Arama sonuçları: *

1. S

Asus VG249Q3A - Asus VG279Q1A - LENOVO LEGION R25I 5K Bandında Monitör

tamamdır teşekkürler tekrardan mediamarktan kontrol edip alıcaz zaten 1716829476 onu almayı düşünüyorum zaten teşekkürler
  2. S

tamamdır teşekkürler tekrardan şunu almayı düşünüyorum overclockla uğraşmasın diye https://www.itopya.com/asus-238-tuf-gaming-vg249q3a-180hz-1msgtg-hdmi-dp-freesync-premium-fhd-fast-ips-gaming-monitor_u23896#bTableUrunDetay
  3. S

tamamdır teşekkürler galiba mediamarkt ya da itopyaya gidip kontrol edip alıcaz
  4. S

Açıkladığın için teşekkürler ama bu dediğini yapabilme şansım yok çünkü yukarıda yazdığım gibi arkadaşıma doğum günü hediyesi olarak alınıcak bu ürünlerden bir tanesi ölü piksel olursa iade topuna pekte girmek istemiyorum hediye hediye olmaktan çıkacağı için ama tekrardan bilgilendirme için...
  5. S

Varsa bildiğin linkini atarsan sevinirim ne sebeple onu tercih etmem lazım
  6. S

Bunun türkçe meali nedir
  7. S

Tamamdır cevap için teşekkürler
  8. S

Sebebiyle yazmanı istemişim mesela ne özelliği daha iyi veya niye onu dedin 1716495379 Tamamdır teşekkürler bu bütün 1080p de ki monitörler için de dahil mi bu bütçe çapında?
  9. S

Konu başlığında gördüğünüz gibi hangisini almak daha mantıklı arkadaşa doğum günü hediyesi olarak düşünüyoruz kendi bildiğim ve araştırdığım kadarıyla bu monitörler iyi bu fiyat bandında daha iyisi varsa sebepleriyle bilen arkadaşlar açıklarsa sevinirim...
  10. S

Hangi Mekanik Klavyeyi Almalıyım

galiba encoder almak daha mantıklı hem fiyat olarak hem de insanların tercihi olarak indirimlerde bakalım hangisi ne kadar olucak ona göre alıcam
  11. S

evet fark ettim niye öyle yazmışım acaba hangi kafayla .d
  12. S

beyler summoner mı encoder mi karar verin
  13. S

bilek desteği 50-100tl bişi değil mi yaw numpad o rahat etmeme göze hitap etmemeden kaynaklı olsun istiyorum açıkçası ama daha iyi klavye varsa numpadsiz o da olur
  14. S

2.el almayı düşünmüyorum rgb olsa fena olmazdı da daha iyisi yapıcak bişi yok bilek desteğini de ekstra olarak alırım sıkıntı olmaz
  15. S

araştırdığımda bana da öyle geli ama görüntüsünden pek bi hoşlaşmadım bide tekrardan bi soriyim dedim çünkü insanlar xpg ile omen arasında kalmış gibi geldi bana o yüzden dedim gene bi soriyim
  16. S

numpad olsa fena olmaz çünkü bu zamana kadar hiç numpadsiz klavye kullanmadım o yüzden bi tık rahat edemem diyerekten bi korku var numpadli kullanıp şuan numpadsiz kullanan arkadaşlar varsa deneyimlerini aktarırsa sevinirim
  17. S

Arkadaşlar şu klavyeler arasında kaldım hangisini önerirsiniz https://www.laptop.com.tr/urun/408438/xpg-summoner-cherry-mx-red-switch-turkce-q-usb-mekanik-kablolu-gaming-klavye-summoner5a-bkctr/?ref=akakce&v=1.39.4...
  18. S

Bu Mekanik Klavyelerden Hangisi Alınır?

yani baktım biraz araştırdım insanlar xpg öneriyor ama fiyatı çok pahalı o yüzden sıcak yaklaşmıyorum omen aralarında en iyi gibi duruyor redragon da yay şikayeti çok gördüm ondan soğuk duruyorum
  19. S

Bu Mekanik Klavyelerden Hangisi Alınır?

Arkadaşlar şu klavyeler arasında kaldım hangisini önerirsiniz https://www.laptop.com.tr/urun/408438/xpg-summoner-cherry-mx-red-switch-turkce-q-usb-mekanik-kablolu-gaming-klavye-summoner5a-bkctr/?ref=akakce&v=1.39.4...
  20. S

Ders Çalışma Alışkanlığı

eyw beyler bunları okuyup artık not çıkarıp ona göre devam ederim
Top Bottom