Arama sonuçları: *

1. J

PC İM SADECE VALORANTTA SORUN ÇIKARTIYOR

Bilgisayarımda her türlü oyunu oynadım hiçbirinde kasılma donma takılma oyundan atma gibi bir sorun olmadı sadece valorant a girince başıma gelmeyen kalmıyor sildim baştan yükledim ama fayda etmedi sizce tek çare format mı ekran kartı driverim güncel
  2. J

Oyunlar için 1TB SATA SSD önerir misiniz?

wd green ve azıcık daha üstüne koyarak alabileceğin wd blue ssd ler var incehesap a gir bak güvenilirdir
  3. J

internette gördüğüm bu sembolun adı nedir?

altaki barış üsteki çarşı işareti hocam
  4. J

erdoğan kötü bir iktidarmı

Evet hocam kötü, çok kötü hemde (gerçi atatürkten sonra hangi iktidar iyiydi ki hepsi koparmaya çalışıyordu)
  5. J

Valorant Hesabım Ne Kadar Eder?

ustam max 650 falan eder rankı arkadaşına ver kasılsın öyle sat istersen
  6. J

Seçim anketleri doğru mu?

genellikle oy oranları bellidir herkes isyan ederken hükümete gidip %40 koymanın bi manası yok max %32-35 arası ama hesaba katmadığımız şey gurbetçiler almanyada sadece 1.5milyon gurbetçi var çoğu akpli zaten yüzdeyi de bunlar arttıyor
  7. J

U CREW TÜRKÇE YAMA GÜVENİLİR Mİ ?

ücretli satılan çoğu yama güvelinirdir heralde para veriyorsun bide üstüne senin bilgilerini çalmaya çalışmaz ama ücretsizleri bilemem
  8. J

Erdoğan Kazanırsa Elektronik Eşyalarda Vergileri Azaltacak Mı?

kankam erdoğan yapması şüpheli bol bol vaat veriyor ama muhalefet gelirse kesin yapar o kadar gençlerle ilgileniyormuş gibi yapıyorlar zaten ötv kalkıcak herşeyin fiyatı düşer
  9. J

YENİ İŞLEMCİ ALICAM YARDIM

PC özelliklerim; İşlemci: R5 3500X RAM: 8+8 16GB 3200mhz gskill Anakart: MSI A320m bazooka OC Ekran Kartı: MSI Armor RX 580 8GB OC PowerSupply: Gameboost 650w bronz SSD: Kioxca 480GB SATA2 sistemim bu bazı oyunlarda kasma veya donma olabiliyor darboğaza giriyor sistem bu yaz değiştirmeyi...
  10. J

REEDER P13 BLUE MAX den REALME 8 e UYGULAMA VERİLERİNİ ATAMIYORUM.

Reeder marka telefonumdan realme 8 e geçiş yaptım resim dosya telefon numaralarını attım fakat bir türlü uygulama VERİLERİNİ atamadım lütfen yardımcı olun apk olan onca save im çöpe gidicek
Top Bottom