Arama sonuçları: *

1. E

1660 Süper Ekran Kartı Oyunlarda 100'de 100 Ünü Kullanıyor

arkadaşlar cpum çok az kullanıyor ekran kartım yüzde yüz kullanıılıyor ve çok fazla ısınıyor bi çözüm felan varmıdır
  2. E

amazonda önerebilceğiniz uygun gaming ürünler [klavye.mouse.kulaklık.mousepad)

1658434844 tepkime süresi felan nasıl gecikme varmı daha gelmedi mouse çok bakma vaktim olmadı
  3. E

500 TL gibi civara varmı peki kulaklık önerisi mouse olarak g305 aldım sizce iyi mi?
  4. E

HyperX cloud Stinger alınır mı?

bende almayı düşünüyorum fakat fazla emin olamadım
  5. E

g305 uygundu onu aldım birde klavye ve kulaklık önerisi lazım hyperxi düşündüm fakat mikrofon kalitesi vb nasıldır araştırmadım
  6. E

500 civarı 1658430623 1 tane ürün için
  7. E

amazonda önerebilceğiniz gaming ürünler

arkadaşlar amazonda şuanda uygun önerebilceğiniz bişiler varmı alabilceğim [gaming]
  8. E

Logitech g305 alınır mı?

arkadaşlar almayı düşünüyorum alınır mı? sizce g305 tepkime süresi olsun felan nasıl [valorant oynuyorum]
  9. E

e-ticarete başlamayı düşünüyorum

arkadaşalr kendi çağımda e-ticaretle uğraşmak istiyorum önerileriniz varmıdır
  10. E

e ticarete başlmayı düşünüyorum

ebay dediğinz site yabacnı bir yer dimi
  11. E

e ticarete başlmayı düşünüyorum

kendi çapımda e ticaretle uğraşmak istiyorum önerileriniz varmıdır acaba
  12. E

amazon 200tl harcamadan sonra çekiliş [7 çekiliş 7 unutulmaz gün]

arkadaşlar 200tl üstü harcayınca belli çekilişlere katılabiliyoruz tam olarak amacı ne bunun biglisi olan varmı
  13. E

g203 mü daha küçük steelseries rival 3mü

arkadaşlar hangisi daha büyük acaba bilen varsa çok iyi olur
  14. E

razer viepr mini steelseries rival 3

arkadaşlar sizce hangisini almalıyım
  15. E

300-410 TL arası mouse önerisi

300 -410 TL arası mouse önerebilirmisiniz
  16. E

steelseries rival 3 wireless alınır mı?

arkadaşlar bu mouse hakkında çabuk pili bitiyor vs deniyor doğrumu acaba almalımıyım
  17. E

wireless mouselarda gecikme varmı

arkadaşlar g305 almayı düşünüyorum kullana veya bilgisi olan biri yardımcı olabilcekmi gecikme vs nasıl birde yanında bi kablo çıkıyor ne işe yarıyor yardımcı olcak varmı tşk.
  18. E

Amazon prime indirimi önerisi

mouse pad güzel olur önerebilcek varsa
  19. E

G305 vs Rival 3?

içinden sanırım zaten bir aparat çıkıyor
Top Bottom