Arama sonuçları: *

• Users: xPanda
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. xPanda

Yardım Klavye Mouse Kulaklık Full Ekipman Öneri

Mouse ve Kulaklık seçtim, Razer Kraken V3 ile Razer Cobra sizden ricam blue switch numpad tuşları olan bir klavye önerir misiniz 2-2.5k bandında
  2. xPanda

Yardım Acil? Laptop Mı Hazır Sistem Mi

Şuan bir laptop ve bir hazır sistem arasında git gel yaşamaktayım. Hazır sistem alacak olursam monitör de önermeniz gerek 3-3.k bandında. Sizce hangisini alırsam performans ve kullanım açısından daha iyi olur. Lise sonum üniye geçicem fakat hep hayalim masaüstü PC idi. Hazır sistemin daha iyi...
  3. xPanda

Yardım 10-15K Arası Bilgisayar Önerisi

Bütçe 10-15k Okul başlamadan önce almam lazım acilen. Önerilerinizi bekliyorum. Laptop ta önerebilirsiniz hazır sistem de. Hazır sistem için monitör hariç tüm ekipmanlarım var. 15 bine monitör de dahil yani. Bu sistemi önerir misiniz...
  4. xPanda

Yardım MineCraft Platformlar Arası Oynamak

Merhabalar, Minecraft'ı ps4 üzerinden satın almayı düşünüyorum eğer ki ps4 ile PC üzerinden açılmış profesyonel sunuculara bağlanıp sıkıntısız bir şekilde oynayabileceksem. Mesela Hypixel gibi çok oyunculu sunuculara ps4 üzerinden de giriş yapabilir miyim?
  5. xPanda

USB Çoklayıcı tepkime süresine etki eder mi

Selamlar, ps4 için USB çoklayıcı önerir misiniz? Aklıma takılan bir şey var , usb çoklayıcıya kulaklık veya klavye takarsan oyunlar da gecikme yaşar mıyım yaşarsam ne kadar etki eder?
  6. xPanda

Çözüldü✓ Mekanik Klavye Öneri

Sürekli fiyatlar değiştiği için yeni konu açıyorum. Bütçem 450 TL. Red veya blue switch hiç fark etmez. Bilek desteği olursa iyi olur ama klavyenin iyi olduğundan eminseniz bilek desteği olmasa da olur.
  7. xPanda

Gitti Gidiyor PS Plus

Birkaç gün oldu ps4 alalı içinden birkaç oyun ve PS Plus 1 aylık üyelik kodu çıkması gerekiyordu ve çıktı da fakat üyelik kodu kullanılmıştır diyor. Satıcıya mesaj attım fakat :Merjhabalar ürünün müşteri temsilcilerinden destek almanızı rica ederiz. İyi günler dileriz "" böyle bir geri dönüş...
  8. xPanda

Yardım Usb / Jak Dönüştürücü

Kulaklık olarak Gamepower Kizaru telefon olarak Oppo A5 2020 kullanıyorum ucuz ve küçük eli rahatsız etmeyecek bir usb-jak dönüştürücü önerebilir misiniz ayrıca mikrofonu algılaar mı algılaması önemli benim için. Önerilerinizi bekliyorum.
  9. xPanda

Öneri Mekanik Klavye Öneri

Ogre RGB tam da aradığım tarz klavye idi fakat hakkında çok fazla sorun olduğu için onu alamıyorum mümkünse ogre RGB tarzında klavye önerirseniz sevirim switch fark etmez mavi ya da kırmızı tabii ki kırmızı daha iyi olur. Bütçe 250-400 zorlarsa 450 olur. Mümkünse Bilek destekli.
  10. xPanda

Öneri GamePower Mihawk & Kizaru

Merhaba kulaklık almayı düşünüyorum epey karşılaştırmasına göre hiçbir farkları yok ve ucuz olmasına rağmen kizarunun titreşim özelliği var sizce hangisini almalıyım ikisi arasında kaldım.
  11. xPanda

Yardım Valoran Dx11 feature level 10.0 is required to run the engine Hatası.

Valorant yükledim ve başlıkdaki hatayı aldım.Laptop kullanıcısıyım eğer yanlı biliyorsam düzeltin dx sürümü directx diye biliyorum ve dxdiagdan bakılıyor ben baktım x12 benim sürüm neden hata alıyorum ve ne yapmalıyım. Ve ekran kartımın güncel versiyonu olmadığı için güncelliyemiyorum (En...
  12. xPanda

Paycel Ücretsiz 15 TL Kupon

Paycell ara sıra böyle güzel hediyeler veriyor şimdide n11 de geçerli 15 TL hediye kuponu verdi (koşulsuz) 15 TL'ye önerebileceğiniz bir şey varmı pc , telefon aksesuarı olur gündelik hayat için aksesuar olur Önerilerinizi bekliyorum
  13. xPanda

Yardım Laptop Ses Gelmiyor Acil Çözüm

Laptop kullanıcısıyım. Ses barını oynattığım zaman windowsun bildirim sesi geliyor fakat onun dışında ses yok acil yardımcı olursanız sevinirim ders çalışmak için video izliycem fakat ses yok. İnternet üzerinden gördüğüm yasak mı bilmiyorum ama (webteno)daki yöntemlerin hepsini denedim ama olmadı.
  14. xPanda

Google Chrome Arka Plan Teması Değiştirme Sorunu

Normalde hezaman yaptığım şey ve yapımıda çok basit olan bir şey google tema değiştirme fakat birinden aldığım asus laptop ta arka plan değiştirdiğim zaman sadece üst kısım değişiyor ve arka planda hep asus yazısı kalıyor bunu nasıl değiştirebilirim ya da sebebini bilen biri var mı ?
  15. xPanda

Yardım Lütfen! İntel Ekran Kartı Driver Güncelleme

Biri bana benimkine uygun ekran kartı driver linkini atabilir mi ?
  16. xPanda

Siyam Kedim Hakkında

5 yaşında bir siyam kedimiz var küçüklüğünden beri bizde. Canını bile yaksanız asla saldırmıyor. 4 yaşındaki küçük kardeşimin yaşıt bir arkadaşı var küçük bir kız. Nedensizce kediye yaklaştığı zaman kedim garip bir şekilde miyavlıyor fakat saldıracak gibi değil. Ve bu ilk defa oluyor ve sadece...
  17. xPanda

DonanımArşivi4 Sistem

Tam bugün DA4 sistem alacaktım fakat itopyaya bir girdim işlemci tükenmiş bende Ryzen 5 3500x ile değişirtirdim. Sorun olur mu ? Ekran kartı (Rx 5500 XT)
  18. xPanda

Öneri Monitör Almam İçin Öneri

Aradığım "ana" özellikler 144Hz Curved, Pivod özellikli HDMI ve DisplayPort , 24-27 inç . Ve olsa daha iyi olur ; Frresync ,G sync 2000 bin TL maksimum 2200 civarı verebilirim.
  19. xPanda

PC Açılmıyor

Pc açıyorum fanlar açılıp kapanıyor fakat bu tekrar tekrar olmuyor ben açmadığım sürece bu olay tekrarlanmıyor sorun ne olabilir yardımcı olursanız sevinirim.
  20. xPanda

Yardım Ses Kartı Hakkında Yardım

Eski pcmden kalan bir ses kartı var elimde. Ve şuanki pc de önde mikrofon ve hoparlör girişi var fakat takınca çalışmıyor. Bunun için adam bana flashla takılan bir ses kartı vermişti onu kullanıyordum fakat bugün bozuldu. Elimdeki ses kartının pcye olup olmadığını nasıl anlarım ve tam olarak...
Top Bottom