Arama sonuçları: *

• Users: Gaap
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Gaap

Zotac 3060 12 GB 2023 yılında alınır mı

7.6 k civarında bütçe ile zotac 3060 12 gb almayı planlıyorum. Param var ama tek derdim aldığımda kartta coil whine sorununun çıkması bundan çok korkuyorum. Bundan önce 2070 ve 2080 aldım ikinci el onları coilwhine sorunu olduğu için iade ettim. Gözlemim güçlü kartlarda bu sorun var ya da...
  2. Gaap

Forza Horizon 5 Bulanıklık Sorununu Çözemiyorum

Arkadaşlar oğlum oynasın diye forza horizon 5 oyununu pcye indirdim. Fakat oyunda anlık olarak bulanıklık oluyor 1-2 saniye durup yeniden gidiyor. Bu sürekli tekrarlanıyor. Özellikle ayarlar kısmını açtığımda bu tekrarlama artıyor. Oyunu iade etmek istedim ama 2 saat oyun süresini aştım diye...
  3. Gaap

İşlemci Değiştirince Format Atmak Gerekir mi ?

Ryzen1600 İşlemci kullanıyorum, işlemcimi yeni nesil bir işlemci ile değiştireceğim. R5 3600 ya da 5500 almayı planlıyorum, değişim sonrası pcye format atmam gerekir mi ? Format atmazsam sorun yaşar mıyım ?
  4. Gaap

Sizce Oyun İçin Ryzen 5 5500 mü Yoksa Ryzen 5 3600 mü ?

Arkadaşlar 3k civarı bütçem var sizce hangi işlemciyi tercih etmeliyim. Genellikle forza horizon, LOL, Battlefield, Call of Duty gibi oyunlar oynuyorum. Ekran kartım 1650s.( en yakın zamanda radeon 6600 ile güncellenecek) Fikir ve yorumlarınızı bekliyorum.
Top Bottom