Arama sonuçları: *

• Users: Emirimergi
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. E

Çözüldü✓ 14 cm PWM fan ve 850w modüler PSU hakkında soru

Merhaba herkese. Yakın zamanda 2 adet Arctic marka 14 cm pwm fan aldım. Bu fanlar birbirlerine daisy chain yapılabilen modeli ve kutusunda 4 pin soket çoğaltma eki ile geldiği söyleniyor (görselde görebilirsiniz) ancak kutuda ve kılavuzda 4 pin çoğaltıcı olduğu söylenirken, fanlarda gelen...
  2. E

Öneri Mevcut sistemimi yükseltmek istiyorum, önerilerinizi bekliyorum

Merhaba. Şuan ki mevcut sistemimi toplayalı iki yıl civarı oluyor, ancak artık oyunlarda yetersiz kalmaya başladı. Bütçeye uygun olması için aşağıda belirttiğim şekilde bir sistem topladım. 20-25 bin TL bir bütçe ile bu sistemimi şuan ki halinden çok daha iyi performans alabileceğim bir Ekran...
  3. E

Bir video açtıktan sonra ekranın pembeleşmesi

Yaklaşık 1 yıldır hiç sorun yaratmayan monitörümle bugün bir oyunumun replayini izlemek için videoya tıkladığımda ekran kendi kendine bir ayar yaptı ve renk tonu ayarları değişti. Ekran pembeleşti, ilk olarak monitör ayarlarından ayarları sıfırladım ancak hiçbir işe yaramadı. Şimdi kendim elle...
  4. E

Yardım Overclock denedim ekran gitti

Ne yapmam gerek arkadaşlar ?
  5. E

Öneri R5 1600 12nm overclock

Selamlar. Abdullah kardeşimizin R5 1600 12nm'yi test ettiği videodaki voltaj-ghz değerlerini nasıl öğrenebiliriz acaba ? ve kendisi stok fan kullanmadıysa stok fan ile stabil olacak bir voltaj ve ghz değeri önerebilir misiniz acaba dostlar ?
  6. E

Yardım James Donkey 712 bilgisayar kapalıyken bile rgb nin yanmaya devam etmesi

konu tam olarak konuş başlığı. Neden böyle yapar ?
  7. E

Öneri Ryzen 5 1600 12nm ile XFX rx 590 8gb dar boğaz yapar mı ?

Konu tam başlıkta yazdığım gibi. İyi bir eşleşme olmuş mu acaba ?
  8. E

Öneri İkincil depolama olarak Hard disk kullanmamın performans yönünden bir sakıncası olur mu ?

Merhaba, kendime bir bilgisayar topluyorum. Şuana kadar öğrendiğim şeyleri göz önünde bulundurarak, birincil depolama için Adata'nın XPG SX6000 lite 128 gb lık yüksek okuma/yazma hızına sahip bir m2 SSD sini aldım. İkincil depolama olarak da elimde eski bilgisayarımdan kalma bir WesternDigital...
  9. E

Yardım Orta bütçeli kasa+psu önerisi

Merhaba. MSI B450M-A Pro, Ryzen 5 2600, 2x Corsair Vengeance 3000MHz, Asus RX570 Strix, Xpg 256gb M2 SSD, 500gb WD Sabit Disk sistemi için kontrol edilebilir RGB fanlı mid tower kasa önerebilir misiniz acaba ?
  10. E

Yardım Anakartın desteklediği Ram frekansı tam olarak neyi ifade eder ?

Merhaba. Bir toplama bilgisayar alacağım, sunulan iki adet anakart var. Birisi Asus B4540M-Dragon 3466 MHz, diğeri ise MSİ B450M-A Pro 4133 MHz. İkisi arasında 60 TL gibi bir fark var. Merak ettiğim ise şu, iki adet 8 gb lık 3200 MHz Ram kullanacağım, bu durumda hangi anakartı almam doğru olur ...
Top Bottom