Arama sonuçları: *

• Users: orhan09
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. orhan09

ANAKART USB AŞIRI AKIM HATASI VEYA KISA DEVRE HATASI

USB DEVİCE OVER CURRENT STATUS DETECTED !! SYSTEM WİLL SHUT DOWN AFTER 15 SECONDS. bütün usbleri söküp açtım açılıyor pc. sonra teker teker bütün usbleri takarak denedim gene hata vermiyor. bu işlemleri power kapatarak yaptım. internette baktığıma göre aşırı akım veya kısa devre söz konusu. pc...
  2. orhan09

Asus tuf gamıng 1660 super oc

1660 super oc ekran kartım var call of duty warzone ve furmark testlerinde sıcaklık değerlerim 74 -75 derece arası oynuyorum hep sorun var mıdır bir yardımcı olursanız sevinirim ?
  3. orhan09

msi b350m pro-vd plus görüntü alamıyorum

msi b350m pro-vd plus anakartım var ekran kartımı sattım fakat görüntü alamıyorum. görüntü almak için en ucuz ekran kartı ne olabilir öneri verirseniz sevinirim. sadece görüntü alabileyim yeter. lütfen en uygun ekran kartı olmalı. şimdiden teşekkürler.
  4. orhan09

İTOPYA ÜZERİNDEN ALDIĞIM MONİTÖR

Faturamda görünen saat ve tarihte monitörümü aldım. (internet üzerinden) monitörüm elime ulaştı bu zamana kadar sorunsuz kullandım. fakat geçtiğimiz ay içerisinde sağ alt köşeden orta ya kadar dümdüz bir çizgi oluştu. elimde olan bu irsaliye faturası ile birlikte garantiye gönderdim. garanti...
  5. orhan09

OYUNLARDA ÖNEMLİ ANLARI KAYDETME

Amd rtzen 5 1500x ve Readon rx 570 ekran kartına sahibim. Haliyle nvdıa ekran kartım olmadığı için önemli anları kaydetmek istiyorum. Nvdıa bunu yapabiliyor fakat amd için böyle bir program veya önemli anları kaydetme özelliği varmı birisi bana öğretsin lütfen
  6. orhan09

ÖNEMLİ ANLARI KAYDETME

RX 570 kullanıyorum. Amd readon relive programına baktım fakat bir şey bulamadım. örnek: cod warzone çatışma esnasında adamı öldürdüm ve bu anı otomatik kaydecek bir özelliği mevcut mu mevcut ise nereden aktif edeceğim.
  7. orhan09

ARKA PLANDA ÇALIŞAN WİNDOWS DEFENDER SORUNU

windows defender'a ait olan '' antimalware service executable '' isimli bu yazılım windows a ait olan defender yazılımından geliyor ve sorun şu ki araştırmalarım sonucu çok fazla güç ve CPU tüketimi yapıyor. PC sağlığına tekrar göz atıp virüs taraması Combofix taraması yaptım. defender bir...
  8. orhan09

AMD RYZEN 5 İÇİN SOĞUTUCU TAVSİYESİ VEREBİLECEK ?

AMD RYZEN 5 1500X 3,50 GHZ 16 AM4 bu işlemci için stok fanı yerine daha güçlü bir soğutucu takmayı düşünüyorum. ısınmasını önlemek için. ve ''O.C'' oluyorsa eğer onu yapğacağım. kasam mini tower bi kasa ısı çok oluyor. fan yeterince var fakat mini tower olduğu için ısıdan müzderipim. esas konum...
Top Bottom