Arama sonuçları: *

• Users: Kurapikki
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Kurapikki

Androidde güvenliği arttırmak için tavsiyeleriniz nelerdir?

Merhabalar samsung s23 marka model android cihaz kullanıyorum ve güvenliğe biraz takıntım var. 2 sorum var öncelikle şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim. 1) https://watermark.phd/ ösymnin filigranları olsun veya bana gelen dosyaların fligranlarını kaldırmak için bu siteyi kullanıyorum...
  2. Kurapikki

Casper C650 laptobuma batarya lazım

Arkadaşlar merhabalar. Casper Nirvana C650.8550-8T40P-S-F model laptop kullanıyorum. Mümkünse orijinal değilse de kaliteli bir batarya önerebilir misiniz? Site güvenli olursa çok sevinirim. Piyasayı bilmiyorum bütçeyi ayarlamaya çalışırım. Şimdiden teşekkürler.
  3. Kurapikki

Samsung S23 128 gb mantıklı bir seçenek mi?

Dostlar telefon piyasasından çok anlamıyorum ancak bir alışımda 6 yıl civarı kullandığım için bütçeyi biraz arttırdım. Hepsiburada'dan 25.5 k ya samsung s23 128 gb aldım ancak ufs 3.1 oluşu ileride kullanımımı çok etkiler mi bilmediğimdem konu açmak istedim. İşlemi iptal edebiliyorum şu anda...
  4. Kurapikki

Minecraft serveri nasıl kiralarım?

4 kişi arkadaşlarla modlu ve pingsiz minecraft oynamak istiyoruz. Fiyattan değil de güvenilirlik açısından önerebileceğiniz en iyi site hangisi?
  5. Kurapikki

REDRAGON FIZZ RGB %60 klavye alınır mı?

https://www.trendyol.com/redragon/fizz-rgb-60-kablolu-mekanik-klavye-turkce-red-switch-gri-beyaz-p-744376094?boutiqueId=61&merchantId=106248 Link bu arkadaşlar. Sizce alınır mı? Yakın bütçede veya 1.5k ya kadar öneriniz var mı? (evet tipi çok hoşuma gitti)
  6. Kurapikki

Sistemimi 2. el satmam gerekiyor kaç TL eder?

R5 5500 16 gb 3200mhz kingston fury ram Asus dual rx 6600 Asus b450m-AII 500 gb m2 ssd Vento vg10f kasa. Sistem bu şekilde arkadaşlar sizce ideal 2. el fiyatı ne kadardır?
  7. Kurapikki

Elimde kullanmadığım telefon var bilgileri nasıl kalıcı silebilirim?

Elimdeki kullanmadığım eski telefonu satmak istiyorum. Bilgileri kalıcı olarak nasıl silebilirim? Wipe data ve sonrasında fabrika ayarlarına dönmek yeterli olur mu?
  8. Kurapikki

Telefonda elektrik kaçağı olduğunu nasıl anlarım?

Şimdiden söylüyorum gülmek yok :D Gençler ilk defa alüminyum çerçeveli telefon kullandığımdan mıdır bilmiyorum ama telefonu elimde tuttuğumda parmaklarımda hafif karıncalanma vs oluşuyor. Kontrol kalemiyle dokunmaya çalıştım telefona ancak bi belirti alamadım. Bunu kesin bir şekilde nasıl...
  9. Kurapikki

Loldle tarzı bir site yazmak için hangi kodlama dillerini öğrenmem gerekiyor?

Merhabalar aklımda uzun süredir bu tarzda bir site tasarlama fikri vardı ancak zaman bulamadığım için sürekli erteliyordum. İngilizcem iyi ve yazılım dillerinden (arduino sayılır mı bikmem ama bu hariç) çok anladığım söylenemez ancak öğrenme hevesim var. Hazırlık senemde boş boş oturmaktansa...
  10. Kurapikki

Grafik tablet önerisi yapabilir misiniz?

Temelinde soru çözmek için kullanacağım ve ufak notlar almak için kullanacağım bir grafik tablet almak istiyorum ama ileride çizim tarzı hobiler de denemek istediğim için sizden bir grafik tablet önerisi almak istiyorum. Aklımda wacom one by medium ve Ugee m708 var Bütçem yaklaşık olarak 3k TL...
  11. Kurapikki

Açık proxy nedir? Ne tür sorunlar yaratır

Arkadaşlar ig'da hesap oluştururken böyle bir hata alıyorum nedeni nedir? Ve ağımın açık proxy olması ne tür sorunlar teşkil eder?
  12. Kurapikki

22K bütçeyle telefon önerebilir misiniz?

Merhabalar dostlar, Yakın zamanda bir telefon almak istiyorum ancak hiçbir fikrim olmadığı için sizlere de danışmak istedim. Şuanda vatanpc de 22k ya samsung s22 bulabiliyorum ancak pil ve bazı performans sorunları nedeniyle kararsız kaldım. Kararsız kaldığım diğer bir konu ise bu bütçeyle...
  13. Kurapikki

rx 6600 23.5.2 sürümü valorant drop sorunum var.

Merhabalar dostlar. Asus Dual rx 6600 ekran kartını kullanmaktayım. 22.5.1 sürümünde kaldığım süre boyunca 2-3 günde bir ekran kartının yazılımı çöktüğünden dolayı ( direkt amd softwareye giriş yapamıyorum) ekran kartımın sürücüsünü 23.5.2 sürüme geçirdim. Saçma gibi gelicek ama bu sürüme...
  14. Kurapikki

HyperX Solocast ses ayarları hakkında yardım lazım

Merhaba dostlar. Bugün HyperX Solocast isimli mikrofonu aldım ve ses ayarlarını yapmaya çalıştım ancak yardımınıza ihtiyacım var. 1)mikrofon etraf sesini gerçekten fazla alıyor bunun için ne yapmam lazım bulamadım. Ne önerirsiniz? 2)ayarları ufak ufak kurcaladım ve resim 1 de gösterdiğim ayarı...
  15. Kurapikki

Mikrofon standı önerisi lazım

Hyperx solocast kullanıyorum ve masa tipi mikrofon standı önerisi lazım. Fiyatlar hakkında hiçbir fikrim olmadığı için her segmentten atarsanız sevinirim. https://www.trendyol.com/lastvoice/nb39-pro-masa-tipi-mikrofon-standi-35x35-cm-p-34808378?boutiqueId=61&merchantId=108300 şöyle bir öneri...
  16. Kurapikki

Hyperx Solocast vs Fifine Ampligame A6T hangisini almalıyım?

Hyperx Solocast ve Fifine Ampligame A6T arasında kaldım hangisini almalıyım? Arkadaşlar başka bir öneriniz varsa onları da belirtirseniz sevinirim. RGB tarzı takıntılarım olmadığından dolayı hangisinin ses kalitesi ve kullanımı iyi derseniz onu alacağım.
  17. Kurapikki

AMD 22.5.1 kaldırıldı mı?

Agalar rx6600 kullanmaktayım ve bugün formattan sonra driver kurulumu yapacakken amdnin sitesinde her zaman indirdiğim şekilde driver indirmek için yola koyuldum. Gördüğüm kadarıyla 23.4.1 sürümü dışında bir sürüm indiremiyorum bu normal mi? Ekler allta ekli. 1681873845 Normalde buradan 22.5.1...
  18. Kurapikki

Tıp için tablet önerisi lazım

Bir arkadaşım tıp okuyacak tableti yakın zamanda bozulduğu için ona tablet lazım. Tablet piyasası hakkında hiçbir fikrim olmadığı için konu açayım dedim. Bütçesi 10k'ya dayanır önerilerinizi bekliyorum.
  19. Kurapikki

Laptop uyku modunda iken kulaklık ışığı yanıyor

Arkadaşım eklere eklediğim tarzda bir sıkıntı yaşıyormuş çözümünü bulamadığım için konusunu açayım dedim.(kendisi forum kullanmadığı için ben açtım konuyu) Kulaklığın modeli :SN-RW66 ALPHA X Laptop modeli: Lenovo Odeapad Gaming 3 82K100CWTX Şimdiden teşekkürler. Sorun eski bilgisayarında da...
  20. Kurapikki

Valorant vuruş kaydetme programı lazım.

Merhabalar arkadaşlar. Valorantta güzel vuruşlarımı kaydetmek istiyorum ancak hangi programla bunu daha iyi yaparım bilmiyorum. AMD rx 6600 serisi kullanıyorum. ReLivede bulunan görüntü tekrarı adlı şey biraz sıkıntılı gibi duruyor çünkü gerçekten fazla fps kaybı yaşatıyor. Overwolf adlı...
Top Bottom