Arama sonuçları: *

1. samettaban410

CSGO Açılmama Sorunu

Denendi sonuç yok
  2. samettaban410

CSGO Açılmama Sorunu

Arkadaşlar oynaya basıyorum durdura geçiyo ama oyun açılmıyo 3 4 saniye sonra tekrar oyna butonu geri dönüyo ama oyuna girmiyor nasıl düzeltebilirim ?
  3. samettaban410

Yardım HP Pavilion Laptop İnternet Sorunu

Arkadaşlar HP Pavilion marka leptopum var internete bağlanıyor ama internet yok güvenilir yazıyor hiçbir şey açamıyorum kesik gösteriyo. Sarı kablo ile bağladım identifying diye duruyor bir türlü bağlıyamadım. Çözümünü bilen varsa yardım edebilir mi ?
  4. samettaban410

KASA ÖNERİSİ

Dostum link atabilir misin
  5. samettaban410

KASA ÖNERİSİ

Arkadaşlar 8 10 tane fan takabileceğim cam bir kasa arıyorum bileniniz varsa isim veya link yazabilir mi
  6. samettaban410

GamePower Kasa Önerisi

https://e-gameshop.com/gamepower-warcry-gaming-full-tempered-oyuncu-kasasi Arkadaşlar bu kasayı almak istiyorum ama site güvenilir mi bilmiyorum. Bu sşteden alış veriş yapan varsa yardımcı olabilir mi ?
  7. samettaban410

E-GameShop güvenilir mi?

E-gameshop.com güvenilir mi arkadaşlar bu siteden ürün alınır mı ?
  8. samettaban410

R5 3600x gtx 1660 super sistem nasıl?

Toplam fiyat nedir dostum
  9. samettaban410

144hz ile 165hz farkı

Dostum kesinlikle aoc hem marka kalitesi hem ıps var çöp gameboostera paranı harcama
  10. samettaban410

Öneri AOC MONİTÖR ÖNERİSİ

https://www.incehesap.com/aoc-27g2u-27-inc-full-hd-gaming-monitor-fiyati-43851/ https://www.vatanbilgisayar.com/aoc-c27g1-27-144-hz-1ms-hdmi-dport-freesync-full-hd-curved-gaming-monitor.html Arkadaşlar 27G2U IPS var ama curved yok, C23G1 IPS yok ama curved sizce hangisini almalıyım?
  11. samettaban410

Spotify Sorunu

Merhaba arkadaşlar spotifydan bir şarkıyı instagram story de paylaşmak istiyorum ama spotify da paylaş yerine bastığım zaman instagram story çıkmıyor sebebi nedir acaba?
  12. samettaban410

Corsair Kulaklık Önerisi

Arkadaşlar sizce Corsair VOID Pro 7.1 RGB mi almalıyım yoksa Corsair VOID Elite 7.1 RGB mi almalıyım
  13. samettaban410

7000 Bütçe Toplama Bilgisayar

Arkadaşlar 7000TL bütçe var sadece kasa istiyorum. Önerilerinizi bekliyorum.
  14. samettaban410

Amazon'dan Alışveriş Yapılır mı

Özelden bi konuşalım
  15. samettaban410

Amazon Tr den bahsetmiyorum ama yurt dışından getittiricem
  16. samettaban410

Amazon TR den almıcam ama US dan alıcam
  17. samettaban410

Arkadaşlar şuan da amazondan alışveriş yapsam ürün elime gelir mi ? Ve diğer başka bir sorum var. Alıcağım ürünleri sepete ekliyorum ama hepsinin üstünde bu ürün bu adrese gelmez diyor ama her üründe deliver to turkey yazıyor. Sebebi nedir ?
  18. samettaban410

Wireless Kulaklık Önerisi

Arkadaşlar sizlerden kulaklık önerisi istiyorum. Şuanda Corsair VOID Pro 7.1 Wireless RGB Oyuncu Kulaklığını düşünüyorum. Sizinde fikirlerinizi istiyorum. Wireless ve kablolu da mouse de olduğu gibi farkedilmicek kadar ping de var mı diye sormak istiyorum
  19. samettaban410

Razer Mamba Elite - Razer Deathadder Elite

Aynen dostum kulaklık hariç her şey razer ?
  20. samettaban410

Razer Mamba Elite - Razer Deathadder Elite

Arkadaşlar oyun için hangisini önerirsiniz ?
Top Bottom