Arama sonuçları: *

• Users: Yamaner
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Y

GTA 5 ayarlarım nasıl olmalı

Merhaba. GTA 5 oynuyorum. Grafikleri kendi ayarlamış yüksek Ultra karışık. Birçok şey açık. Ayarlarım nasıl olmalı? Hem akıcı hem de görüntü olarak iyi olsun istiyorum.
  2. Y

Ara sıra ekran yırtılması

Merhaba yeni sistemim de Google de falan takılırken ara sıra bir anda tıklayınca bir yere örneğin yeni sekme açınca bir anda ekran yırtılıyor geliyor neden acaba oyunlarda yaşamadım. Veya ben fark etmedim.
  3. Y

Vatandan oyuncu kulaklığı önerisi

Vatandan kulaklık alacağım bütçem 1000 1300 TL arası yardımcı olursanız sevinirim.
  4. Y

Kasa temizliği sonrası ekran gelmemesi

Arkadaşım kasayı temizlemeye kalkmış temizlik sonrası kasayı takmış ancak ekran gelmemiş kasanın ışıkları falan yanıyor ama sorun ne olabilir?
  5. Y

ETS 2 para ve level hilesi

Oyunda para ve level kasmak zor save veya kolay bir hilesi falan varmıdır?
  6. Y

Tek girişli oyuncu kulaklığının mikrofonunu aktif etme

Yeni kulaklık aldım tek girişi var ama kasada 2 giriş var nasıl yapabilirim çoğaltıcı var taktım ama çözüm olmadı.
  7. Y

Vatan oyuncu monitörü önerisi

Selamlar Vatan dan monitör alacağım bütçem 4000-5000 arası vatandan olursa memnun olurum.
  8. Y

Windows 11 işletim sistemi Gta san andreas oynatır mı?

Selamlar, Windows 11 işletim sistemi kullanıyorum Gta san andreas indireceğim ama kaldırır mı diye merak ediyorum destekler mi daha doğrusu.
  9. Y

Vatan bilgisayar hazır sistem nasıl?

Merhabalar, hazır sistem alacağım bütçem 20 bin Vatan bilgisayar dan almayı düşünüyorum hem mağazası yakın bir sorun olduğun da ulaşması kolay. sistem iyi mi sizce? https://www.vatanbilgisayar.com/amd-r5-5500-rtx-4060-oc-8g-prime-b450m-k-ii-500gb-ssd-16gb-ram.html
  10. Y

RX 6650 XT Sistem nasıldır

Selamlar, hazır sistem alacağım bütçem 17 bin ila 19 arası bir sitede buldum nasıl sizce? https://www.gaming.gen.tr/urun/340122/metmellow-m2-amd-ryzen-5-5500-mpk-msi-radeon-rx-6650-xt-mech-2x-oc-8g-16gb-ram-500gb-m-2-ssd-gaming-bilgisayar/
  11. Y

15000 TL sistem toplama

Merhabalar, sıfırdan bir kasa toplamak istiyorum oyun oynayacağım genellikle belki ara sıra Discord bot kodlamaları program vesaire kullanırım yardımcı olur musunuz? Hazır kasalarda olur fark etmez iyi olsun.
Top Bottom