Arama sonuçları: *

• Users: M@mi
  • Order by date
  1. M

Aşağıda attığım sistem alınır mı ?

şimdi şöyle bilgisayarımı küçük kuzenim için bakıyorum , pek anlamaz bilgisayarlardan o yüzden nvidia tercih ediyorum 1713034498 şimdi bilgisayar alıp bize bozuk bişey aldırdın falan demelerinide istemiyorum açıkçası
  2. M

Aşağıda attığım sistem alınır mı ?

amd wattman le uğraşmak istemiyorum o yüzden tercihim nvidiadan yana olucak . Karşıma bu sistemler çıktı sizce alınır mı ?
  3. M

Aşağıdaki cihazları karşılaştırırmısınız?

önerin için sağol değerlendiricem
  4. M

128-256 arası ideal
  5. M

poco dışında hangisini önerirsin bana ?
  6. M

Benim istediğim bataryası uzun süre götürecek , kamerası ortalama düzeyde olucak 2 hafta da 1-2 fotoğraf anca çekerim çok fazla çekmem , arasıra oyun oynayabilirim çok fazla oynamam ama genelde sosyal medya bu telefonlardan hangisini önerirsiniz ? S12 FE , HONOR 90 , REALME GT 2 , S20 FE , POCO...
  7. M

The last uf us indirdim sonra karşıma böyle bişey çıktı bu ne olabilir ?

vay be bende bilgisayara mining bittiği halde mining virüsü falan mı bulaştı dicektim 🤣🤣🤣
  8. M

The last uf us indirdim sonra karşıma böyle bişey çıktı bu ne olabilir ?

Bilgisayarıma dün The Last Uf Us Part 1 i indirdim (korsan bi şekilde) yükleme ekranı bittikten sonra karşıma böyle bişey çıktı : Sizce ne olabilir ?
  9. M

Feign oyununun crack'i var mı ?

çok mantıklı cevabın için teşekkür ederim
  10. M

ekrankartım sistemde kalsınmı ?

eğer ekran kartını 1-2 yıl sonrada değiştirebilirsen bekle derim yeni oyunlar yeni ekran kartları çıksın öyle al derim. eğer sadece şuan değiştirme fırsatında isen değiştir gitsin ama o ekran kartı 1 yıl daha götürürseni (oynicağın oyuna bağlı olarak götürür )
  11. M

yaptık hediyeyi geri iade etti
  12. M

arkadaşlarla feign oynamak istiyoruz hepimiz satın aldık ama aramızdan birinin alıcak parası yok bizde sana hediye edelim falan dedik oda karşı çıktı bizle oynamasını istiyoruz ama olmuyor malesef , cracklisi elinizde varsa atabilir misiniz ?
  13. M

God Of War 2018 düşmanın can barı gözükmüyor ? (crackli indirdim gow'ı)

nereden açıyoruz belki kapalıdır bende ?
  14. M

God Of War 2018 düşmanın can barı gözükmüyor ? (crackli indirdim gow'ı)

God of war indirdim ama düşman can barı yok hiçbir şekilde gözükmüyor ne yapmam lazım ? (oyun crackli)
  15. M

500 TL civarı pc kulaklığı önerisi

Gamenote Havit H2016D modelini ve Gamepower Voldon modellerini gördüm bütçeme göre. H2016D modelinin pedleri küçük ve baş ağrıttığı söyleniyo , bana da baş ağrıtmayan kulaklık lazım siz hangisini önerirsiniz ? Başka önerilerede açığım. Şimdiden teşekkürler
  16. M

YENİ F/P KRALI SİSTEMİMİZİN FİYAT ve ÖZELLİK TAHMİNİ 🔥 ÖDÜLLÜ 🎁

Diyelim ki 2 kişi var sistemi aynı şekilde tahmin ettiler. Ama sadece fiyatları farklı birinin tahmini fiyatı 16999 TL diğerinin tahmini fiyatı ise 17k . Sistem ise 16999.99 TL ye çıktı. Sistem kime verilir fiyata en yakın olana mı ?@Abdullah Hacıgül
  17. M

@Abdullah Hacıgül bence bu kadar tahmin yeter . Sistemin çıkış tarihini söyleme zamanı geldi gibi ne dersin.
  18. M

Yardım Ryzen 7 5700u vs intel i5 10210u

Ryzen 7 5700u alırdım ben 1675158174 İstersen YouTube ye Ryzen 7 5700u vs i5-10210u yaz ama Valorant veya CS:GO gibi işlemciye önem veren oyun testlerine bak hangisi daha iyi performans sağlar görürsün
  19. M

Fiyat : 13.999TL Anakart : H610M-K Ekran kartı : AMD RX 6700 XT RAM : ADATA XPG 16GB(2×8GB) RAM İşlemci : İ5-12400F Kasa-PSU : Vento VG15FE - FSP 650w SSD : WD SN570 500GB
Top Bottom