Arama sonuçları: *

• Users: ByZeyd
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. B

6000-7000 TL arası telefon önerisi

Selam dostlar, telefon alacağım bütçem 7000 TL'ye kadar benim için önemli olan kamerası ve pil ömrü tek oynayacağım oyun Mobile Legends olacaktır. Önerilerinizi bekliyorum.
  2. B

D15 Laptop Valorant oynatır mı?

Huawei d15 Kullanıyorum arada canım sıkılıyor oyun oynamak istiyorum doğal olarak Valorant çok sistem gerektiren bi oyun değil sizce oynatır mı? i5-1135G7 İŞLEMCİ 8,00 GB RAM İntel IRISXe ekran kartı
  3. B

Açık Lisede Süreç Nasıl İşliyor?

Selam, 11.sınıf sözel öğrencisiyim seneye açığa geçmeyi düşünüyorum fakat süreç hakkında bir bilgim yok. Sözel olduğum için 11-12. sınıf matematiği görmüyorum açığa geçersem bunlardan muaf olacak mıyım? Yani sadece sözel dersleri mi göreceğim yüzeysel bir şekilde genel süreçi anlatacak var mı...
  4. B

Bataryamı doğru mu kullanıyorum?

Dostlar selam d15 laptop kullanıyorum bataryanın ömrü uzun olması için 80e kadar şarj ettikten sonra çıkarıp 20ye kadar kullanıyorum ve 20 olunca tekrar 80e kadar şarj ediyorum doğru mu yapıyorum? Haftada bir kez tamamen şarj ve deşarj yapmalı mıyım? Ömrünü uzatmak için neler yapabilirim
  5. B

D15 Pil gücü modu sorunu

Dostlar bugün aldım bilgisayarı şu aile modu ofis modu gibi modları nerden açacağım? Pc managera girdim ama bulamadım kullanan bilen varsa yardım edebilir mi
  6. B

Laptop bataryası nasıl kullanılmalı

Evet dostlar bugün Huawei Matebook d15 satın aldım ve bataryanın uzun ömürlü olması için nasıl kullanabilirim laptopu ilk defa kullanacağım bilmiyorum
  7. B

9000 TL dizi-film ve oyun için tablet önerisi

Çoğunlukla dizi falan izlerim, arada sıkılırsam oyun oynarım Mobile Legends vs. Bütçem 9 bin, zorlayabilirim eğer yetmezse.
  8. B

Sporcu lisansı nerden çıkarılır?

Gençler spor akade misine başlayacağım da belge verdiler şimdi lisans çıkarmaya nereye gitmem lazım il müdürlüğü dedi ama il müdürlüğü ne oluyor tam olarak nereye gitmem lazım 16 yaşındayım.
  9. B

13.500 TL hazır sistem önerisi

Artık burama kadar geldi sistem bekledim ya bütçemi aştı ya da stok bitti aylardır bekliyorum okul açılacak bu işlerle daha uğraşamam Genelde FPS oyunları oynuyorum wot,valorant,PUBG gibi Ayrıca SİMS oynuyorum. Çok nadir AAA oyunları oynarım genelde çok oyunculu oynuyorum çünkü. Bir sistem...
  10. B

2060 mı yoksa 3050 mi

Selam dostlar son çıkan PCH sistemin bütçemi aşması ve AMD olması dolayısıyla artık paramı bekletmekten sıkıldım ve bir Nvidia sistem alacağım incelemelere baktığımda 2060 daha performanslı gibi Bütçem max 13.500 Lütfen 500 daha çık 100 lira daha çık demeyin max bütçem budur AMD istemememin...
  11. B

10.000 TL Sistem önerisi

Dostlar selam 10 Bin TL bandında bir bilgisayar arıyorum 11 binde olabilir problem değil ama geçmemesi çok çok iyi olur genelde cs:go valorant gibi rekabetçi oyunları oynayacağım. Aslında 3 tane sistem buldum Bunların arasından seçebilirsiniz veyahut daha iyi bir öneriniz varsa önerirseniz...
Top Bottom