Arama sonuçları: *

• Users: Oceanut
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Oceanut

2K, 240 Hz ve Ips Monitör Önerisi

Merhaba, 240 Hz, IPS, QHD yani 2K özelliklere sahip olan bir monitör arayışındayım. Arayış içindeyken önce Dell G2724D monitörüne ve sonrasında da biraz daha üstte duran Dell Alienware AW2724D monitörüne baktım fakat Hz açısından biraz daha yukarda olan değerleri istiyorum. Alacağım...
  2. Oceanut

Deep cool LE500-MARRS vs Thermalright Phantom Spirit 120 SE

Merhaba, Konu başlığındaki iki soğutucuyu karşılaştırdığınız zaman hangisi daha iyi bir soğutma sonucu verir? Bilgilendirebilirseniz çok sevinirim.
  3. Oceanut

1000₺ Sarı Switch'li TKL Klavye Önerisi

Merhaba, iyi akşamlarınız olsun. Arkadaşım için klavye önerilerinizden destek almak istiyorum. Kesinlikle Sarı Switch'li olması gerekiyor. TKL olmalı. Bütçemiz 1000₺'dir. Aliexpress değil de TR pazar yerleri veya Amazon'un yurtdışı vs ürünleri olabilir. Şimdiden teşekkür ettim.
  4. Oceanut

Sorunsuz PS5 nereden alınır?

Merhaba arkadaşlar, iyi geceleriniz olsun. Sony Playstation 5 alacağım fakat nereden alacağın hakkında kararsızım. Bir kesime göre; Hepsiburada, Trendyol, Amazon, gibi pazar yerlerinden alınmalı. Üründe aldığımız yerden kaynaklı bir sorun çıkarsa en azından aracı bir firma ile sorunu çözeceğiz...
  5. Oceanut

B450 Plus Gaming'den B550 Girişi Seviyesi Anakart'a Geçilir mi?

Merhabalar arkadaşlar, iyi geceleriniz olsun. Arkadaşım sisteminde ufak çaplı güncellemeler yapıyor. B650'ye geçmeye maalesef işlemci,ram masrafı da olacağı için bütçesi yetmiyor. Kendisi Asus Tuf B450 Plus Gaming anakart kullanıyor. B550 türü bir anakarta geçmeli mi? Ve geçerse öneriniz nedir...
  6. Oceanut

Bilgisayar aniden kapandı

Merhaba arkadaşlar, güzel akşamlar dilerim. Bir konuda desteğinize ihtiyacımız var. Arkadaşımın bilgisayarını adım adım değiştiriyoruz. İndirim oldukça ve maddiyatı yettikçe parçaları satın alıyoruz. Lian Li Lancool 216 kasası ile Red Devil serisi Rx 7800 XT ekran kartını aldık. Sistemini yeni...
  7. Oceanut

Sistemin son parçası ekran kartı için öneri

Merhaba, sistemim için son bir parçam eksik kaldı ve o da ekran kartı. Ne seçmem gerekiyor bilmiyorum veya ne almam gerekiyor bilmiyorum, bütçem 20.000₺ ve önerilerinize açığım. Şimdiden teşekkür ederim, sağ olun. Sistem: İşlemci: AMD Ryzen 5 7600X 4.70GHz 6 Çekirdek 38MB Önbellek Soket AM5...
  8. Oceanut

Thronmax Mikrofonunda Pıtpıtpıt sesi

Merhaba arkadaşlar, geçtiğimiz günlerde aşağı belirttiğim mikrofonu aldım. Mikrofonu bilgisayara taktım, tak-çalıştır mantığı olduğu için kolaylıkla bilgisayar tanıdı fakat hem kayıtta hem normal görüşmelerimde sürekli pıtpıtpıtpıt diye bir ses geliyor ve bu ses her saniye var konuşmasam dahi...
  9. Oceanut

2500₺ ekran kartı önerisi

Merhaba arkadaşlar ikinci el bir ekran kartı arıyoruz ve bütçemiz 2500₺'dır. Arkadaşım oyun oynayacak, oynadığı oyunun kaydını alacak, videoların düzenlemesini yapacak, youtube deneyip ve yayın açacak. Kendisine uygun olacak ekran kartı ne olabilir ikinci el olarak? Rx 6400'da encoder yok o...
  10. Oceanut

20000 TL Laptop Önerisi

Arkadaşlar herkese merhaba, bir dizüstü bilgisayar alacağız. Bilgisayar'da Photoshop gibi Premier gibi uygulamalar kullanılacak. Video fFotoğraf düzenlemeleri yapılacak. Bataryası dayanan, işlemleri çok iyi bir şekilde yapabilecek bir şeye ihtiyacımız var. Oyun oynanmayacak. Macbook istemiyoruz...
  11. Oceanut

Öneri GT1030'a takılabilecek en iyi am4 işlemci

Arkadaşlar merhaba, GT1030 ekran kartına uyum sağlayabilecek, dar boğaz yapmayacak am4 işlemciyi arıyoruz. Kendisine hediye olarak toplanmış bir kasa vereceğiz. Kasanın içindekileri birazdan aşşağıda belirteceğim, hepsi alınmış halde. Corsair Vengeance 8x2 - 16GB ram 3000mhz Aerocool VX Plus...
Top Bottom