Arama sonuçları: *

1. A

12700k 3070 için en iyi soğutucu

12700k 3070 ikilisi için en iyi soğutma ne olur 2000-2500₺ bütçem var
  2. A

hangi ikili daha iyi

12700k ve 6750xt nasıl olur hocam
  3. A

hangi ikili daha iyi

düzeltiyorum 6700xt 5800x3d ve 3060ti 12700k kombinasyonundan sence hangisi daha iyi(6750nin fiyatı artmış)
  4. A

hangi ikili daha iyi

genel anlamda iş için kullanacağım (fl studio ve adobe programlarında) arada kafa dağıtmak için oyun oynarım hangi ikili daha iyidir 3060ti i7 12700k 6750xt r7 5800x3d mi
  5. A

12700k yı.hangi ekran kartı ile tam performans kullanabilirim?

bilgisayar hakkında pek bir bilgim yok 10000₺ bütçem var ekran kartı için, 12700k ile benim kullandığım programlarda beni üzmeyecek bir ekran kartına ihtiyacım var 1661502966 günde uzun saatler fl studio kullanıyorum yeni pc ile beraberde adobe programlarına yavaş yavaş başlayacağım 1661503148...
  6. A

bir arkadaş bu ekran kartıyla işlemiyi tam performans kullanamayacağımı söyledi oyun için sistem almıyorum arada kafa dağıtmak için filan oynarım biraz, oyun odaklı değil iş odaklı bir pc topluyorum adobe fl studio gibi programlar için sizce uygun mu bu sistem
  7. A

işlemciyi tam performans kullanabilirmiyim 6700xt ile
  8. A

12700k işlemciyle 6700xt nin olduğu bir sistemde işlemciyi tam performans kullanabilirmiyim? kullanamazsam hangi ekran kartıyla tam performans kullanabilirim?
  9. A

Sistemimin Son Hali Bu Almadan Önce Bilen Birinden Yardım Lazım

teşekkür ederim daha iyileri senin olur umarım
  10. A

ramleri aldım bile şuanlık ddr4 3600mhz 16 gb ram yeterli olurmu ileride 32 ye çıkartırım
  11. A

ramleri aldım bile 3600mhz 16gb şuanlık yeterli olur herhalde, daha sonra ddr5 bir ram alsam ddr4 le ddr5 ramleri(32gb toplam) aynı anda kullanabilirmiyim
  12. A

kullandığım program fl studio, işlemci üzerine programın açılmasıda ssd ye bağlı işlemci 12700k ssd de samsung 980 pro olarak seçtim onu tamamlayacak parçalar üzerinede bir sistem kurdum ekran kartı benim için inanılmaz bir önem teşkil etmiyor yani bana sorun çıkarmayacak bir şey olsun yeterli o...
  13. A

bana yaptığım işten dolayı işlemcisi ve ssdsi yüksek bir bilgisayar lazım oyun için almayacağım bilgisayarı psu 750w alırım ama işlemci ve ssd en iyilerinden olmalı herhangi bir performans sorunu yaşanırmı 1661410645 30-32k arası bir bütçem var i7 12700k ve 1tb m2 ssd li bir sisteme ihtiyacım...
  14. A

alacağım sistemin son hali bu fiyattan, işlemci ve ssd den gayet memnunum onun dışında kalan parçalarda bir sorun yaşarmıyım (darboğaz veya herhangi bir performans sorunu, ram anakarta uymaz vb. sorunlarla karşılaşmak istemiyorum) işlemci diğerki parçlarda aynı fiyata daha iyi bir model varsa...
  15. A

ilk defa pc alacağım yardıma ihtiyacım var

parayı toplu bir hale getirip alamıyorum itopya gibi yerlerede gidemem tek ve en uygun seçenek teker teker parçaları satın almak oluyor
  16. A

bu işlemciyle ekran kartı darboğaza sebeb olurmu
  17. A

30000tl bütçem var işlemcisi ve ssdsi iyi bir sisteme ihtiyacım var

işlemci olarak 12700k yada 12600k ve 1tb m2 ssd kesinlikle olan bir sisteme ihtiyacım var 30000₺ bütçem var pişman olmayacağım bir şey arıyorum
  18. A

30000₺ bütçem var i7 12700k m2 ssdli bir sistem

30000₺ bütçem var i7 12700k ve 1tb m2 ssd si olan bir pc ye ihtiyacım var ekran kartının ultra iyi bir şey olmasına gerek yok performans sorunu yaşatmasın yeter
  19. A

yardımcı olursan gerçekten çok iyi olur ince hesaptan game base sistemini özelleştirip alacaktım ayrı ayrı olunca daha uygun olduğunu farkettim ve ödeme içinde daha iyi oluyor benim için, bütçem 30000₺ i7 12700k ve 1 tb m2 ssd nin kesinlikle olmasını istiyorum dosya aktarımı açısından ve...
  20. A

işlemci ve ssd iyi bir sistem gerekli ağırlıklı olarak oyun oynamayacağım ekran kartı çok önemli değil herhangi bir sorun yaşanırmı performans olarak yada parçalar arasında, ilk defa pc topluyorum her parçayı ayrı ayrı alacağım ve bu beni korkutuyor. işlemci ...
Top Bottom