Arama sonuçları: *

• Users: samet5561
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. S

Hangi Monitörü almalıyım ?

Arkadaşlar şuan kullandığım monitör : https://www.amazon.com.tr/gp/product/B09N9HKPGQ/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o06_s00?ie=UTF8&psc=1 Ghosting probleminden dolayı değiştirmek istiyorum , fps oyuncusuyum artık çok rahatsız etmeye başladı bu monitör şöyle 240 hz düşük ms li 24 inc civarlarında...
  2. S

Modem sıklıkla kopuyor IP adresi alınamadı hatası(Xiaomi Repeataer)

Arkadaşlar wifi kendi odamda, 2 oda yanda çekmediği için o odaya xiaominin wifi güçlemdiricisini aldım ilk başta bir problem yoktu 1 sene geçti ve habire internet kopuyor IP adresi alınamadı hatası veriyor ve 3 dk lığına ikisinede bağlanamıyoruz bu problemi nasıl çözerim yardımcı olabilicek varmı
  3. S

İ3 12100F yerine HANGİ İŞLEMCİYİ ÖNERİRSİNİZ(LGA 1700)

Arkadaşlar sistemim imzamda yazıyor. i3 12100f kullanıyorum 6k civarında yeni bir işlemciye geçmek istiyorum fps oyuncusuyum i3 yetersiz gibi gelmeye başladı PUBG de falan. Bir göz gezdirdim i5 13400f diye bir işlemci gördüm parçacık sayısı falanda güzel hoşuma gitti sizce alınır mı yoksa o...
  4. S

Assassin's Creed Odyssey TÜRKÇE YAMASI ARIYORUM VİRÜSSÜZ

Arkadaşlar forumlarda , sitelerde olan dosyaların bir çoğuna baktım indirdim teker teker virüstotale attım hepsinde de 3-5 tane şüpheli dosya i trojan falan buldu oyunu oynamak istiyorum fakat bir türlü güvenilir bir türkçe yama bulamadım. Şuan kendi kullanan ya da virüssüz tr yaması olan varsa...
  5. S

i3 12100f için kule tipi soğutucu önerisi

Hem ileriye dönük hem de şuanki işlemcinin yükünü azaltsın daha ferah çalışsın diye kule tipi soğutucu alacağım 700-800 bütçem var bu ürünü gördüm hoşuma gitti sizce nasıl , önerileriniz varsa paylaşırmısınız. i3 12100f kullanıyorum...
  6. S

CS2 ENVANTERİM Mİ ÇALINDI YARDIM EDİN

Arkadaşlar dün gece oynuyordum cs bir sorun yoktu sabah uyandım ve envanterimdeki bütün eşyalar gitmiş ve böyle gözüküyordu envanterde toplam 6k ediyordu yardımcı olabilicek birisi varmı
  7. S

Pc ne kadar eder ?

İşlemci 1 x AMD Ryzen 3 3100 MPK 3.60GHz 18MB AM4 İşlemci Fanlı Anakart 1 x Asus Prime A320M-R-SI BULK AM4 DDR4 3200(OC) Mhz mATX Anakart Bellek 1 x Corsair Vengeance LPX 8GB (1x8GB) DDR4 3000MHz C16 Siyah Ram Ekran Kartı 1 x Asus Phoenix PH-GTX1650S-O4G GeForce GTX 1650 Super 4GB GDDR6...
  8. S

İşlemci soğutucu önerisi

Arkadaşlar malum havalar sıcak i3 12100f ile oyunda 80 dereceyi görüyor ve bu değer beni rahatsız etti. Kasayı alalı daha 5 ay oldu daha uzun ömürlü olsun diye kule tipi bir soğutucu almak istiyorum şöyle 700 800 civarlarında önerebileceğiniz güzel bir soğutucu varmıdır. Bunlarda anakart ile...
  9. S

25K Nvidialı sistem önerisi

Max bütçe 25k nvidialı maksimum performans vericek sistem önerilerinizi bekliyorum
  10. S

Bu iki sistem arasından hangisini almalıyım ?

Arkadaşlar bu iki sistem arasından hangisini almalıyım, fps oyuncusuyum hangisi daha iyi performans verir 3060ti + i7 13700KF 3070 oc v2 + ryzen 7 5800x3d
  11. S

Abdullah abinin incelediği Techstorm Exotic T28 gamepad h.o , g.o ?

Abdullah abininde incelediği bir gamepaddi beğenmişti , yorumlara baktım fazlasıyla beğenilmiş bende siparişi verdim , aranızda kullananlar varmı varsa yorumlarını iletebilirmi https://www.hepsiburada.com/techstorm-exotic-t28-windows-ios-android-ps4-ps5-kismi-uyumlu-gamepad-pm-HBC00002542RN
  12. S

Bu Dualshock 4 orjinalmidir Iraktan alınma?

Arkadaşlar satıcı ıraktan alındığını sıfır ve 12 ay sony garantisinin bulunduğunu söylüyor , gerçekten de orjinalmidir ? Garantiye göndermek istesek nasıl göndericez fiyatı çok ucuz sıfır bir ürüne göre sizce alınır mı ona göre siparişi vericeğim yardımcı olursanız sevinirim...
  13. S

Bu Dualshock 4 orjinalmidir

Pc de oynamalık ikinci el dualshock bakıyorumda piyasada fazlasıyla çakması var sarı siteden bir arkadaş orjinal diyor ürüne hiç bir sorunu yokmuş fiyatıda ucuz geldi sizce orjinal mi bu ürün alınır mı...
  14. S

Dualshock 4 cihazım çalışmıyor ne yapmalıyım

Dün akşam fifa oynuyordum gayette çalışıyordu bir sorun yoktu sabah kalktım bilgisayara taktım kabloyla ışıkları açılmadı ve bilgisayar görmüyor cihaz açılmıyor daha alalı 5 ay oldu yapabiliceğim farklı bir şey varmı cihaz bu ...
  15. S

Hyperx Cloud 2 Nasıl garantiye gönderilir

Arkadaşlar hyper x cloud 2 vardı bugün sağ taraftan ses az geliyordu çok denedim düzelmiyor. Garantiye göndermek istiyorum ama bir ürünü garantiye göndermek bu kadarmı zor garanti belgesinde birkaç tane numara var arıyorum çalmıyor. Kendi sitesinde türkiye için bir numarası yok. Nasıl gönderirim...
  16. S

Cs de en kolay ve ucuz şekilde nasıl bıçak alabiliriz?

Arkadaşlar malum cs de en kötü bıç fiyatları 2k dan başlıyor , bizlerde türk gençleri olarak bu paraları yatırıp alamıyoruz en kolay ve ucuz yollu nasıl bıçak alabiliriz. Umarım konu başlığını yanlış açmamışımdır açtıysamda şimdiden kusura bakmayın.
  17. S

Steamdeki paranızı gerçek paraya dönüştümek isteyenler

Arkadaşlar steamdeki parasını gerçek paraya dönüştürmek isteyen 2-3 kişi görmüştüm dün, parasını gerçek paraya dönüştürmek isteyen varsa anlaşırsak direkt ibanına atarım eşyaları karşılığı 1685787234 Konu başlığını yanlış açmş olabilirim başka bir şey bulamadığım için buna açtım şimdiden kusura...
  18. S

8-10k Arası Laptop tavsiyesi

Arkadaşlar en fazla çıkabiliceğim bütçe 8-10k arası. Kpss çalışabiliceğim , ödev yapabiliceğim , film izleyebileceğim, googleda rahatca gezebiliceğim bir laptop arıyorum yardımcı olabilirseniz çok sevinirim
  19. S

10-12K arası sistem arıyorum ne önerirsiniz

Arkadaşlar bütçem en fazla 12k hangi sistemi önerirsiniz itopyada şöyle bir sistem gördüm fiyatıda uygun geldi sizce nasıl, https://www.itopya.com/vivien-deep_h22988 Bu arada nvidia ekran kartı istiyorum
  20. S

Sistemim ne kadar eder

AMD Ryzen 5 1600 af Inno3D GeForce GTX 1650 Twin x2 OC 4GB Crucial Ballistix 8x2GB 3000MHz Asus Prime A320M-R DDR4 Biostar S120 256GB Kioxia 480GB Sata GameGaraj 450W 80+ Bronz
Top Bottom