değilim
  8. 1

Solidshare güvenli mi

Para olsa alacağızda 35 40 dolar istiyorlar 😂 burası güvenli mi Kaspersky bir şey bulamadı ama bilmiyorum
  9. 1

Yardım Bilgisayar / dinlendirici gözlük işe yarıyor mu?

Gözüm yandığı için almak istiyorum fakat işe yarıyor mu
  10. 1

Sıcaklık değerlerim nasıl

laptop kullanıyorum model olarak an515-58 özellikler i5 12500h rtx4050 6gb 24gb ram turbo boost devre dışı
  11. 1

128gb usb bellek öneri 3.0-3.2

Orta halli çok pahalı olmayan 128 gb usb bellek önerebilir misiniz kronik sıkıntısı olmayan hız değerlerini verebilen
  12. 1

Öneri Laptop sırt çantası önerisi

16 inçlik laptop için sırt çantası şeklinde süngeri kalon bir model var mı bütçe 300 TL
  13. 1

Forza horizon 4 laptopda sistem gereksinimleri karşılamıyor

Acer nitro 5 laptopumda fh4 açarken steamden açılırken laptop gereksinimleri karşılamiyor hatası veriyor uhd kartını kullanıyor sandım ilk başta ama nvdia dan bakınca forza.exe gözüküyor ve oyunda 140 FPS civarı aliyorum ultra da uhd o fpsyi veremez diye düşünüyorum sizce hata forzada mi ve...
  14. 1

Acer nitro 5 harici ekran kartı kullanmıyor

Forza horizon 4 oynayacağım fakat bu grafik kartı en düşük ayarları karşılamıyor dedi Nvidia denetim masasından seçtim kartı Windowstan yine seçtim Yüksek performans modunda Nitro sense den mux açtım hala ayni
  15. 1

Acer nitro 5 gıcırtı

Ekranı açıp kaparken gıcırtı sesi geliyor bu normal dimi
  16. 1

Acer nitro 5 bu fiyata alınır mı

26.500 e düşmüş acaba black friday beklenmeli mi yoksa alınmalı mı Fırsat: Acer Nitro 5 AN515-58-50FK Dizüstü Oyuncu Bilgisayarı, Intel Core i5-12500H İşlemci, 8GB DDR5 RAM, 1TB SSD, 15.6 inç FHD 144Hz Ekran, NVIDIA GeForce RTX 4050 6GB Ekran Kartı, FreeDOS, NH.QLZEY.004 https://amzn.eu/d/ebItUt1
  17. 1

Akademik kitapların pdf lerini bulabileceğim siteler

bekir karaoğlunun üniler için fizik kitabını arıyoum ama hiç bir yerde yok sizin bildiğiniz siteler var mıdır acaba?
  18. 1

acer nitro mu hp victus mu

acer nitro 5 ve hp victus arasında kaldım sizce hangisi alınır (4050 olan modeller) sebebiyle beraber söyler misiniz
  19. 1

rtx 4050 li laptop önerisi

fiyatı 24-28 bin arası ucuz ve soğutması iyi olan bir laptop önerebilecek var mı
  20. 1

Bu sistem kaç para eder

xpg invader kasa fsp hydro 500w xpg 128gb nwme ssd 1tb hdd b450 s2h v2 r3 3100 rx 550 4gb snowman m200 apacer panther 2x8 3200 mhz ram ne kadara gider acaba kutular fln duruyor 2 yıllık
Top Bottom