Arama sonuçları: *

1. BıGPandA

Çözüldü✓ İşlemci anormal sıcaklıklar

Öyle yapıcam. Hem de macun yenilemiş olurum
  2. BıGPandA

masaüstü 1692536012 Boşta neden bu değerlerde çalışıyor anlamadım. Sıcaklıkta olması normal tabi.
  3. BıGPandA

bir şey açık da değil . Yok abi kafayı yicem. Çekirdekler full çalışıyor. tüm gücüyle
  4. BıGPandA

Yani normal diyorsunuz bu sıcaklıklar 1692535038 60-80 arası dalgalanma var 1692535103 Sipariş verdim.https://www.amazon.com.tr/gp/product/B09B1ZY6X5/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o00_s00?ie=UTF8&psc=1
  5. BıGPandA

wraith stealth stock soğutucu
  6. BıGPandA

Selamlar arkadaşlar . AMD Ryzen5 5600X İşlemcim de sıcaklıkların yüksek olduğunu farkettim. Daha önce böyle miydi sanmıyorum. Boşta 60-80C yükte 90 üstü oluyor. Yardım ederseniz sevinirim.
  7. BıGPandA

Öneri Psu önerisi (bütçe yüksek)

Ram 2 adet yazmayı unutmuşum.:D
  8. BıGPandA

Eyw dostum. Şuanki psu 550W. Performans kaybı yaşarmıyım.
  9. BıGPandA

Evet düşünüyorum
  10. BıGPandA

Merhabalar Ryzen 5 5600X işlemci Nvidia Geforce RTX3060 Ti ekran kartı 8 Gb 500 GB SSD X2 8 Gb Ram 3000 mhz X2 240 mm sıvı soğutucu Bu sisteme önerebileceğiniz PSU lar nedir? Teşekkürler
  11. BıGPandA

Çözüldü✓ Ryzen51600 işlemci Rtx 3060 GPU DARBOĞAZ OLURMU?

Arkadaşlar Merhaba. Ryzen 5 1600 işlemci, rtx 3060 Gpu ile nasıl çalışır. Bu sorunun cevabını tahmin ediyorum ama yine de sormak istedim. İşlemci de darboğaz olacaktır. Cevaplarsanız çok sevinirim :D
  12. BıGPandA

Çözüldü✓ Ryzen DARBOĞAZ OLURMU?

Arkadaşlar Merhaba. Ryzen 5 1600 işlemci, rtx 3060 Gpu ile nasıl çalışır. Bu sorunun cevabını tahmin ediyorum ama yine de sormak istedim. İşlemci de darboğaz olacaktır. Cevaplarsanız çok sevinirim :D
Top Bottom