Arama sonuçları: *

1. Hüdayyi

Steam ''Hata Kodu - 105'' Hatası

eyw knk
  2. Hüdayyi

Steam ''Hata Kodu - 105'' Hatası

reis ben de bugun aynı sorunu aldım çözebildin mi
  3. Hüdayyi

Steam hata 105 hatası nasıl giderebilrim topluluk pazarına vb gıremiyorum

merhabalar bu sabah nedenini bilmediğim bir şekilde hata aldım steam e girdim ve topluluk kısmına tıkladıgım zaman hata 105 sunucuya baglanılamadı veya ınternete baglı degılsınız hatasını almaya basladım yardımcı olabılecek var mı
  4. Hüdayyi

şifresını unuttugum için telefonum kilitlendı iphone yardım edin

icloud sifremı biliyoruum ama yanlıs girdiigim icin kilitlendı gibi bisey oldu sonra onayladım sıfre degistirdim 24 saat sonra girebilicem ıcloud a
  5. Hüdayyi

şifresını unuttugum için telefonum kilitlendı iphone yardım edin

merhabalar iphone 11 kullanıyorum 1 sendır hep face ıd kullandıgım ıcın hiç sifre girmemıstım ve dün telefonum sifre istedi face ıd calısmıyordu yanlıs girmem sonucu kilitlendı saatlerce denedım denedım artık saat yazmıyor sadece güvenlik için kilitleme yazıyor lütfen yardım edin
  6. Hüdayyi

Yardım bilgisayar oyun oynarken kendi kendini kapatıyor

tamamdır çok teşekkür ederim
  7. Hüdayyi

dostum 5 dk oldu geçti biraz 90 derece civarı çalışıyor ortalama ama max 94 derece olmuştu. pc kapattı kendi kendini şimdi
  8. Hüdayyi

b baslattım tekrar 1683292191 1920x1080 8xmsaa 16:9 suan
  9. Hüdayyi

dostum suan daha test bitmedi az kaldı ve max 94 dereceyi gördü suan bir de benim ekranım 1920x1080 ama ben test i yanlışlıkla 1980x 1440 başlatmışım sorun olur mu suan daha bitmedi test
  10. Hüdayyi

ustam şuanlık ortalama 88-89 da gidip geliyor ve max 93 derece oldu minimin 47 derece hala devam ediyor test
  11. Hüdayyi

şuan telefondan yazıyorum test oluyor da %100 ekran kartı kullanıyor ve suan 89 derecede bitsin atarım ekran görüntüsü
  12. Hüdayyi

GameBooster GB-G3309B 550W 80+ ATX USB 3.0, Mesh, RGB Fan, Siyah Kasa bunu kullanıyorum 1683290511 test i nerden baslatabilirim kusura bakma bu konularda baya eksiğim 1683290535 ekran kartının fanları çok dönüyor baya ses yapıyor hatta sonra kapatıyor kendını pc
  13. Hüdayyi

dsotum lol ve cs dışı oyuna girince direkt kapanıyor
  14. Hüdayyi

merhabalar ben uzun zamandır lol ve cs oynuyorum sorunsuz şekilde ama dün nfs payback yükledim ve bi 30 dk sonra pc kendi kendini kapattı sabahı ise basa bir oyuna giricektım valheim e girdim pc den gene fan sesleri geldi kendi kendini kapattı bu 3-4 tekrarlanıyor hep msı rx 570 8 gm gaming x...
  15. Hüdayyi

psp 3004 ekran lazım

emin misin bozuk olduğuna denesek bi benim için çok öenmli bir psp bu manevi açıdan
  16. Hüdayyi

psp 3004 ekran lazım

merhabalar elimde psp3004 var ama iç ekranı kırık yeni ekran lazım birüsü siteye baktım bulamadım acaba var olan var mı veya satan birisi psp 3004 ekranı lazım çıkma 2.el hersey olur çalışsın yeterli
  17. Hüdayyi

X box kırmızı ışık hatası

tahmini ne kadar ücret alırlar ki ne deger mı tamir ettirmeye acaba 1681412931 1681412945 ediyorum simdi
  18. Hüdayyi

tam bilmiyorum ama 4 tane işik yanıyor hepsi yanıyor yani sanki çember olmus gibi sadece kırmızı ışık var 4 ü de yanıyor
  19. Hüdayyi

sağ en alttaki gibi hepsi kırmızı yanıyor teşekkür ederim 1681412241 red ring of death mıs sorun çözümü yok mu be
Top Bottom