Arama sonuçları: *

• Users: UmutGunes
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. U

Laptopa harici ekran kartı takabilir miyim

Lenovo V15 G2 ALC Laptopa harici ekran kartı takmak istiyorum takabilir miyim, ne takabilirim, nasıl takabilirim cevaplarsanız sevinirim.
  2. U

Laptopumu geliştirmek istiyorum iç donanım önerebilecek var mı?

Merhaba, yeni bir bilgisayar alacak bir param yok ama eski bir laptopum var ortalama oyunları oynayabileceğim bir seviyeye getirmek istiyorum (rise online, valorant, forza horizon vs.) laptopumu çok yüksek seviyelere değilde ortalama bir bilgisayara çevirmek istiyorum. Benim aklımda öncelik...
  3. U

10K₺ bandında monitörlü toplama bilgisayar

10.000₺ bandında toplama bir bilgisayar arıyorum bildiğiniz hazır sistemler varsa önerirseniz sevinirim monitör dahil oynayacağım oyunlar valorant ets2 tarzı oyunlar
  4. U

Laptopumda ramin olduğu bölgeye temas edince kendine restart atıyor

Ramin takılı olduğu slotu değiştirdim fakat sonuç yine aynı
  5. U

Laptopum kendi kendine restart atıyor

Bu sorun ilk dün gece oldu uzun süre oyun oynamamdan dolayı çok ısınmıştı restart atınca bıraktım az önce tekrar açtım fakat daha açılmadan restart attı sorun nedir
  6. U

Ucuz oyun konsolu arıyorum

1500₺ kadar bir bütçem var biliyorum oyun konsolu için ciddi miktarda düşük bir rakam fakat sizce alabileceğim 2. el en iyi konsol ne olur ben xbox 360 düşünüyorum
  7. U

Telefon saati duruyor

Telefonumun ekranı açık olmadığı sürece saat ilerlemiyor lütfen yardım edin
  8. U

3000₺ altı Telefon önerisi

3000₺ altında batarya kapasitesi ortalama 5000MAH değerlerinde 3-4GB ram sunan 32GB ve üstünde depolama hafızası bulunan bir cep telefonu önerisi gapabilecek var mı? Çoğunlukla oyun için kullanacağım o yüzden eski bir telefon tercihim değil 2. El veya sıfır farketmez.
  9. U

Hoparlörümden az ses geliyor

Bilgisayarımı Win 8.1 den Win 10 a yükselttim 2 gün önce fakat hoparlörümden az ses gelmeye başladı hep kullandığım ses driverini yükledim halen aynı daha önce de Win 10 kullanıyordum aynı cihazda hiç bir sorun yoktu.
  10. U

Ets 2 benzeri oyun önerebilir misiniz

Başlıkta da belirttiğim gibi ETS 2 benzeri bir oyun arıyorum bilgisayarım ets 2 de biraz zorlanıyor. 1661368852 Daha da açıcak olursam uzun yol yük taşıma oyunu. mümkünse ufak bir tırla başlayayım daha sonra daha iyi tırları falan açayım görevlerden aldığım para ile. Online offline farketmez...
  11. U

Bilgisayarım çok RAM tüketiyor

Bilgisayarım boştayken bile 2GB ram kullanıyor hele arkada chrome açık olunca 3GB ı geçiyor ne yapmalıyım. 1661197236 Bilgisayarımın rami 4gb bu yüzden sorun oluyor rami yükseltmemi önermeyin lütfen
  12. U

Format sonrası kolay driver nasıl yüklenir

Bilgisayarıma format attım fakat driverleri yüklemeye üşeniyorum driver pack solution virüslü diyorlar kullanan var mı veya farklı bir program önerebilecek var mı. 1661015326 driver pack solutionu expert mode'de kullanın diyorlar o şekilde olur mu
  13. U

Micorosft Aile Koruması Sorunu

PC de herhangi bir microsoft uygulamasını açtığımda (özellikle xbox uygulaması) görseldeki İzin İste hatasıyla karşılaşıyorum dün akşamdan beri. Acil yardım edin lütfen 1635836859 .
  14. U

Bilgisayar açılırken siyah ekrandan beyaz ekrana dönüyor yavaşça

Bi arkadaşım oyunu açarken bilgisayar böyle kalmış sonra kapatıp açmayı denemiş siyah ekran olarak açılıyor yavaşça beyaz ekrana dönüyor sonra yarı siyah yarı beyaz olarak kalıyor ekran.
  15. U

Yardım 2GB ekran kartı kripto için ayda kaç TL ekstra getirir

vertcoin kazmak için 2gblık bir ekran kartı kullanıyorum ayda ne kadar ekstra elektrik harcar TL olarak 24 kh/s kazıyor, watt emin değilim ama laptop olduğundan max 150 falandır.
  16. U

Öneri Max 65₺ Pc Gamepad Önerisi.

Max 60 65₺ Pc Gamepad önercek var mı. Titreşim olsun ve sorun çıkarmasın yeter.
  17. U

Yardım Valorant doğrulanıyor'da kalıyor.

Valorant indiriyordum ilk başta 1 günden fazla dedi sonra çıkıp girdim doğrulanıyorda kaldı öyle silip tekrar yükledin halen aynı yaklaşık 30-40 dakikadır bekliyorum düzelmedi
  18. U

Yardım Laptopumu 64Bite yükselttikten sonra çok kasmaya başladı.

Laptopumu 64Bite yükselttikten sonra çok kasmaya başladı. 32 bitken nerdeyse hiç kasmıyordu. İşlemci: Intel(R) Core(TM) i5-5200U CPU @ 2.20GHz 2.20 GHz RAM: 4,00 GB 1630590288 @ThorJ
  19. U

Yardım 64Bit Biosmu Yükleyeceğim 32Bit Biosmu

Bilgisayarım 64 Bit destekliyor o yüzden 64 bite çıkarmak istedim ama biosum eski olduğu için önce onu güncellemem gerekiyor. Biosu 64Bit mi yüklemem gerek yoksa 32Bit mi.
  20. U

Yardım Hp 15-ac106nt model bilgisayarımın hp sitesinde bios için 32 bit seçeneği yok.

Hp 15-ac106nt model bilgisayarımın biosunu güncellemek istiyorum fakat hp sitesinde 32 bit seçeneği yok. bilgisayarım 64 bit destekliyor o yüzden bilgisayarımı 32 bitten 64 bite yükseltmeyi istiyorum ama biosum eski olduğu için yapamıyorum biosumu güncellemek içinde hp sitesinde 32 bit seçeneği yok.
Top Bottom