Arama sonuçları: *

1. M

Samsung a32 mi ? Note 10s mi ?

bütcem ancak bunlara yetiyor m33 5g bi tık daha pahalı ancak bu tavsiye aklımda hesaplı bulabilirsem alacağım
  2. M

Samsung a32 mi ? Note 10s mi ?

iki telefonda alınabilicek telefonlar ancak şu konularda kararsız kaldım a32 çok yavaş şarj oluyor ve günde telefonu çok kullanan birisiyim note 10s içinde yazılım sorunları var diyorlar bu sorunlar tr garantili cihazlarda bu yazılım sorunu olur mu birde bu yazılım sorunu hakkında hiç bilgim...
  3. M

Xiaomi Redmi Note 10s vs Samsung A32

ben 10s almayı düşünüyorum bu yazılım sorunları derken biraz bilgi verebilirmisin rica etsem
  4. M

Note 10s'i 2. elde 3.600 TL fiyata almak günümüzde mantıklımı

Tamamda eğer bilgin varsa keşke bi bilgi verseydin alma demek yerine yani dedikodular her zaman doğru çıkmıyor telefonun ısınma sorunu hariç her şeyi temiz gibi gözüküyor ancak kullanan kişilerdende bazı şeyler duymak istedim yinede sağol 1661128500 bu arada başka bir yazıda note 10s için güzel...
  5. M

Rehber 3000-4000 TL Telefon Rehberi

hocam yazı mükemmel sizi tebrik ediyorum ancak bir sorum olacak bütcem kısıtlı olduğu için xiaomi redmi note 10s i 2. elde almayı planlıyorum yazılımsal olarak değişik bir xiaomi hastalığım var aşırı derecede bağlıyım xiaomi modellerıne sizce note 10s i almak ile doğru yapıyor muyum ? şüphe...
  6. M

Note 10s'i 2. elde 3.600 TL fiyata almak günümüzde mantıklımı

Kullanan veya bilgisi olan arkadaşlardan rica ediyorum telefon hakkında genel bilgiler verirmisiniz ayrıca telefona ısınıyor diyorlar sorun çıkartırmı
  7. M

Xiaomi Redmi note 8 pro kullanan ve memnun olmayan var mı

kusura bakma ama bişeyi anlamadım google kamerasi derken ayrıca kasma demişsin işlemcide mi kamerada mı
  8. M

çok ısınıyor diyorlar doğrumu ? 1660687995 işlemciden dolayı çok ısınıyor diyorlar doğrumu
  9. M

redmi note 8 i babam kullanıyor ben biraz daha oyun yönlü kullanıcağım için redmi note 8 pro daha cazip geliyor yinede teşekkürler 1660687187 misal konuşuyorum adam internetten alıyor telefonu sıfır 2 ay kullanıyor memnun kalmayınca satıyor gibi 1660687369 Bu arada bütcemi 3.300 e kadar zorlarım
  10. M

Yardım Redmi note 8 pro vs Redmi note 10 hangisini almalıyım?

eğer çok oyun oynamayacaksan kamera vs kullanıcam ayrıca tasarım diyorsan kesinlikle note 10 ancak sana bi tavsiye vereyim mi 11 lite günlük kullanım tasarım ve kamerada ikisindende kat kat daha iyi
  11. M

bu genel redmi note 8 pro için bir soru mesela oyun performansı çok güzel ancak kamerası yetersiz vb. gibi yorumları kullananlardan rica ediyorum bu arada 2 ay kullanılmışını alıcam bütcem kısıtlı sizce doğru yapıyor muyum ?
  12. M

Xiaomi mi 11 lite mi redmi note 10 pro mu sizce hangisi ?

ikisininde 2. el fiyatları 5000 TL gibi fiyatlarda
  13. M

Xiaomi mi 11 lite mi redmi note 10 pro mu sizce hangisi ?

Benim için önemli olan tasarım ve kamera zaten ikisininde gaming performansları iyi tasarımsal olarak mi 11 lite daha iyi olsada kamera konusunda çok kararsız kaldım mi 11 lite da sarsıntısız video çekme desteği var ancak bu redmi note 10 proda yok bu benim açımdan büyük bir eksi siz ne tavsiye...
  14. M

Sinerji CTV-V6 PC Alınır mı ??!?

ssd değiştir gerisi müq
  15. M

Core i5-7500 ve GTX 1050 Ti Sistem Nasıldır?

Hocam bence sistem 5.500 e satılıp 11500 TL'ye güzel bir hazır sistem almak çok mantıklı
  16. M

Yeni Pc Aldım Oyun önerisi

The hunter call of the wild bütcene bağlı bir oyun full paketini alırsan aşırı derecede sarar ama pahalı oyun çok ama çok detaylı olduğu için öğrenmesi biraz zor ama alışırsın full paketini alırsan oyunun tadını çıkar :)
  17. M

i310100f - GTX 1050 Ti sistem 2.el alınır mı?

Saçmalama o sisteme 2. elde 6500 xt li pc toplanır ssd ram hepsi çöp
  18. M

Ekran Kartı Seçme Konusunda Yardım

söyle bişey yapmanı tavsiye ederim işlemciyi i3 10100f ekran kartınıda zorlayarak 6500 xt yaparsan rahatlarsın
  19. M

Ekran Kartı Seçme Konusunda Yardım

knkm yanlış anlama beni ama işlemci kötü ekran kartı kötünün iyisi tabii ki donar pc
Top Bottom