Arama sonuçları: *

• Users: halitxct
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. halitxct

PC İÇİN DUALSENSEMİ 9.NESİL XBOXMI TARTIŞMAYA SON VERİYORUM

Sürekli açılan konulara cevap veriyodum , şimdi son kez burda yazıp tartişmaya son vericem. Daulsense artılar +Adactif titreşimi dualsense x uygulaması sayesinde bütün oyunlara atayabiliyosunuz , oyunlar aşırı keyifli oluyor +Pil sorunu yok , şarz edip kullanabiliyosunuz , şarzı güzel gidiyor...
  2. halitxct

Yardım Steam aile paylaşımında kütüphaneye nasıl erişilebilir

arkadaşla şu yeni aile paylaşımını yaptık fakat onun kütüphanesine nasıl erişibilicem tam anlamadım onu bilen varsa yardımcı olabilirmi 1712822465 upup
  3. halitxct

20 25k arası pc önerisi

bütçe max 25k işlemci amd ekran kartı nvidia sistem önerisi yaparmısınız arkadaş alıcak şimdiden eyw
  4. halitxct

Ea play kod nerden alabilirim

soru başlıkta 1712154840 up up 1712725857 kimsemi bilmiyo be
  5. halitxct

Enebadan ucuza PlayStation oyunları alsak çalışırmı

Geçen Spiderman 2yi japon keyini 200tlye aldık japon hesabı kurup bitirdim oyunu resident evıl 4 falanda çok uygun tlou part2 vs alsam çalışırlarmı 1711828162 Up up
  6. halitxct

Monster Aryond A24 V1.1 24" 144 Hz 1 Ms

https://www.hepsiburada.com/monster-aryond-a24-v1-1-24-144-hz-1-ms-hoparlorlu-full-hd-fast-ips-oyuncu-monitoru-p-HBCV00004CD0KJ?magaza=Monster%20Notebook bu fiyatada alınır artık
  7. halitxct

Anime kızı önerisi 😀

Kasanın içine koymak için şöyle anime kızı yokmu güzel olanlardan😀
  8. halitxct

Pssotre japoncadan türkçeye nasıl çevirebilirim

ps5 şuan türkçe fakat psstore japonca bunu nasıl türkçeye çevirebilirim
  9. halitxct

Savemi playstationa aktarabilirmiyim

epic gamesden sifu oynuyodum psplusa geldi psden oynamaya devam etmek istiyorum savemi epic gamesden playstationa aktarabilirmiyim 1709656494 up up
  10. halitxct

Nfs unbound konuşma sesi kapatma

yaw psplusa gelmiş oynamakta istiyodum oyunuda sevdim oynuyorum arkada hikaye sesimidir ne zıkkımsa biri sürekli konuşuyo oyundan soğudum şu nalet sesi nasıl kapatıcam
  11. halitxct

Kaspersky plus ucuza alabileceğim kod varmı

alabiceğim site vs varmı ucuza kapatayım 1708777599 up up
  12. halitxct

20bin TL laptop önerisi

Max bütçe 20bin bu bütçede alabileceğimiz en iyi laptop nedir amd olması öncelik 1708426667 Up up
  13. halitxct

ps5 açılışta şifre koyulurmu

açılışta şifre koyuluyormu bu konsola
  14. halitxct

Yurtiçi kargo delirticek beni

Ps5 sipariş verdim çarşamba günü, pazartesi günü getiricez diyolar tahmini teslimat ozamanmış kargo 3 gündür İstanbul'a teslimat için gelicekmiş herhalde yürüyerek getiriyolar teslimatı erkene alma şansım varmı bi şekil alabilirmiyim 1707518710 Up up
  15. halitxct

Dualsense Şarj Istasyonu Önerisi

https://www.amazon.com.tr/Mcbazel-%C4%B0stasyonu-PlayStation-Denetleyici-G%C3%B6stergeli/dp/B0C2KHKT59/ref=sr_1_5?qid=1707410278&refinements=p_4%3AMcbazel&s=electronics&sr=1-5 bu alınır mı? yada başka önerisi olan varmı
  16. halitxct

Masa için neon rgb led önerisi

5 metre 4 metre civarı olursa güzel olur 1707348033 Up up 1707368991 Yaw kimsedemi yok bişey 😀
  17. halitxct

PlayStation 5 alıyorum bu satıcı güvenilir mi?

https://ty.gl/jn0d0ymlem Burdan alıyorum güvenilirmidir
  18. halitxct

Ps5 slim çokmu ses çıkarıyor?

Ps5 slim almaya karar verdim fakat ses muhabbeti var çokmu ses çıkarıyor cidden yoksa sorun olmazmı deneyimleyen varmı ona göre alıcam. Ses çok fazla çıkarıyorsa şu kod muhabbetini hiç anlamadım ilk defa konsol alıcam hangi kod olanı aliyim
  19. halitxct

Hangi PlayStation 5i almalıyım

Normal ps5mi aliyim yoksa slim olanımı slim olan daha çok ısınıyormuş ve altından stand çıkmıyor ama 1tb hangisini tercih ediyim
  20. halitxct

Bu kulaklık alınır mı?

https://www.trendyol.com/jbl/wave-flex-kablosuz-kulakici-kulaklik-beyaz-p-769983594?boutiqueId=61&merchantId=642804&utm_source=aff_t&utm_medium=cpc&utm_campaign=akakce_urun_listeleme&adjust_tracker=ejav2ha_253g15b&adjust_campaign=akakce_urun_listeleme&v=1.14.1 bütçem 2k civarında tasarımı çok...
Top Bottom